Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] (/showthread.php?tid=463)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - S-N - 25.02.2024

(23.02.2024, 18:08)Dopal.org napisał(a): Przemyślimy przeniesienie przycisku w inne miejsce i zmniejszenie go.

Jeśli masz problem aby to zmienić to po co tu jesteś ? ile czasu mamy czekać , jest to wkurzające  ze trzeba się prosić


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Maniek - 25.02.2024

horsii S-N Wystosowałem prośbę do technika w sprawie przywrócenia funkcji samodzielnego usuwania kogoś z listy ignorowanych dla wszystkich użytkowników. Technik zapewne miał na myśli, że prośba zostanie spełniona, a dodatkowo przemyśli czy nie przenieść tego przycisku do ignorowania w inne miejsce.


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - horsii - 05.03.2024

Co wejde na forum, to mam powiadomienie o 2 wiadomosciach na PW w tyn czerwonym "czyms", no wiecie. Ale Jak klikam w te koperte, zeby otworzyc ich liste, to nagle jest zero, i na liscie nie ma zadnych nowych wiadomosci.


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Maniek - 05.03.2024

Ostatnio miałem podobną sytuację. Jedyna różnica to powiadomienie o jednej wiadomości Podobno kultowa

 Powiadomiłem technika, żeby sprawdził co jest grane.


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Dopal.org - 06.03.2024

Problem powinien być już naprawiony


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - S-N - 06.03.2024

Jak mam Anulować użytkowników na liście ignorowanych ?  @Ferdzio Kiepski


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Maniek - 06.03.2024

Ustawienia konta/Inne/Znajomi i ignorowani/Edytuj listę ignorowanych i potem przy ignorowanym nickname jest taka ikonka (usuń z listy) w którą klikasz kursorem.


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Lifeisbrutal - 10.03.2024

Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale pisze coś na czacie i po wysłaniu wiadomości przewija mi stronę do początku. Można sprawdzić o co chodzi?


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - kot_kreskowy - 10.03.2024

Lifeisbrutal 
U mnie na tel jest ok.


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - hidden - 18.03.2024

mam  pewne ale odnosnie oznaczania ludzie na chacie, mianowicie chodzi o to, ze sie dostaje powiadomienie o tym jak ktos cie wspomni.
z jednej strony dobrze bo pomyslal by ktos ze moglbys mu odpowiedziec ale...
ale czasem widzisz nastepujacy widok
[Obrazek: D1pjmKR.png]
myslisz sobie, ktos mnie wspomnial, chetnie odpowiem, klikasz w powiadomienia i widzisz takie cos
[Obrazek: qu0ejCQ.png]
nachodzi mysl, no kurwa jest na co poodpowiadac, ludzie wspominaja cie na chacie, nagle nachodzi cie ochota sprawdzic co o tobie pisano i myk, widzisz cos takiego XDD
[Obrazek: FKQqCA0.png]
i tu sie rodzi moje pytanie, po chuj dostajemy te powiadomienia ze ktos nas wspomnial, skoro nawet nie mozemy przewinac chatu na tyle, zeby zobaczyc o czym byla gadka?
nie lepiej dac mozliwosc cofniecia chatu do powiedzmy 24h albo chociaz zaznaczyc w powiadomieniu, co dokladnie zostalo napisane?
zaloze sie, ze nie jestem jedynym, kogo ten fakt irytuje, marzy mi sie aby to zostalo w jakis rozsadny sposob rozwiazane Big Grin
dzieki Lifeisbrutal za ponoc w zebraniu materialow, fajnie by bylo to jakos ogarnac aby mialo rece i nogi Big Grin 
pozdro

Maniek  Admin halo, prosze interweniowac