Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Grzyby - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Trip raporty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Grzyby (/showthread.php?tid=495)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Grzyby - dekadan89 - 14.06.2022

Dlatego jadłem gotowca, takiego z lasu też bym się bał.
Nie jest to przyjemne działanie eufori ani funu zw tym za grosz ale doswiadczasz czegoś unikalnego nie do podrobienia , ejhh nie bede pisał jak dziala muchomor sa google a smiałków itak nie będzie bo tutaj tego nie dostaniesz. Były dostepne w dopalacze.com jak cała ta akcja się zaczeła z szałwiąi innymi. W nl smarty nie kazde ale znajdziesz bez problemu.


RE: Grzyby - ProducentRC - 29.06.2022

Raz po 15g suszonych GT miałem ataki śmiechu które trwały 5-15minut i tak przez dwie godziny dodam że na wjeździe grzybków spalilem dwa bonga dobrego zioła, wszystko jak by oddychało i wydawało się ze sobą w jakiś sposób połączone, ten trip bym najlepszym na grzybach, następny dzień zakwasy na brzuchu od śmiechu xd


RE: Grzyby - Kaczor - 29.06.2022

(29.06.2022, 07:24)ProducentRC napisał(a): Raz po 15g suszonych GT miałem ataki śmiechu które trwały  5-15minut i tak przez dwie godziny dodam że na wjeździe grzybków spalilem dwa bonga dobrego zioła, wszystko jak by oddychało i wydawało się ze sobą w jakiś sposób połączone, ten trip bym najlepszym na grzybach, następny dzień zakwasy na brzuchu od śmiechu xd

To jak zakwasy z śmiechu to musiał być najlepszy trio pozdro


RE: Grzyby - MarekToZiomal - 29.06.2022

Ja mam jakiegoś stracha by zacząć od Grzybków Big Grin


RE: Grzyby - mama_kacpra_od_sloika - 29.06.2022

zjedz najpierw mala ilosc i zobacz jak bedzie Wink jak musisz sie oswoic - bedzie dobrze Big Grin


RE: Grzyby - MarekToZiomal - 29.06.2022

(29.06.2022, 11:36)mama_kacpra_od_sloika napisał(a): zjedz najpierw mala ilosc i zobacz jak bedzie Wink jak musisz sie oswoic - bedzie dobrze Big Grin

ile to mała ilosc


RE: Grzyby - mama_kacpra_od_sloika - 29.06.2022

pytanie ktore grzyby chcesz jesc lysiczki czy np Goldeny?
myslales nad wyborem w ktore chcialbys pojsc?


RE: Grzyby - Cwiara22 - 29.06.2022

(29.06.2022, 11:49)mama_kacpra_od_sloika napisał(a): pytanie ktore grzyby chcesz jesc lysiczki czy np Goldeny?
myslales nad wyborem w ktore chcialbys pojsc?

Które najlepiej na pierwszy raz ?


RE: Grzyby - mama_kacpra_od_sloika - 29.06.2022

jak masz dostep tp lysiczki


RE: Grzyby - M4xxdd - 29.06.2022

Niektóre holenderskie sklepy RC mają przygotowane grzybki od razu do spożycia.
Musicie poszukać ,ale podpowiem że jeden ma reklamę u Laboratoryjnych Jaszczurek.
Tam są rożne moce tych grzybów od 3 gwiazdek do 5. I jest to prwadziwa psylocyna.

Po tych mocniejszych jest jedna duża wada..
Mianowicie - sraczka xD no i trochę ich w zębach zostaje.
Ale skutków ubocznych zero

Tak w ogóle to 4-ho-met 20mg jest odpowiednikiem 50mg psylocyny.