Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] (/showthread.php?tid=463)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - DwDPzN - 12.07.2022

(12.07.2022, 12:39)Raul napisał(a): W niektórych działach nie ma reputacji.


Trochę bez sensu, skoro można wejść na profil i dać


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - PUDZILLA - 15.07.2022

Nazwa usterki: Pole tekstowe ma humorki
Wersja: MOBILNA - na PC nie mam jak sprawdzić, a wersja na komputer nie wiele odpowiada rzeczywistosci moim zdaniem
Opis usterki: otóż usterki są dwie:

1. Gdy wyślemy wiadomosc na chatboxie i nie zostanie ona wyslana natychmiast tj. przez jakis dluższy czas stoi w polu tekstowym, nie mozemy w nie wejsc, wiadomosc stoi, to wowczas po odswiezeniu strony ona sie duplikuje. Predzej na chuju wyrosnie mi kaktus, jak uwierze, ze po 5 minutach (czyt. 300 sekundach) czekania na reakcje wiadomosc zostanie wysłana. Klikam refresh (F5) i mam dwie wiadomosci na chatboxie, 

2. Gdy odpisujemy w temacie w polu szybkiej odpowiedzi nie działają przerwy w tekście wprowadzane enterem. Gdy chcę zacząć budować nową wypowiedź, wtedy uzywam enter, teraz po napisaniu szybkiej odpowiedzi za kazdym razem musze edytowac po odpisaniu i jeszcze raz wprowadzać wcięcie. 


Zdjęcia, wideo (niekoniecznie): niekonieczne

Raul


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Kajabuza - 17.07.2022

Drobiazg, ale może ukuć w oczy a wiadomo diabeł jakości tkwi w każdej drobności, czy jak to tam Podobno kultowa

Wersja mobilna, odwiedzając profil czyjś mam taki widok:
[Obrazek: IMG-20220717-154955.jpg]

("DODAJ DO LISTY" a pod spodem "IGNOROWANYCH ZGŁOŚ UŻYTKOWNIKA")

PS. Jak odignorować kogoś? Wchodzę w listę ignorowanych, ale nie widzę opcji usunięcia. Smile (Edit-należy wejść w profil ignorowanego)


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Maniek - 17.07.2022

Jak piszesz o jakichś usterkach to od razu oznaczaj Raul


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Kajabuza - 18.07.2022

Raul zauważyłem, że po kliknięciu u góry "nowa odpowiedź" pojawia się zwykłe okno odpowiedzi.

Dopiero jak kliknę "edytuj" przeskakuje automatycznie w takie okno (brakujący wcześniej widok emotikon do wyboru)
[Obrazek: IMG-20220718-122207.jpg]
I dopiero jak cofnę, mam możliwość wyboru "szybkiej edycji" a wtedy pojawia się to, co wg mnie powinno być przy pisaniu odpowiedzi od razu czyli okno narzędzi typu podkreślenie czcionki czy zmiana koloru.
[Obrazek: IMG-20220718-122228.jpg]
(Wersja mobilna)


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Kajabuza - 03.08.2022

Ej dobra rozkmimione to wyżej. 😅
Po prostu opcja szybkiej odpowiedzi była wyłączona. Teraz można szaleć. 🙃🙂


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - kot_kreskowy - 06.08.2022

Raul 
Co jest grane z cytowaniem selektywnym?
To bardzo potrzebna opcja...
Proszę Rolleyes


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - PUDZILLA - 06.08.2022

Raul   Maniek zauważyłem coś, mianowicie dlaczego nowi uzytkownicy dostają na dzieńdobry starszego szerewoca, a starzy sie mecza z szeregowym? to doskonały powód, żeby sobie jebnąć multikonto w dodatku niesprawiedliwe to jest w porownaniu do starszych userow.


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Kajabuza - 07.08.2022

Może to szczegół, ale na wersji komputerowej okienko plusików zasłania ostatnią linijkę wpisu użytkowników bez "sygnatury" (przynajmniej, gdy na smartphonie włączy się wersję komputerową). 



RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Maniek - 07.08.2022

(06.08.2022, 22:17)PUDZILLA napisał(a): Raul   Maniek zauważyłem coś, mianowicie dlaczego nowi uzytkownicy dostają na dzieńdobry starszego szerewoca, a starzy sie mecza z szeregowym? to doskonały powód, żeby sobie jebnąć multikonto w dodatku niesprawiedliwe to jest w porownaniu do starszych userow.

Zapewne chodzi o takiego nowego użytkownika, który został wcześniej polecony przez innego użytkownika forum - wtedy, w takim przypadku ma od razu rangę starszego szeregowego z tego co kojarzę. Zgadza się Raul ?

Proszę zwrócić uwagę, że nie każde nowe konto ma od wyższą rangę o której jest tu mowa.