Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Trittico CR, XR - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Pozostałe środki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: Trittico CR, XR (/showthread.php?tid=4725)

Strony: 1 2


Trittico CR, XR - Inferno - 18.10.2024

Cool
[Obrazek: IMG-20241018-201832.avif]
Posiadam 3 paczuszki tego. 
Wziąłem sobie 75mg żeby też nie przesadzać z braniem.

Do tego mam Ketrel 200mg - 60szt.
Kiedys brałem 7-8 tabletek 100mg Kwetiapiny + 5-6 tabletek Trittico i gadałem ze ścianami.
Dosłownie.

Psychoza wchodzi na głowę. Nie wiem czy to przez dodatek tego Trittico czy sam Ketrel tak działa.

Co myślicie o tym?
Jak rekreacyjnie to działa?


RE: Trittico CR, XR - Chochlik - 18.10.2024

Prędzej od ketrela Ci się jebie, Trittico to lajtowy lek na spanie.

Ja stosuję ostatnimi czasy, ale z uwagi na przerwę od modka zjechałem z dawkami o połowę, bo nie potrzebuję aż tak teraz wyczillowania nasennego. Odstawilbym do zera ale w trasie nie będę ryzykować.


RE: Trittico CR, XR - horsii - 18.10.2024

Trittico to antydepresant w pierwszej kolejności. Niektórzy lekarze go przepisują na spanie, owszem, ale to nie jest jego normalne zastosowanie, z tego co sie orientuje to pisanie tego na sen to jest taki nasz odpowiednik "off-label use" (stosowania leku do rzeczy innych niż do leczenia których został zarejestrowany).


(18.10.2024, 19:24)Inferno napisał(a): Jak rekreacyjnie to działa?


[Obrazek: image.png]

Jak będziesz robił takie mixy wszystko z wszystkim antydepresantów, przweciwpsychotyków, pregabaliny i czego tam jeszcze leci w oczekiwaniu że poczujesz jakąś blizej niesprecyzowaną fazę to nie licz że ci sie prędko przestanie jebać w głowie.


RE: Trittico CR, XR - Martin - 18.10.2024

Tritico nawet na spanie średnio działa. Kiedyś dostałem to pierwsza tabletka mnie ścięła ale nigdy później już nie zadziałało.


RE: Trittico CR, XR - Rweqerew333 - 18.10.2024

Haha, Inferno ale wymyślasz Podobno kultowa
Kiedyś miałem to przepisane i dla mnie to takie gówno, że nie rozumiem jak można to brać rekreacyjnie XD
Aktualnie mam Trazodon na spanie - to ta sama substancja aktywna - i w sumie rzeczywiście śpi się lepiej.
Tabletki to nie cukierki, miejże trochę pomyślunku.


RE: Trittico CR, XR - horsii - 18.10.2024

Jak wyżej, trittico to jest miernota straszna już jako antydepresant. Na spanie to to też na jednych działa, na innych nie. Na mnie nigdy to nie działało ani jako antydepresant, ani jako lek nasenny. 
Inferno  Jak chcesz tak bardzo rekreacji po trazodonie to zarzuć całą paczkę na raz. Zacznie ci serce napierdalać, będziesz mógł mowić że masz speeda. Może sie zaczniesz też jakoś inaczej dziwnie czuć, w końcu to SNRI, to będziesz też miał eufo. Podobno kultowa 
Już więcej rekreacji jest przy pierdolnięciu głową w ścianę.


RE: Trittico CR, XR - martio_vp - 18.10.2024

Uważaj żeby nie wziąć tritico za dużo od razu bo grozi Ci priapizm - wygoogluj sobie.


RE: Trittico CR, XR - horsii - 18.10.2024

martio_vp  Nie trzeba brać za dużo... wystarczą normalne dawki. Wiem coś o tym Podobno kultowa


RE: Trittico CR, XR - Martin - 18.10.2024

Nie pomogło, jeszcze gdzieś mi pewnie leży ale pomysłu żeby to jeść rekreacyjnie jeszcze na szczęście nie miałem.


RE: Trittico CR, XR - Bogdan Boner - 18.10.2024

Ja kiedyś zajebałem wieczorem i zacząłem oglądać ojca chrzestnego, tak mnie odcięło że przegapiłem połowę filmu xDDD