Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] (/showthread.php?tid=463)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - horsii - 10.08.2023

I po raz kolejny pytam, czy doczekamy się kiedyś zmiany ilości obrazków, które można wkleić do posta? 10 to jest za mało, szczególnie jak sie wrzuca coś obszernego, jak ja dzisiaj. yślałem że dziś kurwicy dostanę jak sobie o tym genialnym limicie przypomniałem i musiałem sklejać po kilka zdjęć w jeden obrazek, a część musiałem w ogóle pominąć.


Pomijam że emotki są liczone jako obrazki, więc napisz pare razy " Podobno kultowa " i ilość obrazków do osadzenia masz przyciętą o połowę.


I pomijam że ten edytor to jest tragedia, to woła o pomstę do nieba. Wiem że nikt z tym nic nie zrobi, ale jak o tym nie napiszę to nie wytrzymam. Po kilku minutach przeklejania treści artykułu z worda do edytora postów, przyciski typu wyśrodkuj, pogrub tekst itd. przestają działać i jedynym rozwiązaniem jakie znalazłem, jest skopiować do schowka wszystko do tej pory napisane, odswieżyć stronę, wkleić z powrotem, poprawić znowu niektóre wyśrodkowania (bo jedne fragmenty sformatowanego tekstu wklejają się normalnie tak jak były, a inne akapity się np. "odśrodkowują" i "odgrubiają" same z siebie). I za chwilę to samo. Pisząc posta dzisiaj chyba z 5 razy tak musiałem robić.


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - C84S - 10.08.2023

Raul odniesiesz się do tego limitu 10 obrazków na post?
Mnie też czasami to irytuje


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Kajabuza - 16.08.2023

Raul jest jakiś problem z emotikonami na czacie. O te "systemowe" chodzi. W postach bez problemu (🦁🐯🐯🐅🐅), a na czacie się nie pojawiają.


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Ku88baQ - 28.08.2023

Dlaczego nie mogę dodać odpowiedzi w pytaniu dnia?


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - PUDZILLA - 28.08.2023

Raul zajmiesz się tym powyżej?


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Ku88baQ - 28.08.2023

Raul PUDZILLA już mogę, dziękuję


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - kot_kreskowy - 28.08.2023

(16.08.2023, 08:28)Kajabuza napisał(a): Raul jest jakiś problem z emotikonami na czacie. O te "systemowe" chodzi. W postach bez problemu (🦁🐯🐯🐅🐅), a na czacie się nie pojawiają.


Z emotikonami na czacie jest problem od momentu wyłączenia statystyk.

Jedyne które wchodzą to:  Smile Wink Podobno kultowa


Dodatkowo pojawia się problem dublowania posta:

[Obrazek: Screenshot-2023-08-28-19-29-16.png]
 
I to nie tylko u mnie. Permanentnie ostatnim czasem ten problem pojawiał sie również u usera @"Mrs.Darkness"
Normalnie przy próbie dubla wyskakuje czerwone okienko z treścią, że "post o tej treści już istnieje".
Powyższy post nie jest celowo opublikowany i jest to ewidentnie jakiś cyrk z silnikiem forum.


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - fiodor - 28.08.2023

Kilka osób mi mówiło, że nie może mi wysłać PW, dziwne to trochę czy nie ? Albo akurat by błąd ogólny na forum


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - kot_kreskowy - 29.08.2023

fiodor 
To wina sankcji UE za Zbrodnię i karę😎
Taki żarcik xd

Masz coś w ustawieniach nie tak.


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - fiodor - 29.08.2023

kot_kreskowy hahah ja nic nie wiem, nie pamiętam  Cool
W opcjach wszystko git, zresztą od niektórych przychodzą a od innych nie... ciekawe to to