Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
DXM - Dekstrometorfan - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Dysocjanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: DXM - Dekstrometorfan (/showthread.php?tid=457)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: DXM - Dekstrometorfan - shaqu245 - 03.06.2022

PUDZILLA Może kolejne podejście na pusty żołądek? Może będzie inaczej?

M100 to tak trochę hardcore poleciałeś xd
Jak znam życie to ludzie którzy Cię z boku widzieli myśleli że Cię coś opętało xd


RE: DXM - Dekstrometorfan - PUDZILLA - 03.06.2022

@"Pro8l3m" nastepnym razem wrzuce 600mg, dorzutke po 75-90min +300mg i na pusty, nie widze innego rozwiazania

rowniez mieszajac leki, to przy okazji dam odpowiedz na temat tego, czy mix powoduje wymioty


RE: DXM - Dekstrometorfan - Pazyfea - 04.06.2022

Polecam obejrzeć acodin masters na yt przed wzięciem tego Podobno kultowa


RE: DXM - Dekstrometorfan - dekadan89 - 15.06.2022

Pamietam moje pierwszse probu z zielskiem aleto tajkieniewypaly popolskie nijakie i czytalwem o aptece.poczytałem co  się ma wydarzyć przygotoweałem się na ile mogłem i poleciało 700mg.....klasyka tussidex

Zastanawiając sie jak to jest się naćpać nie potrafiłem sobie tego wyobrazić jakie to odczucia czy podobne do alko czy jak. Dex imo oddaje najlepiej stan totalnego Ućpania sie osobie ktora żyła tyklko wyobraźnia na ten temat. A ja zacząłem latać łózkiem z uczuciem sertki metrów nad ziemia tojuz w ogóle nie byłem w stanie tego przyjać że rtak można. I z dexem długo sie kolegowałem.  Kupił bym w prochu znaczna ilość a nie jebane apteki które czają o co chodzi i patrza na Ciebie z góry mimo ze wale głupa i podaję kartkę ,, ma pani coś takiego? dziadek ciagle przyjmuje na przewlekły kaszel i zawsze dostaje wiecej paczek bo stary schorowany...Masz jedna i wypierdalaj ćpunie(nie dosownie ale ten sam przekaz)

Teraz dop widzę o jakich dawkacxh piszecie, jak u mnie nie lecialo 1200mg to nie opłacało się brać wogole. Później mniejszymi dawkami podkrecałem sajko i dalej nie raz to robię


RE: DXM - Dekstrometorfan - wwojtuss - 15.06.2022

(04.06.2022, 12:53)Pazyfea napisał(a): Polecam obejrzeć acodin masters na yt przed wzięciem tego Podobno kultowa

chyba w trakcie brania xDD


RE: DXM - Dekstrometorfan - wwojtuss - 15.06.2022

o, zapomnialem ze bralem dexa w ogole xDD
wzialem 150mg bo to 1szy raz i bralem z dziewczyna pake na pol, wolalem zaczac bezpiecznie niz sie borykac z dysotripem ktory mi sie nie spodoba
czulem lekka stymulacje i chcialo mi sie na wyrku lezec, to tyle z efektow xD
planuje podejsc do 300-450mg za dwa miechy moze jakos, zobaczymy jak to bedzie


RE: DXM - Dekstrometorfan - Pazyfea - 16.06.2022

Wedkug mnie jednorazowa przygoda ewentualnie dwu razowa by upewnic sie czy na pewno mialo sie tak chujowa faze jak sie pamietalo Podobno kultowa


RE: DXM - Dekstrometorfan - wwojtuss - 17.06.2022

(16.06.2022, 08:45)Pazyfea napisał(a): Wedkug mnie jednorazowa przygoda ewentualnie dwu razowa by upewnic sie czy na pewno mialo sie tak chujowa faze jak sie pamietalo Podobno kultowa

hahah mam dokladnie tak samo z thc xDD
z zadna inna substancja tak nie mialem, dxm chetniej bym sie wspial na wyzsze plateau, mam chec odkrywania kazdej substancji procz thc wlasnie xD


RE: DXM - Dekstrometorfan - KACPER - 18.06.2022

no bo thc zawsze klepie tak samo, chociaz zalezy od odmiany ale przewaznie to samo ;p


RE: DXM - Dekstrometorfan - dekadan89 - 20.06.2022

(18.06.2022, 19:50)KACPER napisał(a): no bo thc zawsze klepie tak samo, chociaz zalezy od odmiany ale przewaznie to samo ;p
Rozumiesz to co napisałeś ?
Jakby wyekstrahować z rośliny pure thc to miało by to jakiś sens ze klepie zawsze tak samo. Fakt że to główna psychoaktywna subst dająca high ale chyba zapomniałeś ze w konopiach jest jeszcze około 60 innych kannabinoidów. Niektóre w naprawdę śladowych ilościach ale to one nadają charakter fazie, czy będziesz wesoły czy zaśniesz na stojąco, czy daną odmianą będziesz mógł walczyć z chorobą przy której leki są nieskuteczne. THC to ten młot który ma najwięcej do powiedzenia, pierdolnie w czerep i przekazuje pałeczkę innym kolegom będąc ciągle głównym dowodzącym. To na jakiego uja growerzy stają na głowach i crosują latami różne odmiany żeby efektem była nowa ustabilizowana odmiana która znowu będzie miała odmienne działanie i prawdziwy koneser palenia to doceni .