Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Bromazolam - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Bromazolam (/showthread.php?tid=493)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Bromazolam - hidden - 23.09.2023

(11.09.2023, 11:02)horsii napisał(a): Rozpuszczał ktoś toto w glikolu propylenowym? Da się? Jeśli tak, jakie największe stężenie da sie wykręcić? Podobnie jak inne benzosy, czyli 10-12mg/ml?

W wódzie wychodziło średnio z tego co kojarzę, w spirytusie już się da zrobić te ~10mg/ml, ale zależy mi na jakimś innym niż etanol rozpuszczalniku. DMSO znane jako płynny czosnek rówież odpada.

rozpuszczalem kiedys eti w glikolu, dac sie da ale strasznie dlugo to trzeba mieszac nim sie rozpusci, no i z czasem mialem wrazenie ze sie tak jakby "rozwarstwia" w dodatku smak jest taki slodkawy a konsystencja tlustawa wiec nie za bardzo ten rozpuszczalnik mi przypadl do gustu.

Seds co jako baza posluzylo to takie rozowawe? jakis alkohol?


RE: Bromazolam - horsii - 23.09.2023

hidden  to ten bromazolam od designera, on jest taki różowawy właśnie - mi również zabarwił glikol propylenowy w podobny kolor.


a co do eti - eti to ja rozpuszczałem nawet w wódce kolorowej 30% 20 metrów od paczkomatu Podobno kultowa Chodzi o bromazolam konkretnie. Bo jego nietriazolowy odpowiednik (desalkylgidazepam) jest absolutnie nierozpuszczalny ani w alkoholu, ani w glikolu propylenowym, co jest dość rzadką cechą wsród benzodiazepin - bo praktycznie wszystkie rozpuszczają się w alkoholu, kilka nawet w wodzie.


W każdym razie 2mg/ml dało się luźno zrobić, 5mg/ml słyszałem od paru osób że też się da bez wiekszego problemu, to ~10mg/ml też by pewnie weszło. Ale to już przy następnej butli.


RE: Bromazolam - hidden - 23.09.2023

horsii wlasnie zastanawialem sie czy dopisac ze nie wiem jak to w przypadku bromka bo tylko eti mialem sypkie, watpilem ze jest taka zalweznosc dla jakichs benzo ale wiedzialem ze jesli jednak jest to wyjasnisz sprawe Big Grin twoja wiedza jest nieoceniona Wink 
eti tez w malpkach rozpuszczalm ale wolalem w bialej i dawkowalem insulinowka, glikol mi smakowo i konsystencyjnie nie przypasil jakos

ale ze to takie rozowawe jakies takie  Podobno kultowa Podobno kultowa


RE: Bromazolam - horsii - 23.09.2023

hidden

no jakiś taki kurwa... śmieszny ten kolor. Podobno kultowa ostatni raz takie kolorowe benzosy to widziałem dobre 5-6 lat temu.


[Obrazek: 3ab5425896e80491936f172f0065f49d.jpg]


RE: Bromazolam - hidden - 23.09.2023

horsii od porcelany zabarwilo
 mordo to jest czyscioch Podobno kultowa


RE: Bromazolam - horsii - 11.10.2023

Więcej chyba bromazolamu nie zamówię Podobno kultowa Nie, że któryś sort lepszy, któryś gorszy  - chocaż też nie mówię, żeby był jakiś ogromny wybór, że 10 vendorów z bromazolamem w prochu czeka aż zostawisz u nich pieniądze.






Ogólnie rzecz biorąc, za bardzo to amnezyjne toto, i człowiek okrutnie durnieje po tym. I trochę brakuje tu jakiegoś takiego body highu, rozluźnienia mięśni, takiego pluszu (który już gwarantuje flubromazepam).


Klonazolam tak ostro nawet nie jebał pamięci, jak bromazolam - przynajmniej tak mi się zdaje. Pamiętam, jak x lat temu zapierdalałem w pracy na ~8-10 mg klonazolamu, tutaj po polewce ok 10-12mg już tak średnio naprawdę z pamięcią. Bardziej film już urywał tylko flubromazolam.



Przeliczniki na diazepam (10mg) dla flubromazolamu to 0.075, dla clonazolamu to 2. O bromazolamie nic nie mogłem znaleźć ale na pewno za wysoki to on nie jest. I o ile przy klonazolamie była cała gama efektów - każdy możliwy - to bromazolam ma jebnięcie tylko i wyłączne anksjolityczne i lekko nasenne. Te przeliczniki też trochę o kant dupy rozbić... ech no musiałem coś napisać o klonie, top rc benzo jak dla mnie, i ponarzekać czemu <x> nie jest tak dobre Podobno kultowa






Chociaż ogólnie, jak na dzisiejsze standardy - lub ich brak, o czym śwadczą takie wynalazki jak deschloroetiz, czy bromonordiazepam - i tak jest naprawdę nieźle.


RE: Bromazolam - Lifeisbrutal - 06.11.2023

Bromazolam ma  fajny profil działania na początku jaki lekko euforyczny później wpada lekka gastro faza i taki fajny chillout a na sam koniec senność 2 godzinki dobre spałem. Nawet jeśli nie chce ci się spać to i tak ulala cię to do snu. Z tym benzo miałem okazję mieć z rok temu jakoś tak po takiej przerwiw całkiem fajne przeżycie. Obudziłem się przed chwilą i jestem w chuj wypoczęty przyjęta była tylko jedna tabletka.  Pierwsze co zauważyłem to moment w którym bardzo oczka mi się zmniejszyły tzn takie przymknięte zawsze mam takie po benzo


RE: Bromazolam - Myga - 06.11.2023

Hehe z koleżka kiedyś poczęstował mnie tym
i było grubo w połączeniu z alko spałem z pół dnia  Podobno kultowa


RE: Bromazolam - Lifeisbrutal - 07.11.2023

Bromazolam w połączeniu z pyrazolam to jest bajka ❤ ja pod to jeszcze piwko podłączyłem ale bardzo przyjemny stan to był


RE: Bromazolam - DissoEnjoyer - 07.11.2023

Sprawdziłem tę benzynę pare msc-y temu - sort od dizajnera - fajny purpurowy kolorek po rozpuszczeniu w glikolu (rozpuszczalność bdb 1 mg/2 ml glikolu w łaźni wodnej). Jak każdy proch dobry dla wyjadaczy, działanie z naciskiem na anksjolize, starczyło mi pół g na 1-2 week cugu, bez odpierdalania manian i innych akcji, bez piekła odstawki po fakcie.

Polecam benzowrakom Podobno kultowa