Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Najlepsza substancja - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Najlepsza substancja (/showthread.php?tid=474)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Najlepsza substancja - Lukas1985 - 14.06.2023

(14.06.2023, 18:02)horsii napisał(a): @

szkodliwe? no raczej. jak bardzo? a tego to jeszcze nie wiemy. możemy spekulować, ale tak czy inaczej będziemy się dowiadywać za 10-15 lat. producenci leków na parkisnona i neurolepów zacierają ręce jak patrzą na uliczną kulturę kryształu. Podobno kultowa


Pamiętaj, że na rynku masz chloro ketona dopuszczonego jako lek 😅 bupropion i jakoś nie ma tam doniesień o toksyczności 😉

Duzo większym problemem są alfy czy amfetamina która ogólnie sama w sobie ma tendencję do toksyczności.

(13.06.2023, 04:56)kot_kreskowy napisał(a): Dzień dobry.
Po pierwsze primo, nie jest to temat o toksyczności substancji.

A p drugie primo,


No dziękuję, że dostrzegł to ktoś poza mną.

Zacytuj fragment w którym zabrałem Ci możliwość napisania, że lubisz mefedron. Obruszyles się bo zgodnie z prawdą napisałem, że mefedron jest toksyczny 😉

Poszedłbym dalej i stwierdził, że to Wy mi odebraliscie możliwość pokazania pełni działania danej substancji - co wpływa w znacznym stopniu na ocenę. Coś w myśl - wg mnie mefedron jest najlepszy i koniec 😉


RE: Najlepsza substancja - horsii - 14.06.2023

Lukas1985 tak, bupropion, prawie jak 3-cmc zbudowany tylko ma przy azocie tert-butyl zamiast metylu, ale przez taki duzy element tam podpięty zdecydowanie traci duzo typowych "rekreacyjnych" właściwosci - wiesz, ze ketony sa sensowne do cpania tak naprawde na dobra sprawe tak daleko po azocie jak etkatynon, a wszystko co wieksze podepniesz to juz komedia - co za tym idzie o wiele mniej wyzwala monoamin, wiec mniejsza neurotoksycznosc itd itd. No i na pewno bupropion nie jest przyjmowany w takich dawkach jak niektórzy co przerabiają 10g klefa co tydzien.


RE: Najlepsza substancja - Lukas1985 - 14.06.2023

horsii ja tylko zwracam uwagę na pewne rzeczy. Ludzie mocno generalizują - widzą chlor to myślą toksyk a, że wiele leków jest chloropochodnymi to już zapominają - chlorchinaldin, klomipramina czy clonazepan. Oczywiście dawkowanie ma tu największe znaczenie choć w wypadku np chloroamfetamin to nie ma aż takiego znaczenia.


RE: Najlepsza substancja - kot_kreskowy - 15.06.2023

(14.06.2023, 20:58)Lukas1985 napisał(a):

Zacytuj fragment w którym zabrałem Ci możliwość napisania, że lubisz mefedron. Obruszyles się bo zgodnie z prawdą napisałem, że mefedron jest toksyczny 😉

Poszedłbym dalej i stwierdził, że to Wy mi odebraliscie możliwość pokazania pełni działania danej substancji - co wpływa w znacznym stopniu na ocenę. Coś w myśl - wg mnie mefedron jest najlepszy i koniec 😉


Nie. Mylisz pojęcia. 

Ty myślisz, że okazałeś mi prawdę objawioną, wg ciebie źle oceniłem substancję, bo nie wziąłem pod uwagę jej toksyczności.
To ty naskoczyłeś na mnie, że śmiałem ocenić mefa jako najlepszą substancję, nie mając świadomości jej toksyczności
To Ci tłumaczę enty raz, że w piździe mam tą całą toksyczność a objawienie mi tej twojej prawdy nie wpływa i nie wpłynie na moją subiektywną ocenę.
Chcesz sobie pisać o toksyczności, to sobie kurwa pisz, nikt ci nie broni, ale nie rób tego w kontekście do moich wypowiedzi bo sobie kurwa tego nie życzę.
Nie będziesz podważał mojego zdania i chuj Ci do tego co ja obieram sobie za cele.
Uświadomiłeś mnie o toksyczności mefa, ja to przyjąłem do wiadomości, a co z tą wiedzą poczynię to nie twoja sprawa.
Mam nadzieję że tym razem wyraziłem się jasno a Ty odpierdolisz się w końcu odemnie, bo już naprawdę mam dość Twojego pierdolenia.
Miłego dnia.


RE: Najlepsza substancja - Mrs.Darkness - 15.06.2023

Według mnie leki czy narkotyki szkodzą tu nie ma reguły


RE: Najlepsza substancja - Lukas1985 - 15.06.2023

(15.06.2023, 03:28)kot_kreskowy napisał(a): Nie. Mylisz pojęcia. 

Ty myślisz, że okazałeś mi prawdę objawioną, wg ciebie źle oceniłem substancję, bo nie wziąłem pod uwagę jej toksyczności.
To ty naskoczyłeś na mnie, że śmiałem ocenić mefa jako najlepszą substancję, nie mając świadomości jej toksyczności
To Ci tłumaczę enty raz, że w piździe mam tą całą toksyczność a objawienie mi tej twojej prawdy nie wpływa i nie wpłynie na moją subiektywną ocenę.
Chcesz sobie pisać o toksyczności, to sobie kurwa pisz, nikt ci nie broni, ale nie rób tego w kontekście do moich wypowiedzi bo sobie kurwa tego nie życzę.
Nie będziesz podważał mojego zdania i chuj Ci do tego co ja obieram sobie za cele.
Uświadomiłeś mnie o toksyczności mefa, ja to przyjąłem do wiadomości, a co z tą wiedzą poczynię to nie twoja sprawa.
Mam nadzieję że tym razem wyraziłem się jasno a Ty odpierdolisz się w końcu odemnie, bo już naprawdę mam dość Twojego pierdolenia.
Miłego dnia.

Minusuj mnie dalej, przeklinaj i daj ujście swojej frustracji. 
Jesteś jak 15-to latek który krzyczy " w chuju Cię mam, nie interesuje mnie" ale piszesz i płaczesz 😅😅😅😅
Prosiłem zacytujcie gdzie gdzie ja Ci odbieram możliwość podania najlepszej substancji a teraz mi zacytuj gdzie ja naskoczylem, że źle pceniles substancje ? 😅😅😅 Hahaha te rc-ki zabierają Wam logiczne myślenie. 
Dla Ciebie to nie ma znaczenia ale dla innych ma więc to napisałem i nikt mi nie będzie pisać co mogę a czego nie. 

Pobaw się w dziecko i minusuj dalej 😅😁


RE: Najlepsza substancja - kot_kreskowy - 15.06.2023

Lukas1985 
Piszę bo bronię swojego zdania.
A moja frustracja wynika z tego, że ciągle podważasz moje zdanie.
Jesteś niczym wsza, będziesz tak długo gryzł dopóki nie dostaniesz kapciem.
Przestań się odnosić do moich wypowiedzi w tym dziale, a najlepiej we wszystkich.


RE: Najlepsza substancja - Lukas1985 - 15.06.2023

Nie będziesz mi mówić co mam robić. Dopóki robię to zgodnie z regulaminem mogę sobie to robić. 
Frustracja wynika z tego, że zachowujesz się jak dzieciak lat 15 - ktoś ma inne zdanie to płaczesz i tupiesz nóżka.  Będę pisać jak działają substancje bo nie masz o tym Ty i połowa tego forum bladego pojęcia. 
Jak na razie to Ty przeklinasz i wyzywasz mnie. Niżej cytuje o jakie posty chodzi. I niech każdy się zastanowić czy użytkownik może tak wyzywać drugiego tylko za to, że ten ma inne zdanie.

(08.06.2023, 09:40)Lukas1985 napisał(a): Nie ma czegoś takiego. Jeden wybierze stymulanty, inny euforyki a inny coś tam jeszcze.


Żeby jeszcze mefedron nie był toksyczny 😅 chyba jednak 3mmc / 4cmc 😉

(08.06.2023, 17:21)Lukas1985 napisał(a): XD przecież ze wszystkich b-k tylko Mefedronowi udowodniono toksyczność xD znaczy jedni mówią, że jest inni, że nie a jakoś przy innych b-k takich doniesień nie ma
 
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5771050/

(09.06.2023, 06:11)Lukas1985 napisał(a): Hahahaha a w jaki sposób chcesz ocenić toksyczność ? Bo masz gorszy zjazd ? 
A wybieraj sobie jakie substancje chcesz mam to w głębokim poważaniu ale rób to mając rozeznanie jak co działa 🤣😂

Fajnie to działa. Naukowcy mówią toksyczny a chłop siedzieć domu i klepie sam sobie " nie wierz im na pewno nie jest toksyczny" 🤣😂


😅😅😅😅 Jeśli ktoś znajdzie fragment w którym ja zabraniam lubić typowi mefedron niech go zacytuje. Specjalnie Wam przedstawiam o jakie posty chodzi.


RE: Najlepsza substancja - kot_kreskowy - 15.06.2023

Jasna sprawa, że o wielu rzeczach nie mam pojęcia. 
Ale nie gadaj, że zabraniam Ci pisać.
Po prostu nie mam najmniejszej ochoty prowadzić z Tobą dyskusji.
Mógłbym pójść na łatwiznę i po prostu Cię zablokować, wtedy nie pokazuje mi żadnych Twoich postów, ale nie mam tego w zwyczaju.
Widzę, że sytuacja jest patowa bo ani ty ani ja nie odpuścimy, także proponuję zawieszenie broni, bo inaczej dalej będziemy tylko odbijać piłeczkę i produkować spam.
Jeśli gdzieś Cię obraziłem, śmiało zgłoś do moderacji.
Tyle odemnie. Cześć.


RE: Najlepsza substancja - Beeniepatu - 15.06.2023

(15.06.2023, 03:58)Mrs.Darkness napisał(a): Według mnie leki czy narkotyki szkodzą tu nie ma reguły
Punktuacja ma ogromne znaczenie. Przykladzik co autor mogl miec na mysli:

Wedlug mnie leki. Czy narkotyki szkodza? Tu nie ma reguly.


😎