Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Filmy lub seriale o dragach. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Filmy lub seriale o dragach. (/showthread.php?tid=473)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Filmy lub seriale o dragach. - C84S - 11.11.2023

Plażowy haj

Typowo stonerski film w reżyserii Harmony’ego Korine’a może stanowić świetne urozmaicenie każdego wieczoru. Historia opowiada o człowieku mieszkający na plaży, który spędza swoje dni na paleniu zioła i błogim odpoczynku. Główny bohater nie przejmuje się swoim dobrostanem i wartościami materialnymi. Jest to luźna opowieść, która posiada drugie dno.




RE: Filmy lub seriale o dragach. - dzony - 12.11.2023

Nie wiem czy ktoś polecał wcześniej ale mega polecam serial "Undercover" oraz "Ferry" jest też film Ferry polecam zacząć od filmu ,ponieważ tam poznamy losy głównej postaci przed serialem ,mnie mega wciągnął minus jest taki że to świeży serial i mało sezonów tylko 3 sezony w pierwszym oraz 1 sezon w drugim, produkcji Holenderskiej ale serio na wysokim poziomie ,tematyka narkotyków Big Grin wszystko jest na Netflix.


RE: Filmy lub seriale o dragach. - BrylancikowA - 13.11.2023

My dzieci z dworca zoo choć wrażenie zrobiła dla mnie książka bardziej


RE: Filmy lub seriale o dragach. - C84S - 14.11.2023

@"BrylancikowA" popieram książka byłą sztos, lepsza niż ekranizacja i to o wiele. Kto nie czytał niech przeczyta.


RE: Filmy lub seriale o dragach. - LOBO - 17.11.2023

(14.09.2023, 18:49)DissoEnjoyer napisał(a): Pozwolę sobie ponownie udzielić w tym wątku, jako że wspomniano uwielbianego przeze mnie Gaspara Noe'go Wink Ostatnio miałem przyjemność obejrzeć jego najnowsze dziełko - Vortex. Smutna, pełna realizmu opowieść o małżeństwie w epilogu swego życia - to jak przedstawił alzheimer'owski rozpad umysłu jest mistrzowskie. Dragi niekoniecznie są tu motywem przewodnim, niemniej jednak występują tu i są swoistą przypominajką, żeby jednak dbać o swój mózg. Film bardziej na poważnie, ale warto obejrzeć - polecam !

[Obrazek: proxy-image.jpg]

DissoEnjoyer Mocny dobry w kinie studyjnym byłem, ale po obejrzeniu w podobnej konwencji "Miłość" Hanekego, który wbił mnie w fotel i po filmie z moją partnerką lezelismy kilkanascie minut nie wiedząc co powiedzeć, już nie wzbudzał aż takich emocji...ale tak Gaspar Noe na poważnie i "normalnie" coś jak "Faworyta" Lanthimosa ;-)


RE: Filmy lub seriale o dragach. - Martin - 18.11.2023

Zna ktoś jakąś chińską bajkę w tej tematyce?


RE: Filmy lub seriale o dragach. - ZmiataZplanszy - 18.11.2023

Top boy


RE: Filmy lub seriale o dragach. - Lifeisbrutal - 18.11.2023

Że życie ma sens. NA CDA można obejrzeć


RE: Filmy lub seriale o dragach. - Szaryno123 - 19.11.2023

Miłość na głodzie (2005)


RE: Filmy lub seriale o dragach. - C84S - 02.12.2023

T2 Trainspotting, czyli druga część legendarnego filmu o tej samej nazwie