Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mixy substancji - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Mixy substancji (/showthread.php?tid=466)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Mixy substancji - rodes - 12.12.2022

(12.12.2022, 19:37)beeniepatu napisał(a): rodes mozna. Tylko po co. Jak benzofury zastosowane prawilnie, to wystepuje afterglow. Jak walniesz trojke, to nie bedzie sie mozna zatrzymac i umeczysz sie trojka, zapominajac jak bylo przyjemnie.

a tak racja, to jak przedłużyć troszkę fazę za pomocą 6APB? Załóżmy ze na start pasuje mi  i odpowiada 130 mg po ilu dorzucić i ile aby trochę dłużej trwalo niż 4-5 godzin ? 



RE: Mixy substancji - Beeniepatu - 12.12.2022

rodes zasadniczo lepiej byloby zwiekszyc dawke pierwsza, niz dorzucac. Rozumiem jednak, ze faza po tych sprawdzonych 130mg Ci odpowiada. Skoro tak, to jak juz czujesz, ze jest po peak'u, dorzuc max 100mg. Przedluzysz stan ale za cene zjazdu i slabego nastroju przez jakis czas. Wiecej niz jedna dorzutka nie ma sensu, a tylko uboki zwiekszy. Trzeba tez pamietac, ze 6apb oprocz czyszczenia z sero, poprzez zabawe z receptorem 5-ht2b, szkodzi sercu. Trzeba z rozwaga. Jak zawsze 😎


RE: Mixy substancji - fiodor - 13.12.2022

(11.12.2022, 23:44)mati54 napisał(a): Widzialem co benzo robi w mixie z alkoholem (kogos po takim mixie) czy benzo sie nadaje do mixow ? Pytam bo taki mix z alko a to jedna grupa byl wrecz niebezpieczny dla otoczenia tej osoby stad moje watpliwosci.

Nadaje się do mixow, szczególnie pod jaranie i alko, ja lubię też miks alko+gbl/bdo (Uwaga, bo to bardzo niebezpieczny mix, który spowodował już wiele zgonów), mixy wgl z depresantami są niebezpieczne, dlatego nie będę się rozpisywał. 1, 2 piwa najlepiej z depresantami, nie więcej żeby nie było zdziwienia i depresji oddechowej.


RE: Mixy substancji - Beeniepatu - 13.12.2022

Mixy z benzo sa dla swiadomych i doswiadczonych graczy. A i ich czasem to przerasta. Trzeba pamietac, ze zagrozenie w uzywaniu benzo jest takie, ze czesto traci sie calkowicie kontrole nad tym co sie dzieje. Odcina czlowieka od myslenia i swiadomego dzialania.


RE: Mixy substancji - Dilleraaaa - 13.12.2022

W sumie racja dopóki się kontroluje jest okej. W połączeniu z alko ma się już mniejszą kontrolę nad tym co się robi,ale jednak da się ogarnąć sytuację o ile nie doprowadzimy się do tak zwanego zerwanego filmu


RE: Mixy substancji - C84S - 13.12.2022

Zawsze miksuj z głową - miksuj by sprawdzić - a nie dla bani. Pozdro


RE: Mixy substancji - Dilleraaaa - 13.12.2022

Ogólnie tak pytanko mnie naszło po benzo i piwie  bezpiecznie by było zarzucić takie 3cmc? Czy lepiej nie świrować żeby nie zwariować xd


RE: Mixy substancji - Loczek - 13.12.2022

Jedyny mix jaki lubie to euforyki + ganja albo alkohol.Benzo sie zawsze mieszac bałem z czymś a o stimach to już w ogóle nie mówie


RE: Mixy substancji - Kicha - 13.12.2022

Wisienka + 3CMC + Maryśka = Heart


RE: Mixy substancji - fiodor - 13.12.2022

Dilleraaaa  żadnego niebezpieczeństwa typowego to tu nie ma. Na depresanty zarzucasz stim/euro, więc otrzeźwi Cię to, doda euforii, chęci na dymanie również możliwe.