Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
31-latek z Raciborza odpowie za przemyt narkotyków - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: 31-latek z Raciborza odpowie za przemyt narkotyków (/showthread.php?tid=4643)

Strony: 1 2


31-latek z Raciborza odpowie za przemyt narkotyków - Rweqerew333 - 08.10.2024

Źródło: https://www.nowiny.pl/wiadomosci/234588-31-latek-z-raciborza-odpowie-za-przemyt-narkotykow.html#google_vignette

Kryminalni zatrzymali 31-letniego mieszkańca Raciborza, który posiadał narkotyki. W samochodzie w schowku miał środki odurzające, z których można było przygotować blisko 100 działek dilerskich marihuany.


[Obrazek: 234588_1728338162_97629700.webp]



W ubiegłym tygodniu raciborscy kryminalni ustalili, że w samochodzie 31-latka znajdują się narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli na ulicy Hulczyńskiej w Raciborzu. Stanowczo zaprzeczał, by miał przy sobie jakiekolwiek środki zabronione. Jednak podczas przeszukania pojazdu kryminalni ujawnili w schowku woreczek foliowy z zawartością suszu roślinnego. Badanie testerem wykazało, że jest to marihuana, z której można było przygotować blisko 100 działek dilerskich narkotyku.


Ponadto w toku czynności policjanci ustalili, że mężczyzna przywoził je z Republiki Czeskiej. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, a o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Za posiadania narkotyków oraz dokonanie wewnątrzwspólnotowego nabycia środków odurzających grozi mu do 5 lat więzienia.


RE: 31-latek z Raciborza odpowie za przemyt narkotyków - Maniek - 08.10.2024

Sugeruję wrzucać "odrobinę" ciekawsze newsy, bo to już parodia, żeby wrzucać takie gówniane wiadomości o zatrzymaniu typa, który miał przy sobie "100 działek dilerskich narkotyku"...


RE: 31-latek z Raciborza odpowie za przemyt narkotyków - Epsiakos - 08.10.2024

100 dzialek czyli jebneli typa z 50g... fascynujaca wiadomosc


RE: 31-latek z Raciborza odpowie za przemyt narkotyków - kej9 - 08.10.2024

Epsiakos nie 25? Podobno kultowa


RE: 31-latek z Raciborza odpowie za przemyt narkotyków - Maniek - 08.10.2024

1g zioła, to chyba właśnie 4 działki dilerskie.


RE: 31-latek z Raciborza odpowie za przemyt narkotyków - Epsiakos - 08.10.2024

Oni te "dzialki dilerskie" wyliczaja chyba na potrzebe sprawy zeby komus wiecej dojebac, nie zmienia faktu ze dla mnie to jest komedia a na tym zdjeciu to max 25g chyba jest tego zielska


i to chyba jeszcze patrzac po zdjeciu na goracym go zlapali, jak otwieral kalendarz cpunowy Podobno kultowa  bo w tle zabke widac


RE: 31-latek z Raciborza odpowie za przemyt narkotyków - 777 - 08.10.2024

A ja wciąż się łapię za głowę, że w kraju w którym sprzedaje się rekordowe ilości "medycznej marihuany" nie ma depenalizacji tego niebezpiecznego narkotyku


RE: 31-latek z Raciborza odpowie za przemyt narkotyków - Inferno - 08.10.2024

(08.10.2024, 13:53)Maniek napisał(a): Sugeruję wrzucać "odrobinę" ciekawsze newsy, bo to już parodia, żeby wrzucać takie gówniane wiadomości o zatrzymaniu typa, który miał przy sobie "100 działek dilerskich narkotyku"...

Nagrody muszą się zgadzać.
Niektórzy już przesadzają, gdybyście zrobili dział "Wiadomości" takim na którym nie nabija się postów(HYDE-PARK) - to gwarantuje że nikt by tu nie pisał, ewentualnie ktoś dla niepoznaki i redaktorzy Big Grin

Nie oszukujmy się i wnośmy coś do tego forum a nie JEBANE KOPIOWANE NEWSY może jeszcze z PUDELKA tu napierdalajmy?

Przecież to forum jest o wszystkim dosłownie.
No dlaczego nie?

Kurwa, jest w chuj tematów na które można popisać i zdobyć te posty o ile Wam tak zależy.
A te spamowanie to wygląda na typowe "zdobycie nagrody".

Nie mam nic osobiście do autora ale ostatnio jak nie Sonia to Rweq.
Bez przesad.

P.S: Przepraszam bo nieco źle napisałem.
Nie pisali by tu tylko redaktorzy i dla niepoznaki.
Pisali by tu ludzie którzy piszą porządne treści.
Które są 'wyjątkowe' - z tych wszystkich które tu widzimy.
Jedyny ostatni post który mnie zainteresował to o kokainie w mumiach oraz o telegramie.
Nic więcej.
Macie podobnie?


RE: 31-latek z Raciborza odpowie za przemyt narkotyków - voice.of.voiceless - 08.10.2024

Maniek uczy się od najlepszych Podobno kultowa


RE: 31-latek z Raciborza odpowie za przemyt narkotyków - Inferno - 08.10.2024

voice.of.voiceless chyba nawet wiem co masz na myśli Smile
PSS ..Kogo..
patrz powód edycji