Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Bromazolam - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Bromazolam (/showthread.php?tid=493)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Bromazolam - PUDZILLA - 25.05.2022

w tym temacie dyskutujemy na temat substancji zwanej bromazolam 


[Obrazek: 22665.png]


RE: Bromazolam - Kajabuza - 25.05.2022

Ja się osobiście przejechałem bo za dobrze mi po tym czas leciał w pracy i do snu jak znalazł o ile to był sen :p
No i odstawienie niezbyt kolorowe po ciągu.

Wg internetu okres półtrwania to dobre 30 godzin ale źródło niepewne (komentarz na reddit) Podobno kultowa

W połączeniu z alfą pihp urwany film Big Grin


RE: Bromazolam - shaqu245 - 09.06.2022

Jakiej wielkości są dawki terapeutyczne bromazolamu dla osoby praktycznie bez tolerancji?
Raz na 4/6 miesięcy zjem paczkę alpry 0.5mg


RE: Bromazolam - PUDZILLA - 09.06.2022

@"Pro8l3m" spróbuj 0.5mg


RE: Bromazolam - horsii - 09.06.2022

0,5-1mg bez tolerki, najwyżej dorzucisz.


RE: Bromazolam - shaqu245 - 09.06.2022

PUDZILLA horsii
Dziękuje bardzo za informacje. Kupie i się podziele opiniaSmile
Czytałem w innym wątku że bardzo podobne działanie do alpry?
Jakie są różnice?
Muszę wiedzieć przed zakupami,bo jak będzie bardzo podobny to kupię mniej...
Może alpry za dużo nie zjadam ale jednak daje mi taki spokój i luz w bani ze paczkę jem w ciągu codziennie po 1/2mg.
I zawsze jest Sad jak się kończy.
Na szczęście z wyboru nie kupuje kolejnych Podobno kultowa


RE: Bromazolam - horsii - 09.06.2022

efekt podobnie do alprazolamu, typowo anksjolityczny. generalnie bromazolam to analog alprazolamu tylko że z atomem bromu zamiast chloru. Podobno kultowa

jak dla mnie ma mniejsze to takie "jeb w leb" na wejsciu niż alpra, jest taki troche bardziej "cywilizowany". ma dłuższy czas półtrwania.


RE: Bromazolam - shaqu245 - 09.06.2022

Dłuższy okres półtrwania... a jak z porankami po zażyciu standardowej dawki „na sen„?
Tak samo pozytywne i niezamulone jak w przypadku alpry?

Jednak przy zakupach wezmę mniej Podobno kultowa
No chyba że więcej i zostawie sobie 50mg a resztę oddam kobiecie na przechowanie Podobno kultowa


RE: Bromazolam - PUDZILLA - 09.06.2022

@"Pro8l3m" mordo, my ladujemy nie 0.5 a 50mg i to na rozruch, rano jak wstajemy to walimy browara i jest powtórka z rozrywki

ciezko tu cos stwierdzic, jako swiezy szczur labolatoryjny musisz byc zdany sam na siebie

osobiscie nie znam czegos takiego jak ciezkie poranki po benzo, j.w. laduje browara i faza wraca


RE: Bromazolam - dekadan89 - 09.06.2022

PUDZILLA jak to 50mg na rozruch, ja kiedyś zamawiałem tak clonazolam ietizolam po 500 sztuk na zamwienie a po prawie roku jakmusiałem przestać myślałem że mi ktoś żartzrobił jak mózg się dosłownie palił. Bromo jest eleganckie jeśli chodzi o usypianie po harcach a o flubromazepamie krążą legency że trzyma mocno 2 dni hmmm,. Fajne to benzo ale jak masz problem, jak nic się nie dzieje to działa w tle że niepoczułbym jakbym zjadł nieświadomie i to pierwsze dwa benza które u mnie są na stałe i nie narobiłem jeszcze żadnego przypału nawet zapijając piwami razy X

Teraz benzo tylko w razie awarii