Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mixy substancji - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Mixy substancji (/showthread.php?tid=466)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Mixy substancji - horsii - 13.08.2022

Bo to dwie różne grupy substancji? Podobno kultowa


RE: Mixy substancji - Beeniepatu - 14.08.2022

(13.08.2022, 23:48)DwDPzN napisał(a): horsii i Beeniepatu zgodzę się z Wami, oboje macie rację. Organizm dostaje strasznie po pizdzie po chlorach, zwłaszcza wątroba i nerki. Może źle doprecyzowalem jeśli chodzi o niszczenie człowieka, ale bardziej miałem na myśli to kim jesteśmy. Sam przerobiłem sporo tematu i znam dużo ludzi którzy lubią dobrze zjeść. Moja opinia się opiera na własnych obserwacjach. Chociaż widziałem osoby, które poryło po stimach, to nigdy się nie spotkałem jak w przypadku benzo z osobą której się nie chce żyć jak nie przypierdoli, jest wyprana z uczuć i ma problemy żeby wyjść z łóżka i w miarę normalnie funkcjonować.

O widzisz. Doszedles do "root cause". Bo ta osoba jest chora i dla niej sa wlasnie benzo. Ona sama jest taka i potrzebuje lekoterapii. Mozna dywagowac czy benzo to stara generacja i sa inne drogi, ale chcac wyjsc z takiego stanu gorowa jest podjac ryzyko brania do konca zycia, byleby czuc sie normalnie. Dla mnie kazdy kto uzywa benzo w celach rekreacyjnych jest po prostu przykladem uzytkownika ignorujacego podstawowa zasade tej gry - znajomosc redukcji szkod. Zdrowy czlowiek nie musi brac benzo, bo ono moze w ogole nie zadzialac. Pozwoli wypic mniej i zerwac film, pozwoli zapomniec o kacu bo rozluzni miesnie. Smiesza mnie Ci, ktorzy wala benzo na zjazd po stimach jako zasade. Benzo nie niweluje negatywnych skutkow tylko pozwala nam sie wyciszyc, odciac mozg i odpoczac. Tym ostatnim zdaniem troche generalizuje, ale chodzi mi o to, ze benzo pomoze nam ogarnac paranoje a nie jej fizyczna przyczyne.


RE: Mixy substancji - swo002 - 16.08.2022

Próbował ktoś kodeina+bromazolam?
Niska lub prawie zerowa tolerancja na bromka,planowane 600mg kody i do tego z 1/2mg bromka plus może zimne piwko : )


RE: Mixy substancji - Beeniepatu - 16.08.2022

Wg mnie niewskazany mix. Benzo + opio to sredni pomysl. Alko w sumie tez oddzialywuje na OUN w podobny sposob wiec potegujesz dzialanie sedacyjne. Nie jestem jednak specem akirat w tych tematach wiec niech sie jeszcze ktos wypowie


RE: Mixy substancji - KACPER - 16.08.2022

brokmazolam w ogole nie ma dzialania rekreacyjnego, chujowa opcja


RE: Mixy substancji - horsii - 16.08.2022

swo002  powinno być git. tylko jak się jeszcze browarami dopierdolisz to już w ogóle Podobno kultowa i tego bromka to zacznij od 0,5-1mg jak tolerancji nie masz.
nie przesadzajmy, to jest kodeina, nie oxy czy fentanyl
a kacper sie nie zna


RE: Mixy substancji - kot_kreskowy - 16.08.2022

(13.08.2022, 23:48)DwDPzN napisał(a):  zgodzę się z Wami, oboje macie rację. Organizm dostaje strasznie po pizdzie po chlorach, zwłaszcza wątroba i nerki

Zgadza się. Ostatnio co weekend trójka i jeszcze nie tak dawno tak mnie nerka bolała, że chodzić nie szło. Nawet w łóżku obrócić się był problem jak te boczne mięśnie się napięły i uciskały nerkę.


RE: Mixy substancji - swo002 - 17.08.2022

Edit: chujowo było bo koda kapryśna,sedacja bez euforii większej,
po wrzuceniu benzo trochę się poprawiło ale nadal bez fajerwerków


RE: Mixy substancji - Szatan69 - 18.08.2022

Ja to lubie mix 50mg 3mmc, 150mg 3cmc , i 50mg 4cmc. I na strzała w klamota (nos ) Big Grin choć teraz to troche ciężko dobre 3mmc dostac.


RE: Mixy substancji - daniel776 - 30.08.2022

ETH-CAT+ziolo? Fajne dzialanie czy rozpierdol na bani?