Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
ch*m-co***bo.x** - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: ch*m-co***bo.x** (/showthread.php?tid=4682)

Strony: 1 2 3 4 5


ch*m-co***bo.x** - padliniarz - 12.10.2024

Siema, natknąłem sie u siebie na mailu wiadomość z treścią poniżej:
"Witamy! Jesteśmy nowym sklepem na rynku RC. Niestety, nie jesteśmy obecni na żadnym forum, ponieważ nie otrzymujemy odpowiedzi na nasze wiadomości dotyczące działów partnerskich i banerów naszego sklepu. Jednak wciąż staramy się o współpracę.

Obecnie możemy pochwalić się naszą stroną internetową, na której oferujemy produkty wysokiej jakości, sprowadzane z Anglii. Część z nich jest produkowana w naszym laboratorium przez polskiego chemika z najwyższej jakości surowców.

Organizujemy także akcję samplową, w której pokrywacie jedynie koszt wysyłki i pakowania produktu. Jeśli jesteście zainteresowani, prosimy o kontakt mailowy lub za pomocą komunikatora Session."


miał ktoś z was styczność?


RE: ch*m-co***bo.x** - Lifeisbrutal - 12.10.2024

Sklep starał się o dział partnerski tutaj na forum jednak nie dogadał się z adminem. Najpierw stwierdzili, że nie stać ich na kaucję później coś innego i chuj z tego wyszedł. Co do sampli to koszt 30 zł dla mnie śmieszna sprawa żeby vendora nie było stać na rozesłanie kilku próbek. Także bez komentarza. xD 
Jeśli chodzi o to forum to niech skończy pierdolić, że admin nie odpisuje bo na pewno dostał odpowiedz.


RE: ch*m-co***bo.x** - eneduerabe - 12.10.2024

(12.10.2024, 05:13)padliniarz napisał(a): Siema, natknąłem sie u siebie na mailu wiadomość z treścią poniżej:
"Witamy! Jesteśmy nowym sklepem na rynku RC. Niestety, nie jesteśmy obecni na żadnym forum, ponieważ nie otrzymujemy odpowiedzi na nasze wiadomości dotyczące działów partnerskich i banerów naszego sklepu. Jednak wciąż staramy się o współpracę.

Obecnie możemy pochwalić się naszą stroną internetową, na której oferujemy produkty wysokiej jakości, sprowadzane z Anglii. Część z nich jest produkowana w naszym laboratorium przez polskiego chemika z najwyższej jakości surowców.

Organizujemy także akcję samplową, w której pokrywacie jedynie koszt wysyłki i pakowania produktu. Jeśli jesteście zainteresowani, prosimy o kontakt mailowy lub za pomocą komunikatora Session."


miał ktoś z was styczność?

Ja dostałem w samplach 3 i 4cmc, 3mmc ,fake Coco , nep,amfe i cherry
MMC zwarzylem to sztuka jest Pol zarzucilem
A czworeczke wczoraj na raz (nie ważyłem)może i tam giet był temu wyglądałem jakbym 3 wiadra zajebał Big Grin


RE: ch*m-co***bo.x** - Heluuupiarz - 12.10.2024

wczioraj pisalem z tym cwellabo , zaproponowalem zeby wyslal platne sample , to napisal mi , ze byla juz akcja samplowa i juz nie maja nic do rozdania ... 
cwellabo mial przez pare dni baner na hypku i juz baneru nie ma Big Grin zapytalem dlaczego to odpisal . ze niby nie zaplacili na czas za reklame i dlatego haha Big Grin 
pewnie juz poszly wyjebki i ich usuneli z reklamy... na koniec napisal ,ze jestem wyslannikiem z dopala i zebym spierdalal ,bo forum dopal niedlugo zniknie i powstanie nowe forum Big Grin jebana ropucha wsadza kija do dupy ducha ... a pozatym nawet jesli komus wyslal sample to mogl je zakupic od innego venora ... i jak ktos zamowi wieksza ilosc to poleci SCAM !! UWAGA NA PENERE !!


RE: ch*m-co***bo.x** - Lifeisbrutal - 12.10.2024

Japierdole co za cwel. Zniknie to on, ale z powierzchni planety.


RE: ch*m-co***bo.x** - Blade12 - 12.10.2024

To frogbull cwel mówiłem że to on tak samo pisze


RE: ch*m-co***bo.x** - kej9 - 12.10.2024

Blade12 Podobno kultowa

[Obrazek: what-you-talking-about-cute.gif]


RE: ch*m-co***bo.x** - Czeslawo - 12.10.2024

Pisali też do mnie, ale nie pochwalili się skąd mają mojego maila, teraz taka akcja z hyperreal, źle to pachnie, niekogo za rękę nie złapałem, ale czujność wskazana ponad wszystko.

Jeśli Admin chciał określoną kaucję, to chwałą mu za to, bo ostanie miesiace to nie były miesiące miodowe dla wielu...


RE: ch*m-co***bo.x** - Inferno - 13.10.2024

Ja to nawet dostałem prywatnego maila o tym sklepie od jednego z EX userów. 
Śmierdziało szwindlem.


RE: ch*m-co***bo.x** - kot_kreskowy - 13.10.2024

XDDDDD