Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] (/showthread.php?tid=463)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - kot_kreskowy - 18.03.2024

hidden 
Wszystko fajnie, jestem za, tylko że z czatem to jest problem od zawsze. Ja nawet mam godzinę chujową  Podobno kultowa
Horsiak lub pudzilla pisali kiedyś że silnik na jakim chodzi forum jest słaby i ma pewne ograniczenia i być może tylko o to chodzi.
Pamiętam że jeszcze jak był Raul to byly podejmowane jakieś kroki, by na koniec i tak wyłączyć statystyki czatu Podobno kultowa
Nawet moje selektywne cytowanie nie przeszło próby technicznej, także ten teges Podobno kultowa
Trza się pogodzić z tym co jest.


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Twilight Sparkle - 18.03.2024

Co się stało z Raulem?


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - kot_kreskowy - 18.03.2024

Wyłączył statystyki czatu i do zwolnienia  Podobno kultowa


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - hidden - 18.03.2024

druga sprawa, ze ludziom linki na chacie nie dzialaja tzn wrzuca ktos link z youtube, i zamiast wyswietlic sie video to pokazuje linka (osobiscie tego nie doswiadczylem bo mi zawsze video konwertuje ale niektorym wrzuca linka zamiast video, oto przyklad):
[Obrazek: QGEQ7mn.png]

wrzucilem zwykly link z yt i pokazalo sie video, ZmiataZplanszy zapytal jak to zrobilem, odpowiedz jest na screenie.
ten link ktory podal zmiata, pokazal sie jako link zamiast video, wszedlem w ten link, skopiowalem i wrzucilem na chat i o dziwo normalnie w formie video a nie linku, wiadomo dlaczego tak sie dzieje?
ten belmondawg to ten sam link co wrzucil ss obok zmiatazplanszy, ciekawe dlaczego mi przekonwertowalo a jemu nie?
pozdro Podobno kultowa


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - S-N - 19.03.2024

Z czasem się wszystko ułoży tak jak powinno być


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - kot_kreskowy - 23.03.2024

Maniek 
Ja mam to samo z tymi linkami video.
Nie konwertuje.
Dodatkowo właśnie rozjechała sie strona a czatu nie idzie w ogóle przewijać, nie reaguje.
Dotyczy wersji na komórkę.


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Maniek - 23.03.2024

Zgłoszone technikowi.

Jeśli chodzi o czat i wyświetlanie powiadomień o wspomnieniu danego użytkownika na czacie, to przecież sami użytkownicy (nawet z top 10) zgłaszali jakieś 1,5 roku temu, żeby dostęp do podglądania archiwum czatu ograniczyć czasowo do iluś tam godzin (wcześniej nie było żadnego ograniczenia)


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Lifeisbrutal - 23.03.2024

To ja też zgłaszam rozjebała mi się strona tak jakby na komputerze się wyświetla mimo, że korzystam z telefonu. A druga sprawa jakiś baner mi się wpierdolił na początek strony
" Szanujemy twoją prywatność zarabiaj btc lub reklamuj się z nami"


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - S-N - 26.03.2024

[Obrazek: image0.webp]

Nie wiem czemu tak mam, nie potrafię tego jakoś zmienić aby było dobrze, na laptopie tej stronki nie widać Przeglądarce  Tworzenie kampanii reklamowej | A-ADS dla reklamodawców


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Dopal.org - 27.03.2024

Wklejanie linków youtube powinno już działać