Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Chciał na spokojnie zajarać w lesie... - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Chciał na spokojnie zajarać w lesie... (/showthread.php?tid=502)

Strony: 1 2


Chciał na spokojnie zajarać w lesie... - Maniek - 25.05.2022

Chciał na spokojnie zajarać w lesie. Policjant na wolnym zajrzał mu do auta i zauważył woreczek z zielonym.

Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie, pracujący na co dzień w Wydziale Kryminalnym w czasie wolnym od służby zatrzymał 26-letniego mieszkańca powiatu choszczeńskiego, który posiadał przy sobie ponad 71 gram marihuany oraz 14 gram amfetaminy.

[Obrazek: marihuana-warszawa-nigeryjczyk-696x493.jpg]

W minionym tygodniu funkcjonariusz KPP w Choszcznie w czasie wolnym od służby, zauważył na drodze leśnej zaparkowany samochód osobowy, a w nim  podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Policjant postanowił podejść i sprawdzić czy wszystko w porządku. Wówczas na kolanach mężczyzny zauważył woreczek foliowy z zawartością suszu. Kryminalny niezwłocznie zagregował, przedstawił się, okazał legitymację służbową, a na miejsce wezwał patrol policji. W trakcie czynności policjanci ujawnili w pojeździe mężczyzny ponad 71 gram marihuany oraz 14 gram amfetaminy. Ujawnione środki odurzające zostały zabezpieczone, a mężczyzna zatrzymany i przewieziony do KPP w Choszcznie.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz  substancji psychotropowych, za co grozi kara pozbawienia wolności do10 lat. Mężczyzna przyznał się w całości do zarzuconych mu czynów, złożył obszerne wyjaśnienia. Sąd Rejonowy w Choszcznie na wniosek Prokuratury Rejonowej, poprzedzający wnioskiem Komendanta Powiatowego Policji w Choszcznie, zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

(źródło: kryminalki.pl)


RE: Chciał na spokojnie zajarać w lesie... - PUDZILLA - 25.05.2022

jakis leszcz z okolicy


RE: Chciał na spokojnie zajarać w lesie... - Szyderca - 25.05.2022

To sobie zajaral w lesie hahah lubię czytać te artykuły co oni piszą haha


RE: Chciał na spokojnie zajarać w lesie... - Maniek - 25.05.2022

Mnie to wkurwia, że zamiast zająć się prawdziwymi przestępstwami i łapać prawdziwych przestępców, jakichś gwałcicieli, pedofili, morderców, to oni łapią biednego chłopaczka, który chciał sobie spokojnie zajarać... I tym samym rusza cała machina systemu od policji, po prokuraturę i sąd, a to wszystko z naszych podatków.


RE: Chciał na spokojnie zajarać w lesie... - MarekToZiomal - 25.05.2022

Dokładnie niech to wkoncu zalegalizują i będzie po problemie


RE: Chciał na spokojnie zajarać w lesie... - Szyderca - 25.05.2022

No mj powinna być legit


RE: Chciał na spokojnie zajarać w lesie... - krzysko - 26.05.2022

Jestem za legalna marihuaninen


RE: Chciał na spokojnie zajarać w lesie... - KACPER - 26.05.2022

Szyderca dlatego ja sie bunkruje i kitram chuj wie gdzie, nawet po jakiś krzakach żeby przypału za bezdurno nie zajebać Big Grin a tutaj cyk, chciał buszka zajebać i jeb sanie na 3msc parodia


RE: Chciał na spokojnie zajarać w lesie... - Alkopoligamia - 26.05.2022

Pewnego ciepłego dnia wybrałam się na wycieczkę do lasu. Gdy już znalazłam odpowiednie miejsce postanowiłam stworzyć "wodospad". Przygotowałam butelkę , lufkę i trawkę(słowo trawka interpretować dowolnie). Noooo i gdy wszystko było gotowe i dym wypełnił butle nagle usłyszałam , że ktoś jedzie na rowerze. Nie miałam za bardzo gdzie się schować więc tylko postawiłam butle na ziemi i stałam jak debilka xd Pan rowerzysta już z daleka zobaczył co się kroi i zaczął się uśmiechać a gdy mnie mijał powiedział słowo "Smacznego" no i pojechał dalej w swoją stronę. Skończyłam to co zaczęłam ale już trochę miałam stresu w sobie i wkrętki szły więc zamiast cieszyć się natura , zaczęłam iść cała pospinana do domu. Od tamtego momentu palenie w lesie już nie jest takie same bo wiem , że nie każdy rowerzysta może być tak miły..... Oczywiście całość to był sen , który śnił mi się dziś w nocy Smile


RE: Chciał na spokojnie zajarać w lesie... - Kajabuza - 26.05.2022

Po robocie nie gadamy o robocie Podobno kultowa

Tak pół żartem pół serio to tak jak ja bym po 8 godzinach napieprzania karoserii pistoletem zauważył na spacerze, że ktoś płot maluje i podszedł mu pomagać albo zjebać, że źle to robi Podobno kultowa

(Offtop)