Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
waporyzator - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: waporyzator (/showthread.php?tid=49)

Strony: 1 2 3


waporyzator - Zenez - 07.04.2022

Jakie polecacie waporyzatory?


RE: waporyzator - hulerkfow23 - 08.04.2022

(07.04.2022, 23:43)Zenez napisał(a): Jakie polecacie waporyzatory?

Waporyzacja ziola daje inne efekty, niż jego palenie. Haj jest bardziej Energiczny, bardziej jakby czysty. Natomiast nie ma tego pierdolniecia. Co kto woli, ja wolałem palic.

Wracając jednak do tematu, zakładam że z waporyzatorami juz styczność miales. Ja w swoim życiu miałem pare vapkow, więc cos tam wiem i mogę poradzić.

Po pierwsze istnieją waporyzatory przenośne i stacjonarne. Przenośne to mobilność w zamian za nieco gorsza jakość pary, a stacjonarne to lepsza jakość pary, lecz w kieszeni go nie schowasz do tego sprzet taki jest mało dyskretny.

Teraz są waporyzatory jak mighty, gdzie jak napełnisz bowla to musisz spalić wszystko, lub jak pax gdzie można sobie palic odstawiać itp itd.

Moje 3 typy niestacjonarnych (zależnie od osobistych preferencji) to:
- pax 3 jest dla Ciebie jesli lubisz spore chmury, chcesz sobie wziąć buszka, a nie walic od razy sesje no i jeśli masz troche hajsu Big Grin Generalnie pax to taki najlepszy wybór dla większości osób
-mighty jest dla Ciebie jeśli jesteś koneserem i zalezy Ci na jak najlepszej jakości pary. Niestety jest bardzo drogi i waporyzacja odbywa się w charakterze sesji
-vapcap, choć sam nie testowałem wydaje się najlepsza opcja budżetowa. Prosty w użytkowaniu, minusem jest to, że wymaga użycia zapalniczki żarowej lub palnika


RE: waporyzator - Szyderca - 08.04.2022

Nie ma to jak zapalić jointa lub z lufy Smile


RE: waporyzator - Zenez - 10.04.2022

(08.04.2022, 08:18)Szyderca napisał(a): Nie ma to jak zapalić jointa lub z lufy Smile

Z lufy jak i jointa nie można robić ciasteczek  Rolleyes


RE: waporyzator - hulerkfow23 - 10.04.2022

Zenez da się z waporyzowanego ziolka zrobić ciasteczka, ale musisz mieć bardzo dobry waporyzator i uwazac na temperatury. Optymalnie chyba na 180 stopni, jak dasz wiecej to już ciasteczka mogą nie wyjsc, bo ziolo nie ulegnie procesowi karboksylacji.


RE: waporyzator - Zenez - 13.04.2022

Zakupiłem wczoraj vapcap czekam aż przyjdzie teraz


RE: waporyzator - Bam - 14.09.2022

Tak z vaporyzatora łapie się jakby duzo mniejsze buchy w płuco lecz bardziej czysto wchodzi faza lecz jak ktoś dużo jara to tym się nie najara będzie czuł niedosyt bo nie ma jak zajebał chmurę dymu... Big Grin

Dodam ze ziomek kupil za 150zl vaporyzator i po 3 tyg przestał grzać.... wiem że są tandetne i sie pala te grzałki...


RE: waporyzator - ProducentRC - 14.09.2022

Ja bym polecił volcano i mighty, mighty przenośny vapo który zajebiście oddaje smak palonego zioła, volcano stacjonarny vapo, dym jeszcze przyjemniejszy niż z mightiego i bardziej wyrazisty.


RE: waporyzator - swo002 - 29.09.2022

od siebie polecę arizer go oraz vapcapa


RE: waporyzator - Bam - 29.09.2022

Czy w tym ufzadzeniu mozna vapowac proch alfe?