Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Najlepsza substancja - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Najlepsza substancja (/showthread.php?tid=474)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Najlepsza substancja - PUDZILLA - 19.08.2023

fiodor bo to pasożyt żyjący tylko z sampli, nic nie kupuje


RE: Najlepsza substancja - horsii - 19.08.2023

(19.08.2023, 00:28)Mrs.Darkness napisał(a): Niewiem ale na mnie 6apb dobrze działało euforycznie i tak jak kiedyś 3 cmc klepało było drogie owszem ale faza zajebista nie opłaca się produkcja tego materiału


Już nie wnikam w to, że wg. kogoś 6-APB klepie jak 3-CMC... Podobno kultowa Po tylu latach dalej mieć pierwszy stopień wykształcenia ćpuńskiego? (To trochę jak pierwszy stopień wykształcenia muzycznego - rozróżnia się tylko kiedy muzyka gra, i kiedy muzyka nie gra. Oczywiście nie mam zamiaru wywołać w kimś wstydu bo nie jest tak obeznany w ćpaniu, ale to że apb klepie jak cmc to są zwykłe   g ł u p o t y)


Produkcja 6-APB wcale nie jest "nieopłacalna" - za granicą wpierdalane to jest wręcz na wiadra, taczki i naczepy i sprzedaje się bardzo dobrze w takich cenach w jakich jest - wyższych, niż te które były w Polsce, przynajmniej kiedy ten materiał był dostępny przez chwilę.


Nieopłacalne to może być w dużej mierze sprowadzanie tego do Polski, bo u nas wszystko musi wszystko klepać w nos, być w krysztale, działać w 15 minut (jak nie 5) i dać się dorzucać co 40 minut przez następne 48h aż padniemy z odwodnienia. No i po co vendor ma ściągać materiał 3000eur/250g (jukli), jak może taki 1000eur/250g, jak ty sama nie widzisz między nimi różnicy w działaniu Podobno kultowa I ten za 1000/250 to jeszcze taki ładny, doczyszczony chlor jak od jukli też, coś typu jak to pierwsze 3-cmc ducha. To pomyślcie, za ile chodzi jakiś upierdolony kolorowy zrobiony w garażu itd.



Żeby nie było offtopu... BDO Podobno kultowa napiłbym się. Tylko czystego, nie takiego rozbełtanego z glikolem propylenowym Podobno kultowa Jak na tę chwilę to przecież najlepszy i najtańszy taki rozkurwiacz GABA-B - takie GVL jest i droższe, i chujowsze.


RE: Najlepsza substancja - baskabarbara - 19.08.2023

Raz próbowałam, dostałam od kolegi. Czułam się dużo lepiej, ciekawiej niż po MDMA. Chyba, że to co dostałam jako Extazy tym nie było, ale wątpię


RE: Najlepsza substancja - JureKiler - 22.08.2023

Nie mogę znaleźć ogólnego działu o3cmc.

Pytanie do ludzi bardziej doświadczonych i do tych co próbowały dużo sortow 3cmc 


Jak wiadomo 3cmc ma działanie stymulujące czyli speedujace ale dla czego schizuje? Takie dostałem info od szczura który przerobił dużo 3cmc od ducha

Mnie tez niektóre sorty shizuja nawet ten sam co nalsialem wyżej ale zaczyna się to dopiero po jakimś czasie.

Czemu tak się dzieje?


RE: Najlepsza substancja - wwojtuss - 22.08.2023

JureKiler styrany organizm, brak snu, brak diety, wszystko sie sklada na schizy

osobiscie NIGDY nie mialem schiz, po nepach, po klefach, po fecie, nigdy po niczym, jesli juz nawet 3cmc schizuje to jest dobry moment na detoks


RE: Najlepsza substancja - JureKiler - 23.08.2023

wwojtuss to raczej nie to. Ja dietę, mam dobrze śpię tez lecę raz na tydzień czasem co dwa tyg. A schizy potrafią się odpalić czasem po paru godzinach na początku jest wszystko spoko i wiesz nie tylko ja tak mam tlyko wiele osób No i tylko zazwyczaj po 3cmc po 4cmc nie


RE: Najlepsza substancja - fiodor - 23.08.2023

JureKiler nie wiem gdzie wcześniej się zaopatrywałem, ale może odpowiedź jest bardzo prosta. Może sklepy z których teraz bierzesz mają dużo czystsze, a zatem bardziej tyrajacy dopamine sorty ?
Po 4cmc nie ma, bo działają przede wszystkim na serotoninę, cała zagadka


RE: Najlepsza substancja - KoneserTanichWin - 13.09.2023

Prawdę mówiąc najbardziej lubię 3cmc - po prostu - lubię być szybki i mieć delikatną przyjemność na bani, niestety nie jestem z tych którzy się bawili kiedy królował kolekcjoner, było 4mmc na rynku i ogólnie pizda była ogólnodostępna wszędzie Big Grin 

Z tą chlorową trójką to jest 50/50 nostalgia bo był to pierwszy stim, poza polakiem, jaki w siebie kiedykolwiek przyjąłem i też to że jego profil działania najbardziej mi odpowiada. Lubię też NEP ale w stosunku do trójki strasznie mnie gniecie po serduchu i momentami potrafił też podnieść tętno do 180 przy fajce w spoczynku Podobno kultowa (osobista głupota, absolutnie nie zalecam powtarzania tego debilizmu Smile )


RE: Najlepsza substancja - hidden - 14.09.2023

kwasy, MXE, trawa
Podobno kultowa


RE: Najlepsza substancja - Inferno - 24.09.2023

Nie jestem w stanie wybrać jednej - lubię połączenie stima+benzo+kanna.

Każda substancja ma swoje plusy i minusy - a połączenie jednej i drugiej może dać działanie tak jakby całkowicie innej substancji Smile