Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
DXM - Dekstrometorfan - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Dysocjanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: DXM - Dekstrometorfan (/showthread.php?tid=457)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: DXM - Dekstrometorfan - wwojtuss - 26.08.2023

Twilight Sparkle taaa, juz byl przypadek na forum, ze ktos podawal tramadol w kroplach, klonazepam we wzietych tabletach, gdzie dawki wahaja sie 0.5mg do 2mg per tab xDD ale no tak, za duzo zachodu normalnie odpowiedziec, ze 300mg, trzeba sie pobawic w rebusy i inne zagadki


RE: DXM - Dekstrometorfan - Twilight Sparkle - 26.08.2023

Słynny tramadol w "pompkach" pamiętam xDDD
W przypadku deksa mamy o tyle dobrze, że większość polskich preparatów które go zawiera nie zabije nieostrożnego użytkownika dodatkami. Większość, nie wszystkie. Taki gripex ma na przykład sporo paracetamolu. Cały listek brzmi nie jak dobra faza a raczej jak rozwalona wątroba.


RE: DXM - Dekstrometorfan - KiszczaK - 16.10.2023

Accodin zazywalem ale oprócz ciężkich nóg nic nie poczułem, no lekką schizę xD


RE: DXM - Dekstrometorfan - Twilight Sparkle - 04.11.2023

No to nic nie poczułeś czy się poschizowałeś? plącze się pan w zeznaniach.


RE: DXM - Dekstrometorfan - wwojtuss - 04.11.2023

ile tego acodinu? do cholery jasnej, poza tym to nie acodin jest substancja czynna, tylko dekstrometorfan, ile to powiedziec DAWKE, jak obliczyc DAWKE? przeczytac na opakowaniu ile DXM ma tabletka + policzyc ile sie tabletek zjadlo i pomnozyc zjedzone tabletki przez dawke DXM w tabletkach, to nie jest kurwa trudne

"ja cpalem acodin spoko bylo Podobno kultowa " brzmi jak wypowiedz wzieta z grupki na fb dla malolatow a nie z forum o tematyce RC


RE: DXM - Dekstrometorfan - horsii - 04.11.2023

wwojtuss ty się ciesz, że jeszcze nikt tu nie pierdolnął że w Acodinie jest kodeina. To i tak już sukces. Podobno kultowa


RE: DXM - Dekstrometorfan - wwojtuss - 04.11.2023

horsii czlowiek sie raczej cieszy z sukcesu, a nie z braku niepowodzenia Podobno kultowa ale tak, masz racje, jakby ktos palnal ze sprite reaguje z kodeina i wtedy wytwarza sie euforia (autentycznie slyszalem taka opinie od kindercpuna) czy pomylenie thiocodinu z acodinem bo "podopnie brzmjom" to tylko sznur i krzeslo zostaje xD


RE: DXM - Dekstrometorfan - Twilight Sparkle - 05.11.2023

wwojtuss też słyszałam teorie o magicznych właściwościach sprite xDDDD bez sprite to nie to samo podobno


RE: DXM - Dekstrometorfan - Lukas1985 - 05.11.2023

A stosowaliscie DXM do odbijania tolerki? Albo w celu poprawy funkcji kognitywnych ? 
Dawkowanie jest zupełnie inne niż to do nacpania. Tylko podkreślam jak cpacie dxm (ile by to nie było) to woda z solą i potas ! 😉


RE: DXM - Dekstrometorfan - DissoEnjoyer - 06.11.2023

Aż musiałem przejrzeć temat, że też sie nie udzieliłem Angry

DXM - mój drug-legenda. Co to wyczyniało z moim jeszcze niedojrzałym umysłem to głowa mała. Loty, wizje - no nie ukrywajmy - dxm dzięki szerokiemu działaniu na receptory daje iście fascynującą miksturę Podobno kultowa Szkoda, że trzeba być w formie żeby brać taki dxm - nie jest on za lajtowy dla organizmu, czuć że np. wykurwia ciśnienie w górę na wyższych dawkach (tak, mimo dysocjacji xd)

Ale marzy mi sie jakiś dyso miks - dxm, może dmxe do tego, i na peaku n2o Podobno kultowa