Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] (/showthread.php?tid=463)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - horsii - 05.09.2022

Raul dostaję powiadomienia, że ten czy tamten wspomnieli o mnie na czacie, ale po kliknięciu w nie zawsze mam komunikat "Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum czatu ma tylko obsługa forum" - chyba trzeba wyłączyć te powiadomienia


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Kajabuza - 05.09.2022

horsii dokładnie Podobno kultowa a późnej trzeba szukać w całym czacie wzmianki o sobie. 

Od siebie bym jeszcze zasugerował wydłużenie chociaż do 24h wstecz widoczność wcześniejszych wiadomości. Obecnie to chyba 12h. I czasami piszemy z kimś idziemy spać, a jak już wejdziemy na forum to nie ma dostępu do wiadomości w których np. Wspomniano o Tobie. 



RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - horsii - 07.09.2022

Raul czatbot wysyła powiadomienia o poście napisanym przez nowego usera zanim zostanie on zaakceptowany przez moderatora - efektem jest czerwony komunikat, że post nie istnieje


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - kot_kreskowy - 08.09.2022

"ZBYT MAŁO PAMIĘCI, BY UKOŃCZYĆ POPRZEDNIĄ OPERACJĘ "
Taki komunikat wyświetla mi KAŻDY hosting zdjęć.
Sytuacja ma miejsce już od dłuższego czasu, korzystam ze smartfona z androidem, przeglądarka chrome.
Wyczyściłem dane przeglądania - bez zmian.
Ktoś ma jakiś pomysł, co może być przyczyną?
Może ktoś ma podobny problem z wrzuceniem foto na forum?
Raul Czy jest opcja wrzucania zdjęć bezpośrednio na forum, bez udziału stron hostingowych?


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - PUDZILLA - 08.09.2022

kot_kreskowy miałem kiedyś podobny problem z pamięcią, jak zmieniłem telefon na lepszy wtedy było okej Podobno kultowa a z mniejszymi obrazkami też masz problem? może tu chodzi o wielkość uploadu. A tego co pamiętam było już takie pytanie gdzieś na początku o zdjęcia, ale to by się wiązało z tym, że pliki byłyby zapisywane bezpośrednio na serwer forum


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - kot_kreskowy - 08.09.2022

PUDZILLA 
Spróbuję jeszcze zmniejszyć rozmiar,  to dsm znać. A w telefonie mam 6gb ramu i nawet połowy czasami mi nie zużywa. 
A zapisywanie zdjęć bezpośrednio na serwer to może być lipa , bo przypał ? Bo nie kumam tego zbytnio.


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Diabełek25K - 08.09.2022

Nie wiem czy w dobrym dziale pisze.Ale czy ma ktoś może taki sam problem jak ja wychodząc z strony będąc zalogowany. Chce wejść ponownie i automatycznie mnie wyloguje ktoś coś wie co może być przyczyną?


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - kot_kreskowy - 08.09.2022

PUDZILLA zmniejszyłem rozmiar zdjęcia i nic to nie dało. Dalej ten sam komunikat.
Lipa w chuj. Nie mogę dodawać zdjęć.
Może zainstalować przeglądarkę na nowo?


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - DwDPzN - 09.09.2022

kot_kreskowy a spróbuj w przeglądarce zaznaczyć opcję "Wersja na komputer" i zamknij wszystkie aplikacje aktywne. 
Polecam także zapodaj.net, prosty hosting z strona bez wielu multimediów i reklam obciążających telefon

Diabełek25K a to na tym forum, czy jakaś inna strona?


RE: AKTUALNE USTERKI DO NAPRAWY!!! [LISTA] - Diabełek25K - 09.09.2022

DwDPzN  No na tym. Wyjdę z forum będąc zalogowanym wejdę na inną stronę chce wrócić na stronę forum i z automatu jestem wylogowany nie wiem czy tylko ja tak mam czy ktoś jeszcze.