Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mixy substancji - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Mixy substancji (/showthread.php?tid=466)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Mixy substancji - Beeniepatu - 20.04.2024

Lifeisbrutal zasadniczo nie ma to sensu (biorac pod uwage dzialanie ksiazkowe w/w substancji). Jedyny miks jaki mialby dla mnie jakies uzasadnienie, to kiedy zabawa zaczyna sie od trojki, to jak schodzi, wtedy poprawka wladkiem. Zniweluje to chec na bezsensowne dorzutki trojki, i moze pomoc rozjasnic myslenie, jak trojka byla ladowana w wiekszych ilosciach. Tylko to spowoduje wydluzenie czasu bycia wystrzelonym i dodatkowo zmeczy organizm.

Dla mnie ogolnie bez sensu mix, nic nie dodaje do fazy, tylko wydluza czas trwania. Do tego, walac prawilnego wladka na poczatku, najpewniej nie bedzie zadnej potrzeby wrzucania innej substancji o podobnym profilu dzialania. A jak ktos chce wrzucac trojke na bialkowy zjazd, to jest to tylko odkladanie go w czasie. Przyjdzie i tak, tylko spotegowany.

Inna sprawa to jakosc obecnych na rynku substancji - jak feta potrafi trzymac godzine a trojka idzie w serotonine i dziala jak klef....  Albo stymulacja po trojce bije ta po fecie...


RE: Mixy substancji - 28582 - 20.04.2024

(23.05.2022, 15:00)PUDZILLA napisał(a): Polono jak czworka z przodu bedzie, zacznie wychodzic wszystko

obys dozyl

Nie koniecznie.. juz tlumacze. Otoz u mnie jest juz prawie 5ka z przodu, a robilem to samo (co nie znaczy ze nie znalazlem sie w szpitalu kilka razy). Zjadlem juz zeby na opio - glownie Oxycontin, doszlo nawet do ilosci 700-800mg dziennie, benzo dochodzilo do paczki Clonow w niecale 3 dni + alko (oczywiscie nic nie oamietam jak mo,na sie domyslic), metamfetamine, Zolpiki garsciami przepalone ziolem i popite wodeczka, Gabapentyny, Morfiny, mataamfetamina, 3mmc, 4mmc, 3cmc, Eutylon, NEP, Hexem (uwielbiam), a-PHiP, FC, Bunorfiny, 4FEC, Spice, Dderall, Rotalin, grzyby, lsd, MDMA, molly, koks, feta i tableta.. no nie ma sensu wszystkiego wymieniac. Chodzi glownie o to ze nie koniecznie musi mu siasc zdrowie po 40ce. Moze to nastapic po 60ce a moze poprostu umrzec w wypadku samochodowym nie majacym nic wspolneo z uzywkami. Nie pochwalam takiej postawy u dzieciakow czy nastolatkow bo nie maja doswiadczenia, ale osoba powiedzmy w wieku 30lat ma juz jakies pojecie co robi i co z czym sie je zeby nie odleciec. Najgorzej mlodzi ktorzy mysla, ze krysztal=krysztal i jak tylko dostana koperte od ziomka z ulicy zaczynaja sypac raje jak by to bylo 3cmc co zawsze dostawali, ale diler dostal dobra ocerte na Hexen i to im sprzedal.. no i co sie dzieje z naszymi nastkami? W najlepszym przypadku jada do szpitala. To w ten sposob z regoly nieltore srodki zyskuja zla opinie, a trzeba tylko umiec uzywac z glowa. Takze zwariowanych mixow. Peace out Koledzy ✌


RE: Mixy substancji - dzwudziesty - 20.04.2024

Pamiętam jak ziomek zrobił line 200mg z 2fdck od ducha a miało to byś 3cmc Big Grin i tutaj właśnie koleżka ma rację dużo osób myśli kryształ=kryształ. No to jak jebnelismy ja mniej z racji że ogarnąłem że to nie trójka, a dyso i zaczęło się tango Argentino XDD taka dziura ozonowa, że szok.


RE: Mixy substancji - LooL99X - 20.04.2024

No tak przypierdolić 200mg jakiejś dyso kety xD
Oczywiście, że tak na nieświadomie to już jest lot, że huj Smile


RE: Mixy substancji - Diabeuu666 - 20.04.2024

3cmc + 4cmc
3cmc + nep
3cmc + hexen
4cmc + nep
4cmc + hexen
Amfa + MDMA
LSD + MDMA ( Candy flip tzw. )


RE: Mixy substancji - LOBO - 23.04.2024

(20.04.2024, 15:23)dzwudziesty napisał(a): Pamiętam jak ziomek zrobił line 200mg z 2fdck od ducha a miało to byś 3cmc Big Grin i tutaj właśnie koleżka ma rację dużo osób myśli kryształ=kryształ. No to jak jebnelismy ja mniej z racji że ogarnąłem że to nie trójka, a dyso i zaczęło się tango Argentino XDD taka dziura ozonowa, że szok.

...ale to ogarnales ze to trojka, i nie powiedziałeś koledze i przyjal 200mg ? ;-D ;-D...no wiecie co, ale z Ciebie ziomaldo;-)


RE: Mixy substancji - kej9 - 23.04.2024

LOBO razem razniej Big Grin


RE: Mixy substancji - Epsiakos - 23.04.2024

(20.04.2024, 17:41)Diabeuu666 napisał(a): 3cmc + 4cmc
3cmc + nep
3cmc + hexen
4cmc + nep
4cmc + hexen
Amfa + MDMA
LSD + MDMA ( Candy flip tzw. )

A gdzie Sugar Flip?


RE: Mixy substancji - duch - 23.04.2024

a pvp kamagra


RE: Mixy substancji - Epsiakos - 23.04.2024

Jeżeli jest płeć przeciwna i chętna no i jak ktos ma problemy z masztem 😅