Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Zestaw regeneracyjny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Zestaw regeneracyjny (/showthread.php?tid=480)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Zestaw regeneracyjny - Yalasek - 24.05.2022

Witam proponuje swój zestaw regeneracyjny po zabawach z RC
U mnie jest to oczywiście po wyspaniu się sport (bieganie) mocny posiłek nawet do 1500 kcal (jajecznica kanapki kebab frytki) z witamin zawsze odrazu wrzucam 2000 jednostek Wit c, oraz podwójne zapotrzebowanie magnezu teraz mam są to tabletki takie do ssania (kupuje w simply) do tego energetyk który zawiera Wit B tam 12 i 6 bodajże, do tego jak najwięcej witaminy D - zwyczajnie wychodzę na dwór na słońce można nawet w nie patrzeć przed zachodem lub po wschodzie - działa mega! Polecam, potem w ciągu dnia kupuje na spontan coś dodatkowego ostatnio był to cynk i calcium na następny dzień czuje się już normal Smile pozdrowionka


RE: Zestaw regeneracyjny - Alkopoligamia - 24.05.2022

Ponoć banany działają cuda na regenerację. Wystarczy zjeść od 3 do 5 i magia stymulantów wraca...xd


RE: Zestaw regeneracyjny - Kaczor - 24.05.2022

A to ciekawostka haha


RE: Zestaw regeneracyjny - krzysko - 24.05.2022

Hhaaha  ale polew  Podobno kultowa


RE: Zestaw regeneracyjny - SztywnyMisza - 24.05.2022

Albo nie dopuścić do zwały i żadnej regeneracji nie potrzeba Podobno kultowa


RE: Zestaw regeneracyjny - KACPER - 24.05.2022

Smiejecie sie, ale Yalas ma racje mi zawsze pomaga wyjscie na swieze powietrze, czlowiek odzywa, choc nieraz nie ma opcji o jakimkolwiek wyjsciu, tak to duzo zarcia, nawadniania i jest bangla


RE: Zestaw regeneracyjny - Yalasek - 24.05.2022

Zależy kto ile wpierdoli tematu KACPER oni słabo jadą po 1 nocy.. Zapomniałem dodać że ten zestaw regeneracyjny jest po 4-5 nocach nie przespanych

Lub jak baby walą benzo i idą spać bleee slabeusze jajajja xddd KACPER my to jesteśmy zawodnicy bez benzo bez snu bez jedzenia i picia kilka nocy wtedy możemy mówić o zwalę dopiero.

(24.05.2022, 20:01)SztywnyMisza napisał(a): Albo nie dopuścić do zwały i żadnej  regeneracji nie potrzeba Podobno kultowa

Mam tak po kilku nocach że temat się kończy a ja po prostu idę spać nawet jeżeli jest to stymulant oto ci chodziło?  Smile


RE: Zestaw regeneracyjny - Edek421 - 25.05.2022

Trzeba dbać o siebie. Święte słowa


RE: Zestaw regeneracyjny - Yalasek - 29.05.2022

Zdrowie to podstawa nic nie robicie w tym kierunku wyjdzie z czasem słabi jak zaliczki po 30 to już dętki będą ehh grrr...


RE: Zestaw regeneracyjny - shaqu245 - 29.05.2022

Yalasek ja mam podobne podejście. Wiem co to znaczy kilka czy nawet naaaaście nocek. Masz dobre podejście.
Ja w ciągach mało jadam o ile w ogóle wiec do zestawu „mojego zestawu„ dodaje oprócz tego co wymieniłeś aspargin,neurovit bo mam dojscie, do tego jakaś lekka odżywka białkowa i suple z kompletem minerałów i witamin i kwasy omega
Po 2/3 dniach włączam do diety napary z miłorzębu japońskiego i liści/ziela Damiana.

Ale zwrócić muszę uwagę na jedną rzecz.
Jeśli ktoś idzie/szedł długo moją drogą(dłuugie ciągi - niedożywienie i odwodnienie) to niech bardzo mocno pomyśli o swoich stawach.
Niedożywienie wyssa z nas wszystko... Każdy tłuszcz czy białko...
Bezsenność, większa aktywność fizyczna,często zmniejszone odczucie bólu czy nawet zwiększone napięcie mięśni nie pozwala naszym stawą odetchnąć i się zregenerować. Po za tym nie mają czym się zregenerować
Ja osobiście nigdy tego nie przemyślałem... Bałem się o nerki,wątrobę,nieskończoność jelit nawet żołądek ale stawy? Ha kto o tym myśli?

To tylko moje zdanie, moje doświadczenia. I zapewne nie jeden powie że gadam jak potrzaskany...
Biorę dragi kilkanaście lat.
Przebadany cały-zdrowy wyniki w normie (Wszystkie organy)
Stawy w rozsypce- lekarze nie mogą uwierzyć że w takim wieku.

Zapobiegawczo na stawy można stosować:
-msm
-kolagen(rybi,wołowy) typ 1 2 3
-chondroityna
-kadzidłowiec indyjski żywica(przeciwzapalnie na stawy,leczy żołądek i jelita- ja potwierdzam )