Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Klonazepam - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Klonazepam (/showthread.php?tid=464)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Klonazepam - PIXA - 15.08.2023

Benito Feta pomogła po odstawieniu benzo? To totalny zwrot akcji  Podobno kultowa przeważnie jest na odwrót


RE: Klonazepam - Czeslawo - 15.08.2023

Benito  Ciąg roczny 4mg i czasem "więcej " bez efektu odstawiennego ? 

Feta na odstawienie, wiesz ale ta historia nadaje się do programu :



Tak na marginesie, bardzo lubiłem ten program, klasyka gatunku.  Smile


RE: Klonazepam - Benito - 16.08.2023

PIXA Czeslawo nie wiem jak to się wydarzyło, był dzień gdy jeszcze miałem w zapasie z 1.5 blistra klona, spotkałem się z gościem co poczęstował fetka, poczułem się w końcu inaczej niż zjeb z sieką zamiast mózgu. Na następny dzień już dużo fety kupiłem dla siebie, leciałem na tym długo długo.. Oczywix skończyłem jeszcze te klony co mi zostały, ale nigdy więcej nie dokupiłem.
W jakiś sposób feta pomogła otrzeźwieć od benzo, wtedy zacząłem myśleć racjonalnie o tym co odjebalem - wydawało mi się że na futrze mam pełną świadomość. No i odstawione benzo ale później popadło się z jednej skrajności w drugą. 😵


RE: Klonazepam - PIXA - 16.08.2023

Benito Otrzeźwieć to na pewno, ale czy to takie dobre rozwiązanie z benzo wyjść i wpakować się w fete? Z jednego uzależnienia wpadłeś w drugie, no nic mi w sumie do tego, jesteś dorosły sam odpowiadasz za swoje życie , pozdro  Smile


RE: Klonazepam - Benito - 16.08.2023

PIXA właśnie później za bardzo z fetą poleciałem, nie wiadomo co gorsze. Pewnego razu tak się przetyrałem, że od tego momentu nie ruszam fety. Było to już kawałek czasu temu. Tylko cmcki szły, po nich bardzo fajnie się czuję, ostatnio NEP, ale wnioskuję że po akcjach z fetą stymulanty nie dla mnie, nepik też nie podchodzi. No a w benzodiazepiny też bym się już nie ładował, nie wiem jakim cudem bez zejść fizycznych to benzo odpuściłem(cud), tym bardziej na mocnym stimie. Szukam czegoś nowego, innego od chlorow bo się nudzą. 😃 Teraz już wszystko z głową, długie przerwy robię i bez ciągów.


RE: Klonazepam - Twilight Sparkle - 16.08.2023

olancucki czy to twoja twarz tam na awatarze? Zdecydowanie nie powinieneś spożywać klonów bo są dla Ciebie za mocne i nie ogarniasz co robisz. Poza tym takie silne leki psychotropowe powinny być zażywane z jakimkolwiek minimum ostrożności. To nie są cukierki! To nie jest magiczna tabletka na zniknięcie "schiz" i innych efektów nadużywania stymulantów. Za którymś razem schizy Ci zostaną, zobaczysz.


RE: Klonazepam - PIXA - 16.08.2023

Twilight Sparkle Może mu się zawiesić faza
 i dopiero będzie zong  Sad olancucki weź to pod uwagę. Wtedy zdanie Twilight Sparkle może przejść w praktykę a tego raczej byś nie chciał


RE: Klonazepam - Twilight Sparkle - 16.08.2023

PIXA zawiesić faza? Co masz na myśli?


RE: Klonazepam - PIXA - 16.08.2023

Twilight Sparkle Po benzo nie wiem czy jest coś takiego możliwe jednak  po stymulantach czy też innych substancjach całkiem. Do końca ciężko mi  określić taki stan ponieważ słyszałem tylko
 z opowieści lekarza po "krótce" wytłumaczył to coś w stylu stan w którym po zażyciu danej substancji może utrzymać Ci się przez jakiś czas ( tak naprawdę odczynnik już nie działa ) a ty myślisz lub masz taki efekt jakby nadal działał. 
Ile w tym prawdy nie mam pojęcia nigdy tego nie doświadczyłem


RE: Klonazepam - horsii - 16.08.2023

"zawieszanie fazy" - chcieliście powiedzieć, po prostu psychoza? xD
"zawieszenie fazy" po stymulantach jest spowodowane kosmicznym burdelem w neuroprzekaźnikach. Sam miałem wątpliwą przyjemność tego doświadczyć - człowiek trzeźwy dwa dni, sypia, ale po maratonie rozpierdol jest taki, że dalej słyszysz agentów CIA konspirujących przeciwko tobie. Zawieszeie fazy brzmi jakby ktoś miał dozywotnio bombę - nie ma takich rzeczy

koniec offtopu