Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] (/showthread.php?tid=463)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - ProducentRC - 23.08.2022

Spoko opcją była by możliwość napisania komentarzu oceniając czyjś post pozytywnie lub negatywnie żeby móc odnieść się do niego w czym zgadzamy się z daną osobą w jej wypowiedzi lub jakie mamy obiekcje na temat tego co napisała


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Beeniepatu - 23.08.2022

Dokladnie. Zwlaszcza, ze przy pkt reputacji otrzymanych, wyglada to tak, jakby taka mozliwosc byla, tylko nikt komentarza nie dal. Wwietla sie kto dal + / - i info "brak komentarza"


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Beeniepatu - 26.08.2022

Ok. Wszystko jasne. Dzieki za info


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Maniek - 26.08.2022

(26.08.2022, 07:51)Raul napisał(a): Na ten moment brak takiej możliwości. Funkcja ta była za czasów, gdy reputację można było przyznawać przez profil użytkownika, a nie tylko za posty. Komentarze w reputacji zostały usunięte.

No i gitara. Mało przydatna funkcja i mało osób korzysta w ogóle z takiej opcji na innych forach. To selektywne cytowanie też potrzebne jak drzazga we fiucie Podobno kultowa  Ktoś, ktokolwiek z tego korzysta? Co za problem było wziąć zamiast tego "cytuj" czy odpowiedz" i wyciąć kawałek interesującego nas cytatu.


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - kot_kreskowy - 28.08.2022

Raul  Coś się zesrało z pisaniem postów.
Gdy piszę posta i zminimalizuję okno przeglądarki, to wracając do pisania posta - wszystko znika.
Jeśli chcesz napisać posta i zamieścić zdjęcie to jest to niemożliwe. Bynajmniej na wersji mobilnej.
Zresztą samo dodawanie zdjęć też stało się problematyczne poprzez tą domyślną stronę ibb, bo wyświetla się komunikat o braku dostępnej pamięci na tej ich stronie. Chuj wie ocb.

(26.08.2022, 16:16)Maniek napisał(a): To selektywne cytowanie też potrzebne jak drzazga we fiucie   Ktoś, ktokolwiek z tego korzysta?
Być może ja lubię mieć drzazgi we fiucie Podobno kultowa
Tak, ja z tego korzystam bardzo często, jest to bardzo przydatne narzędzie i nieprawdą jest, że fiuty w drzazgach Podobno kultowa
Walczyłem o to, mało tego, o mały włos dopuściłbym się próby przekupienia flaszką i informuję wszem i wobec , że jeśli nastąpi pozbawienie mnie tej funkcjonalności to winny będzie z fiuta wyciągał nie tyle co drzazgę, a całą sztachetę ,a plemiona afrykańskie rzucą na niego klątwę wiecznej impotencji Podobno kultowa
A tak na poważnie, to jeśli ta funkcjonalność koliduje z innymi i jest jakąś programistyczną przeszkodą, to ze łzami w oczach i paskudnym bólem dupy urządzimy jej przepiękny pogrzeb.
Ale generalnie mi bardzo pomaga w pisaniu postów, jak chcę się do czegoś odnieść - a nie można cytować posta pod postem- to wydaje się to być bardzo potrzebne narzędzie.


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Maniek - 29.08.2022

kot_kreskowy Zobaczymy co Raul poradzi, ale pierwsza myśl była taka, że właśnie to cytowanie selektywne koliduje z czymś tam i zobacz jaki jest teraz biedny edytor tekstu w "Szybka odpowiedź" - wcześniej było dużo funkcji w tym edytorze (można zobaczyć jakie, jest w "nowa odpowiedź") no i ładnie wizualnie wyglądał ten edytor. Wg mnie zamiast cytowania selektywnego można wziąć po prostu "odpowiedz" i wyciąć kawałek cytatu, który nas interesuje lub zastosować to co było wcześniej, czyli samo "cytuj" i również jak wyżej - wyciąć kawałek cytatu. No, ale ostatecznie zobaczymy może Raul zrobi tak, żeby było dobrze...


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Pazyfea - 29.08.2022

U mnie jest problem takiego rodzaju ze chodz nikt nie napisal do mnie to caly czas pokazuje jedna wiadomość


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - kot_kreskowy - 29.08.2022

No właśnie ten edytor wkurwia teraz trochę i jest bardziej potrzebny a niżeli cytowanie selektywne.
Cóż , czasem tak jest że nie można mieć wszystkiego Wink
Także, jakby co, to Raul śmiało wracajmy do tej opcji z lepszym edytorem, bo to bez kitu teraz patola jest.
Jebać to cytowanie selektywne, drzazgi i inne plemiona Podobno kultowa


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Maniek - 29.08.2022

Raul Ogarnij proszę kwestię, którą poruszyliśmy z kot_kreskowy.

Oprócz tego u mnie występuje ten sam problem o którym napisał wyżej pazyfea. Również wyświetla mi, że mam nową wiadomość, a gdy wchodzę na skrzynkę jest pusto.


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - horsii - 30.08.2022

Też mam ten problem. Dostaję wiadomość, że jest nowy temat, schodze na dół na klatówę a tam nikogo nie ma a w skrzynce pusto.

przepraszam za tego posta