Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Najlepsza substancja - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Najlepsza substancja (/showthread.php?tid=474)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Najlepsza substancja - PUDZILLA - 13.02.2023

fiodor ma powder


RE: Najlepsza substancja - fiodor - 13.02.2023

PUDZILLA a to mój błąd, zresztą co do flighta, zwracajcie się do PUDZILLA , on wie co i jak  Cool


RE: Najlepsza substancja - Lifeisbrutal - 17.02.2023

3MMC.Chociaż innymi też nie pogardzę jak są dobrej jakości.Ale ta zdecydowanie najlepsza


RE: Najlepsza substancja - Czeslawo - 27.02.2023

Scott  Najlepszy RC to pierwszy raz z Hexem od Gienka (Stare czasy radyjka, kto pamięta ten pamięta )  Smile

To było jak zderzenie malucha z tirem...bez pasów.Podobno kultowa


RE: Najlepsza substancja - C84S - 02.03.2023

Z tych co brałem to najbardziej podszedł mi MINTHE EUFORIA od Słonia
MEGA WYZWALA KREATYWNOŚĆ


RE: Najlepsza substancja - DŻUMA - 05.03.2023

MDA - na tę chwilę TOP 1  Rolleyes


RE: Najlepsza substancja - fiodor - 05.03.2023

DŻUMA gdzie szukać teraz MDA ?


RE: Najlepsza substancja - Beeniepatu - 05.03.2023

(05.03.2023, 15:21)DŻUMA napisał(a): MDA - na tę chwilę TOP 1  Rolleyes

Napisz prosze dlaczego tak uwazasz. Bardzo duzo osob tutaj nie wie jakie sa roznice vs MDMA. Warto opisac co w tym takiego ekstra - z gory dzieki. I w jakiej postaci to brales - i skad wiesz, ze brales MDA? To jest substancja bardzo trudna w tej czesci globu do dostania - w sposob swiadomy. MDA jak sie ma, to sie pcha mowiac, ze to MDMA.


RE: Najlepsza substancja - sergul - 05.03.2023

ojj zdecydowanie jesli benzo to estazolam!, benzo rc nie tykajcie bo nikomu nie potrzebny taki wypierdol.
opio - majka. najnaturalniejsza faza, nie to co oxy.


RE: Najlepsza substancja - DŻUMA - 05.03.2023

fiodor - nie wiem, gdzie teraz ją dostać. Mnie po prostu udało się kupić pixy na darknecie, które były sprzedawane jako "duża dawka MDMA", a w rzeczywistości były na MDA. Dlatego większość ludzi myślała, że to srogie koła ze srogą dawką MDMA, a nikt nie skminił, że tak właśnie działa MDA.
Może miałam właśnie wtedy to szczęście, że udało mi się zrobić mały zapas i zachować sobie te cudeńka na odpowiedni moment Smile
Beeniepatu Wiem, że to MDA, bo oskrobuję delikatnie każdego pixa z osobna i testuję odczynnikami. Korzystam z pełnego zestawu testów już od kilku lat - zwłaszcza jeśli chodzi o tabletki, ponieważ nie praktykuję sugerowania się tylko i wyłącznie logiem czy kolorem pixa Smile
Drogą eliminacji, kolory nie wskazywały zbytnio na MDMA - w przeciwnym razie oczekiwany kolor przy MDA pokazałby się na ułamek sekundy, zanim ten sam odczynnik przeszedłby w głęboką czerń czy fiolet, gdyby wykazał również obecność MDMA. A jednak w tym wypadku wszystkie odczynniki pasowały wręcz podręcznikowo do wyników dla samego MDA.
MDA to dla mnie przede wszystkim głęboki stan euforii, wbicia w fotel, przeniesienia się na jakiś czas do innego wymiaru. Przy mniejszych dawkach potrafi działać silniej niż MDMA. Po MDMA wydaje mi się, że czujesz się bardziej skłonny do wyjścia do ludzi, pójścia na parkiet, robienia rzeczy, które wymagają większego ruchu. Po MDA z kolei czujesz się totalnie kanapowo, wtapiasz się w otoczenie i jest Ci dobrze z tą fazą, bez zbędnego szukania sobie zajęć. Ja przynajmniej tak to odbieram. No i jest większa psychodela. Lepsze wejście - bo nawet nie wiesz kiedy, a trip pochłania Cię w całości. Uświadamiasz to sobie w momencie, gdy ciężko Ci już cokolwiek przeczytać na monitorze czy telefonie Tongue i wtedy zastanawiasz się: kiedy to właściwie jebło?

Jest jeszcze kwestia intensywności oraz czasu działania, ale może to zależy od kondycji mózgownicy oraz wielu innych czynników. Tak, z pewnością tak, ale mimo to, wspomnę tutaj o tym. MDMA zdaje się być bardziej rozciągnięte czasowo, lecz aż tak spektakularnie nie rozwinie skrzydeł co do mocy (mowa o normalnych dawkach - nie o tych, po których idioci robią z siebie armię tytanów z mózgami wielkości fistaszków). MDA pokazuje pazur, jeśli chodzi o siłę, natomiast czas działania jest o wiele krótszy, niż np. ja bym sobie tego życzyła Big Grin