Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Filmy lub seriale o dragach. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Filmy lub seriale o dragach. (/showthread.php?tid=473)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Filmy lub seriale o dragach. - BrylancikowA - 03.12.2023

Requiem dla snu


RE: Filmy lub seriale o dragach. - C84S - 05.12.2023

@"BrylancikowA" ten film to klasyk. Niezliczoną ilosc razy go ogladałem i to na kasecie VHS. To były czasy  Wink Jak się chciało obejrzeć drugi raz to trzeba było przewinąć hihi


RE: Filmy lub seriale o dragach. - BrylancikowA - 10.12.2023

Pokonać ból czy jakoś tak na netflixie


RE: Filmy lub seriale o dragach. - horsii - 10.12.2023

"czy jakoś tak" - to polecasz, a nie wiesz nawet dokładnie jak się nazywa? Podobno kultowa


RE: Filmy lub seriale o dragach. - dzwudziesty - 10.12.2023

My dzieci z dworca zoo, ale zdecydowanie lepsza książka, requiem również świetny.


RE: Filmy lub seriale o dragach. - BrylancikowA - 10.12.2023

(10.12.2023, 15:30)horsii napisał(a): "czy jakoś tak" - to polecasz, a nie wiesz nawet dokładnie jak się nazywa? Podobno kultowa

Możesz chyba zobaczyć sobie na netflixie to nie trudne


RE: Filmy lub seriale o dragach. - C84S - 11.12.2023

Up in Smoke (Z dymkiem)


[Obrazek: Cheech-Chong-s-Up-in-Smoke.jpg]


Jest to chyba największy klasyk na dzisiejszej liście, obowiązkowa pozycja na liście każdego stonera. Cheech i Chong wystąpili razem w produkcji ociekającej w motywy konopne. W filmie można ujrzeć sceny palenia gigantycznego jointa, jazdę vanem z zioła, a także deportacje do Meksyku. Całość okraszona jest idealnie dobraną muzyką.


RE: Filmy lub seriale o dragach. - horsii - 11.12.2023

@"BrylancikowA" owszem że mogę, nawet to zrobiłem. Chyba nie zrozumiałaś:

Żeby polecić film, to wydaje mi się że trzeba być z nim zaznajomionym, obejrzeć go. 

Chcesz powiedzieć więc, że polecasz ten film, który podobno obejrzalaś, ale najwidoczniej nie jestes pewna jak się nazywa? Kiedy ostatni raz - ktoś poza koleżanką @"BrylancikowA"  - był w takiej sytuacji, że objerzał film, mógł go śmiało polecić, ale nie był pewien tego czy nazywa się tak, czy trochę inaczej?


RE: Filmy lub seriale o dragach. - Twilight Sparkle - 13.12.2023

O widzę że nasza diamentowa gwiazda filmy poleca tak samo jak odczynniki czyli nie wiedząc co poleca xDDDDDDDDDDDD Sprawdzenie tytułu zajęłoby Ci 20s googlowania.


RE: Filmy lub seriale o dragach. - C84S - 13.12.2023

[Obrazek: plakat-filmu-plazowy-haj-202x300.jpg]

Plażowy haj


Typowo stonerski film w reżyserii Harmony’ego Korine’a może stanowić świetne urozmaicenie każdego wieczoru. Historia opowiada o człowieku mieszkający na plaży, który spędza swoje dni na paleniu zioła i błogim odpoczynku. Główny bohater nie przejmuje się swoim dobrostanem i wartościami materialnymi. Jest to luźna opowieść, która posiada drugie dno.