Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Najlepsza substancja - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Najlepsza substancja (/showthread.php?tid=474)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Najlepsza substancja - Lukas1985 - 28.05.2023

horsii kwestie toksyczności są mocno dyskusyjne i zależą od wielu rzeczy. Głównie od stresu oksydacyjnego, kortyzolu czy kumulacji neuroprzekaźników. Cmc-kami bym się nie przejmował tak samo jak fluoroamfetaminami.
Gorzej sytuacja wygląda z mefedronem. Jeszcze jest kwestia receptorów serotogenicznych na które negatywnie działają praktycznie wszystkie agonisty. 
Co do benzo. Dość mocno wybielasz tę grupę substancji. Długie spożywanie prowadzi do depresji czy nerwicy - problemów właśnie związanych z dysregulacje układów serotogenicznych, GABA-ergicznych czy glutaminianowych. 
Co do tego, że nic nie działa jak powinno. 
Bo cmc nie tyle niszczą receptory (na co nie ma zbyt wielu dowodów 😅) co bardzo poważnie downreguluja receptory monoaminowe i (chyba) sensytyzuje. bez działań odwrotnych czyli up- regulacji i de-sensytyzacji to nie ma prawa nic zadziałać dobrze. Wynika to choćby z tego, że pierwsze wrzutki cmc mogą podnieść poziom neuroprzekaźników o np 1000 proc. Co docelowo będzie ciężko przebić. Z czasem wrażliwość receptorów spadnie i tego efektu prawie nie da się odzyskać. Sprawę podratuje odwrazliwienie się na takie bodźce.


RE: Najlepsza substancja - Mrs.Darkness - 31.05.2023

Wszystko niszczy czy chlory czy stimy czy benzo itd nie ma reguły


RE: Najlepsza substancja - Lukas1985 - 31.05.2023

Tylko zniszczenia są w różnym zakresie. I jedne naprawić łatwiej inne ciężej.


RE: Najlepsza substancja - fiodor - 05.06.2023

Lukas1985 Co by nie mówić, brałem benzo, alko, gbl/bdo i midowalem to latami, opio jakiś czas i nigdy nie byłem tak psychicznie i fizyczne zniszczony jak po zaczęciu chlorow i stimow, mimo, że wcześniej i psychozy i odwyki i szpitale, więc staje po stronie horsii


RE: Najlepsza substancja - Lukas1985 - 05.06.2023

fiodor xD żartujesz teraz ? Lata na benzo zrobiły swoje. Zamiast naprawiać siebie tlumiles to wszystko a chlory / stimy wyciągają to w brutalny sposób
 Po raz 55555555 - po każdej przygodzie z ketonami czy stimami zamiast się odbudować to dostawałeś jeszcze bardziej po tyłku.


RE: Najlepsza substancja - fiodor - 06.06.2023

Lukas1985 przeczytaj ze zrozumieniem. Jak leciałem latami na depresantach nie było żadnych większych, dłuższych problemów. Wtedy kawę nawet od święta piłem.


RE: Najlepsza substancja - Lifeisbrutal - 06.06.2023

Nie wiem czy do substancji można zaliczyć benzo substancji.Jakby nie patrzeć w dużych ilościach mają one działanie narkotyczne więc wydaje mi się,że tak.A przechodząc do tematu to kiedyś królowała alfa teraz to już 3cmc lub 4cmc


RE: Najlepsza substancja - Lukas1985 - 06.06.2023

(06.06.2023, 08:35)fiodor napisał(a): Lukas1985 przeczytaj ze zrozumieniem. Jak leciałem latami na depresantach nie było żadnych większych, dłuższych problemów. Wtedy kawę nawet od święta piłem.

Przecież o tym pisze. Zaburzyles homeostazę a stymulanty to wyciągnęły. Poczytaj może jakie są wskazania do stosowania benzo, ile się je powinno stosować z czym itd.
Benzo się stosuje kilka tygodni i to w akompaniamencie terapii i leków regulujących nastrój. 
Poczytaj też jak działają benzo. 
Swoją drogą jeśli masz problemy z nerwami i lękiem to serio dobrym pomysłem jest pchanie się w stymulanty ?


RE: Najlepsza substancja - fiodor - 06.06.2023

Lukas1985 ale ja tu nie pisze w kontekście siebie, chociaż może tak to zabrzmiało. Chodziło o to, że na deptesantach byłem w pełni funkcjonalny, bez żadnych problemów, mimo że mixowalem, przadawkowywalem, miałem detoxy. Nie zawalalem życia i miałem zajebiste relacje ze wszystkimi. Bardziej chodziło mi o to, że te substancje mniej psują mózg i są mniej dla niego i dla życia destrukcyjne. Można je brać nawet i całe życie i jakoś leci. Natomiast znam pełno ludzi i ja jestem tylko potwierdzeniem, którym po kilku skokach odpierdala i już zostają z przekręcona głowa i popalonymi stykami. I to nie po kilku latach, a kilku grubszych wyskokach. Tylko tyle i aż tyle, a nie to co piszesz, że to tak u mnie bo wpiedalalem benzo...


RE: Najlepsza substancja - Princess - 06.06.2023

Stimy to tylko fake coco,nep i hex.