Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Przytul Psiaka!!!!! - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Przytul Psiaka!!!!! (/showthread.php?tid=471)



Przytul Psiaka!!!!! - Kajabuza - 23.05.2022

Hej mordulińki jako, że Wasza ukochana Katrin kończy dziś kolejny rok życia to nie wypada żebym nie poczęstowała cukierkiem!!!! ❤️

A że cukierków nie mam. 
to podzielę się BabyDogeCoinami, które kocham ❤️❤️❤️

Uprzedzając śmiechy hehy horsii nie wstydź się czas i tak leci ;**** nie będzie to poczęstunek wart milionów o których marzę oczywiście a niecałego dolara czy nawet kilkanaście centów(:

Czas i tak leci a opcje tak samo jak ja mam tak i chętni: Albo za rok czy nawet 5 lat coś to będzie warte, albo nic. [=

Jest to też szansa dla osób które nie siedzą w krypto na założenie portfeliczka ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

To będzie zaledwie 210 milionów tokenów do pierwszych 21 osób które wg instrukcji, lub gdy posiadają wkleją w komentarzu adres kochanych szczeniaków (warto zaznaczyć iż jest to memowa kryptowaluta która między innymi finansuje schroniska dla psów) ❤️

A więc pobieramy tę aplikacje:


[Obrazek: IMG-20220523-160715.jpg]


Następnie otwieramy i akceptujemy wszystko ❤️❤️❤️❤️❤️ 


[Obrazek: IMG-20220523-160800.jpg]

[Obrazek: IMG-20220523-160827.jpg]

[Obrazek: IMG-20220523-160908.jpg]

TERAZ KOLEJNE KROKI SĄ WAŻNE!!! 


Otrzymany 12 słów które musimy spisać na kartkę i przenigdy jej nie zgubić, ewentualnie zrobić zdjęcie drugim telefonem nie połączonym z siecią!!!!! 

Po wykonaniu zadania wpisania słów w kolejności. Tadam!!!! ❤️❤️❤️

[Obrazek: IMG-20220523-160957.jpg]


Teraz po kolei klikamy to co pokazałam na zdjęciach!!!! ❤️❤️


[Obrazek: IMG-20220523-161032.jpg]

[Obrazek: IMG-20220523-161126.jpg]

[Obrazek: IMG-20220523-161223.jpg]

[Obrazek: IMG-20220523-161256.jpg]



Klikamy na naszego Psiaka i ukazuje nam się takie cusik jak niżej. Kopiujemy i wklejamy w komentarzu a ja wysyłam, 210 milionów tokenów ❤️❤️❤️ Na zdrowie i za nasze psiaki. Nie obiecuję, że zdążę dziś bo idę do pubu z psiapsiółami, ale obiecuję wysłać.



[Obrazek: IMG-20220523-161419.jpg]


PS. Po odliczeniu kosztów transakcji będzie ciut mniej ale ja wysyłam równo 210.000.000

Miłego popołudnia kochani ❤️❤️❤️


RE: Przytul Psiaka!!!!! - horsii - 23.05.2022

schronisko płaci tym scamcoinem za karmę?
czy twórcy obiecali że część tego co zarobią kompletnie nie kosztem późniejszych "inwestorów" (xD) dadzą na biedne pieski


RE: Przytul Psiaka!!!!! - Szyderca - 23.05.2022

Haaha beka xd ja wspieram moje schronisko wiec już pomagam.


RE: Przytul Psiaka!!!!! - Alkopoligamia - 23.05.2022

(23.05.2022, 19:09)Szyderca napisał(a): Haaha beka xd ja wspieram moje schronisko wiec już pomagam.

Heart Trzeba wspierać lokalne schroniska, fundację. U mnie w okolicy jest taka, która zajmuje się starszymi pieskami. Jest mi bardzo bliska ponieważ sama mam psiego seniora (13lat) Często ich odwiedzam i zawsze mam prezenty Big Grin


RE: Przytul Psiaka!!!!! - Agata22 - 23.05.2022

Nakarmiony psiak :p


RE: Przytul Psiaka!!!!! - Kajabuza - 24.05.2022

(23.05.2022, 17:24)horsii napisał(a): schronisko płaci tym scamcoinem za karmę?
czy twórcy obiecali że część tego co zarobią kompletnie nie kosztem późniejszych "inwestorów" (xD) dadzą na biedne pieski

Cały dochód ze sprzedaży NFT baby doge coin {400.000$} został przeznaczony na schroniska Big Grin ❤️

Ciekawostka. W poście można dodać 10 maks zdjęć. Okazuje się że jedna emotka forumowa jest liczona jako oddzielna grafika Big Grin


RE: Przytul Psiaka!!!!! - Kajabuza - 26.05.2022

Nieaktualne (: nikt się nie zgłaszał to jeden użytkownik dostał całą pulę plus ciut od serduszka ❤️ (:


RE: Przytul Psiaka!!!!! - Nikolka - 19.04.2023

Nikt se nie wziął? Big Grin lapcie cos od niego
Dzień dobry Kochani. To dopiero pierwsza z PIĘCIU większych giełd (KuCoin) na których "baby scam coin" będzie notowany. Tylko błagam. Potem mi nie płaczcie, że:

"matko świnta Kaja dlaczego Cię nie posłuchaliśmy i teraz Ty jeździsz Lamborarii i Ferrambo a my nie i w dodatku wykupiłeś akcje Forum za 44 miliardy złotych i jesteś współ-Adminem i codziennie jest po 100 pak do wygrania i yłyły... Chlip, chlip... A mogliśmy chociaż te 100 cebulionów poświęcić i zaryzykować"😁

A tak całkiem serio, ja inwestuję, bo co mi tam i co tam kto postanowi to Jego sprawa. Tak chciałem tylko się podzielić info, bo Horsiakowaty❤️ zawsze szykanował Psiaki.🤪

Powodzonka Wszystkim, bogactwa i spokoju finansowego. Bez odbioru.😊


[Obrazek: IMG-20230419-102648.jpg]


RE: Przytul Psiaka!!!!! - Nikolka - 25.04.2023

Przekazuje  Blush Dzień dobry Kochani.😊 Kolejny Projekt o którym trąbiłem na czacie już na samym początku przygody z Forum około rok temu — Bitgert $BRISE. Fajnie się rozwija, wciąż jest dość tani, może ktoś sobie coś w to włoży i zarobi jak chce. 

Takie spostrzeżenie: Fajnie widzieć, że coś w co wierzyłeś od początku zaczyna być w jakiś tam sposób czymś więcej niż "szitkojnem", a z drugiej strony — strasznie ch**owo zostać ojebanym z niemal wszystkich krypto-oszczędności w tych projektach na które bym teraz musiał pracować kilka lat.😅 

Ale wierzę, że jakaś dobra dusza się podzieli z Kajką jak uwierzy i się trafi dorobić.😁 

Pozdrawiam.😊
[Obrazek: IMG-20230425-070008.jpg]