Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mixy substancji - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Mixy substancji (/showthread.php?tid=466)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Mixy substancji - fiodor - 16.06.2023

Yankess te rozluźnienie mięśni to pewnie bardziej od benzo. Dużo tej alpry wrzuciłeś, jesz benzo na codzien ? Wczoraj trochę % poszły, powinienem o to wczoraj pytać, bo jak nie jesz to dla swierzaka za dużo tej alpry ...


RE: Mixy substancji - Yankess - 16.06.2023

6mg alprazolamu po 1mg była tabletka.
Na codzień nie jem nałogowo zdarza się czasem coś zarzucić


RE: Mixy substancji - Mrs.Darkness - 16.06.2023

Nep i do tego 3 cmc myślę że fajny miks


RE: Mixy substancji - JureKiler - 16.06.2023

Słyszy się legendy że 4mmc + pentedron to było najlepsze połączenie wszechczasów ktoś ma jakieś dośwadczenia z tym połączeniem?

Jeżelli chodzi to kiedyś mixowałem 3cmc z 4 cmc i było elegancko Big Grin


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - olancucki - 17.06.2023

kiertnik82 libido po mefie jest takie że ze razem z empatia... Jak przytulisz przyjaciela toż konarem :-)

A chciałeś się tylko serdecznie pożegnać...

Mieszanie ze sobą różnych odczynników to najgłupsza rzecz która mi kiedykolwiek przyszła do głowy jakieś 5at ten kiedy miałem 25 lat i pierwszy raz styczność z RC.... Wszystkie odczynniki spiłowane i przejebane potem laga 500mg i głosy w głowie wszystkoo...

Nie mieszaj nic gościu z niczym.  Proszę cię!

wiktororban01 nie ma takiej pizdy stary, ty se to wymyślasz jak my wszyscy musimy kiedyś na bani.. nic nie mieszaj... Sterylnie trzymaj osobno. I próboj po swojemu ale gówna z błotem nie mieszaj!

wiktororban01 nie ma takiej pizdy stary, ty se to wymyślasz jak my wszyscy mielismy kiedyś tak na bani.. ale nic nie mieszaj... Sterylnie trzymaj osobno. I próboj po swojemu ale gówna z błotem nie mieszaj!..

To gadka w stylu że benzo jako podkład do kurwa nie wiem czego....  Do makijażu...

Nie ma czegoś takiego ktoś mądry chyba Maniek albo beenie powiedzial żeby nie mieszać downerow z upperami i uważać na sygnały jakie daje organizm.. lrzyzwyczaj się do tego że coś dziala w jakis sposób i albo się dostosuj i myśl albo poniesiesz konsekwencje w postaci zjevaneg towaru cudownego materiału zgnojonego... Sorki


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - wiktororban01 - 17.06.2023

(17.06.2023, 00:17)olancucki napisał(a): kiertnik82 libido po mefie jest takie że ze razem z empatia... Jak przytulisz przyjaciela toż konarem :-)

A chciałeś się tylko serdecznie pożegnać...

Mieszanie ze sobą różnych odczynników to najgłupsza rzecz która mi kiedykolwiek przyszła do głowy jakieś 5at ten kiedy miałem 25 lat i pierwszy raz styczność z RC.... Wszystkie odczynniki spiłowane i przejebane potem laga 500mg i głosy w głowie wszystkoo...

Nie mieszaj nic gościu z niczym.  Proszę cię!

wiktororban01 nie ma takiej pizdy stary, ty se to wymyślasz jak my wszyscy musimy kiedyś na bani.. nic nie mieszaj... Sterylnie trzymaj osobno. I próboj po swojemu ale gówna z błotem nie mieszaj!

wiktororban01 nie ma takiej pizdy stary, ty se to wymyślasz jak my wszyscy mielismy kiedyś tak na bani.. ale nic nie mieszaj... Sterylnie trzymaj osobno. I próboj po swojemu ale gówna z błotem nie mieszaj!..

To gadka w stylu że benzo jako podkład do kurwa nie wiem czego....  Do makijażu...

Nie ma czegoś takiego ktoś mądry chyba Maniek albo beenie powiedzial żeby nie mieszać downerow z upperami i uważać na sygnały jakie daje organizm.. lrzyzwyczaj się do tego że coś dziala w jakis sposób i albo się dostosuj i myśl albo poniesiesz konsekwencje w postaci zjevaneg towaru cudownego materiału zgnojonego... Sorki

Mordo odpowiednie substancje w odpowiednich proporcjach mogą się podbijać, działać synergicznie i wzmacniać...nikt nie mówi o mieszaniu huj wie czego w huj wie jakich proporcjach na pałe, byle zmieszać...no 4mmc super się łączy z piperazyny szczegolnia pFPP, kodeina bez hydroksyzyna albo prometazyna w ogólnie nie ma sensu..mógłbym mnożyć takie przykłady..oczywiście trzeba to robić z głową i mieć jakieś pojęcie i wiedzieć jaki efekt mchce się osiągnąć...sole pierwszej generacji na mefie właśnie z dodatkami przeszły do historii...ich zajebistisc tkwiła wlasnie w dodatkach odpowiedniej proporcji...ja pamiętam czasy hak 4mmc można było kupować na kilogramy..ziomek wtedy w okolicy był franczyzobiorca dopalacze.com, troche wiem, trochę widziałem i nie jedno jadłem Wink


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - Lukas1985 - 17.06.2023

Ale wiktororban01 na wszelakich możliwych forach krolujesz w miksach. Mało kto chce miksować substancje bo to bezsensu. Zwłaszcza miksy czwórek są bezsensu. Co chcesz dołożyć. ? Stymulant ? Po co ? Żeby bardziej dociazyc serce ? Inny serotogenik ? Nie przebije się. 
Możesz sobie miksować jak czegoś Co brakuje w substancji i masz o tym pojęcie ale Ty mi kiedyś wmawiales, że releaser dopaminy się zazębia z inbitifomai wychwytu zwrotnego dopy - co jest wierutną bzdura. 
Chcecid miksować to pytać kogokolwiek innego ale nie wiktororban01 a te mityczne miksy ? Już zapomniałeś jak tam znajdowali strychnine ?


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - wiktororban01 - 17.06.2023

Ale ja mówię o dwóch miksach z 4mmc. Soli exclusive cocolino gdzie dodatkiem było pFPP i soli Plan B gdzie dodatkiem był mdpv który lepiej zastąpić mniej schizogennym i mniej noradrenaliny owym apihp...akurat te dwie sole były udane...mnie żadne inne nie interesuja...większość to była padaka ale te dwie to akurat był kot.


RE: Mixy substancji - Buka - 17.06.2023

MDPHP + zioło wzmacnia fazę. Bardzo inna, trudna do opisania, ale przyjemna.
Tylko dla orłów.
Nie polecam wszystkim.


RE: Mixy substancji - Quaresma - 18.06.2023

Buka trudna pod jakim względem ?