Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
JWH-210 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Kannabinoidy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Wątek: JWH-210 (/showthread.php?tid=51)

Strony: 1 2


JWH-210 - dimiliki - 07.04.2022

W związku z nie jasnościami czy dany specyfik działa czy nie ...
Ktoś mógłby się wypowiedzieć na ten temat Smile


RE: JWH-210 - hulerkfow23 - 08.04.2022

Prawdziwe JWH-210 powinno działać i to bardzo dobrze, natomiast to co czesto teraz sprzedawane jest pod ta właśnie nazwa juz niekoniecznie.

Jak ktos z eu nie zaopiekuje się rynkiem kanna to raczej polecam te substancje omijać. To co jest i zapewne będzie na rynku to nieaktywny lub prawie nieaktywny syf. Z perspektywy producenta kanna nie jest opłacalnym biznesem. Kanna opłacalne jest dla osiedlowych dilerów itd, którzy robią z grama prochu 50g maczany.


RE: JWH-210 - dimiliki - 08.04.2022

lipa straszna się zrobiła pod tym względem od kilku miesięcy poluje na coś co ma jakikolwiek sens i nic sensownego nie mogę załapać


RE: JWH-210 - Szyderca - 08.04.2022

(08.04.2022, 04:04)hulerkfow23 napisał(a): Prawdziwe JWH-210 powinno działać i to bardzo dobrze, natomiast to co czesto teraz sprzedawane jest pod ta właśnie nazwa juz niekoniecznie.

Jak ktos z eu nie zaopiekuje się rynkiem kanna to raczej polecam te substancje omijać. To co jest i zapewne będzie na rynku to nieaktywny lub prawie nieaktywny syf. Z perspektywy producenta kanna nie jest opłacalnym biznesem. Kanna opłacalne jest dla osiedlowych dilerów itd, którzy robią z grama prochu 50g maczany.
Racja ze dla dilusów , ale te JWH 210 bralem z kilku miejsc i każde z nich ledwo albo wogole nie aktywne , najlepszy jak narazie byl 6CL-ADBA i adb BUTINACA,  ale też dupy nie urywalo.

(08.04.2022, 04:11)dimiliki napisał(a): lipa straszna się zrobiła pod tym względem od kilku miesięcy poluje na coś co ma jakikolwiek sens i nic sensownego nie mogę załapać

Słabo polujesz dzięki mnie na dopek.org narkusy kupili tyle 6cl i butinaca ze się skończył zapas po 1 miesiącu hehe dupy nie urywało ale coś kopało Pozdrawiam.


RE: JWH-210 - hulerkfow23 - 08.04.2022

(08.04.2022, 06:07)Szyderca napisał(a):
(08.04.2022, 04:04)hulerkfow23 napisał(a): Prawdziwe JWH-210 powinno działać i to bardzo dobrze, natomiast to co czesto teraz sprzedawane jest pod ta właśnie nazwa juz niekoniecznie.

Jak ktos z eu nie zaopiekuje się rynkiem kanna to raczej polecam te substancje omijać. To co jest i zapewne będzie na rynku to nieaktywny lub prawie nieaktywny syf. Z perspektywy producenta kanna nie jest opłacalnym biznesem. Kanna opłacalne jest dla osiedlowych dilerów itd, którzy robią z grama prochu 50g maczany.
Racja ze dla dilusów , ale te JWH 210 bralem z kilku miejsc i każde z nich ledwo albo wogole nie aktywne , najlepszy jak narazie byl 6CL-ADBA i adb BUTINACA,  ale też dupy nie urywało.
Prawdziwe JWH-210 to zajebiste kanna jeszcze z czasów kiedy dostepne kanna rzeczywiście dzialaly jak ziolo, lub nawet lepiej, a nie odcinały z życia na 30min. 

Chińczycy pewnie podlapali, że szybciej im zejdzie gówniany towar jak tak go nazwa i o to mamy nieaktywne "JWH-210". Z reszta chińczycy wszystko nazywają jak chcą, jakieś BU, DE i chuj wie co jeszcze Big Grin


RE: JWH-210 - Szyderca - 08.04.2022

Zgadzam się w 100% z twoja wypowiedzią.


RE: JWH-210 - PUDZILLA - 14.04.2022

palil ktos to od zachodnich vendorow? oramge, blueman, planeta, chemeu?


RE: JWH-210 - Szyderca - 14.04.2022

Orange i blueman i jeszcze może z dwa sklepy to ta sama osoba Smile paliły szczury wszystko. Co było dobre już nie ma hehe 5br możesz wziąć lepsze od jwh ale gorsze od 6cl adb lub adb butinacy

Maczanki mają niby na adb butinaca , brałem green Rush ale dupy nie urywał.


RE: JWH-210 - PUDZILLA - 14.04.2022

nie do końca TA sama osoba



ale podobnie



6addb kompletnie nie aktywne, jwh210 u pomaranczy niby najbardziej mocarne



czyli mam rozumiec, ze adb butinaca<jwh210<5br?


RE: JWH-210 - Szyderca - 14.04.2022

Skoro tak twierdzisz, ja wiem co innego ale niech będzie każdy może mieć swoje zdanie