Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
6CL-ADBA i ADB BUTINACA - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Kannabinoidy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Wątek: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA (/showthread.php?tid=55)

Strony: 1 2 3 4 5


6CL-ADBA i ADB BUTINACA - Szyderca - 08.04.2022

Witam chciałem się podzielić info ze 6CL-ADBA oraz ADB BUTINACA jest jak narazie i zaraz wsumie go nie będzie aktywnym kanna, krotko mówiąc kopię szczurów a bardziej usypia Smile ale nie robi z nich zombie. Polecam póki na rynku jeszcze jest.


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - dimiliki - 08.04.2022

(08.04.2022, 09:18)Szyderca napisał(a): Witam chciałem się podzielić info ze 6CL-ADBA oraz ADB BUTINACA jest jak narazie i zaraz wsumie go nie będzie aktywnym kanna, krotko mówiąc kopię szczurów a bardziej usypia Smile ale nie robi z nich zombie. Polecam póki na rynku jeszcze jest.

podaj jakies proporcje


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - Szyderca - 08.04.2022

(08.04.2022, 11:02)dimiliki napisał(a):
(08.04.2022, 09:18)Szyderca napisał(a): Witam chciałem się podzielić info ze 6CL-ADBA oraz ADB BUTINACA jest jak narazie i zaraz wsumie go nie będzie aktywnym kanna, krotko mówiąc kopię szczurów a bardziej usypia Smile ale nie robi z nich zombie. Polecam póki na rynku jeszcze jest.

podaj jakies proporcje
No nie są jak na starych kanna, 6cl 1:20 robilem a butinaca 1:15 i podobne działania.


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - dimiliki - 08.04.2022

(08.04.2022, 11:08)Szyderca napisał(a):
(08.04.2022, 11:02)dimiliki napisał(a):
(08.04.2022, 09:18)Szyderca napisał(a): Witam chciałem się podzielić info ze 6CL-ADBA oraz ADB BUTINACA jest jak narazie i zaraz wsumie go nie będzie aktywnym kanna, krotko mówiąc kopię szczurów a bardziej usypia Smile ale nie robi z nich zombie. Polecam póki na rynku jeszcze jest.

podaj jakies proporcje
No nie są jak na starych kanna, 6cl 1:20 robilem a butinaca 1:15 i podobne działania.

6cl mocniejsze od adb butinaca na to wychodzi a polecisz jakiegoś dostawce?


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - Szyderca - 08.04.2022

(08.04.2022, 11:19)dimiliki napisał(a):
(08.04.2022, 11:08)Szyderca napisał(a):
(08.04.2022, 11:02)dimiliki napisał(a):
(08.04.2022, 09:18)Szyderca napisał(a): Witam chciałem się podzielić info ze 6CL-ADBA oraz ADB BUTINACA jest jak narazie i zaraz wsumie go nie będzie aktywnym kanna, krotko mówiąc kopię szczurów a bardziej usypia Smile ale nie robi z nich zombie. Polecam póki na rynku jeszcze jest.

podaj jakies proporcje
No nie są jak na starych kanna, 6cl 1:20 robilem a butinaca 1:15 i podobne działania.

6cl mocniejsze od adb butinaca na to wychodzi a polecisz jakiegoś dostawce?
Orange teraz obecnie nie ma , ale maja na fu*ca**.n* lub gr8re*ea*chc*emi*al*-e*.co* nie wiem czy można tu pisać pełne nazwy i mam nadzieje że uda Ci się rozkminic , śmiało możesz zamawiać dolatuje bez wałków. Liczę na plusik reputacji za pomoc. Smile

Tylko trochę ciężko z tym gr8 się dogadać heh Smile ale idzie normalnie.


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - PUDZILLA - 15.04.2022

Szyderca 1:20 jaka moc byla? jaki czas dzialania?


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - Szyderca - 15.04.2022

PUDZILLA ja nie pale ale szczury mówiły że działanie takie bardziej pod usypiająceSmile


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - SztywnyMisza - 02.05.2022

ADB BUTINACA niby u bolchems ale chuj wie jak z jakoscia tego chyba ze ktos testowal od nich i sie wypowie ?


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - Inferno - 20.02.2023

a dajcie spokój, czy to ADB czy nie ADB to za każdym razem jak się skończy siedzę i szukam. Tu się wysypało, tu się butle oskrobie 10-ty raz, lufe przepcha z 5 razy jak jest akurat, coś na słoiku zostanie czy na folijce to acetonem zalać, liścia dosypać na grzejnik i palone xD

Już mnie to przytłacza powoli. 5 dzień szukania. I najlepsze jest to, że znajduje za każdym razem. Maksymalnie 10 minut z latarką w telefonie, czy kołdre przewertuje i gdzieś się przykleiło, bluza leży w której palone było to już ją wywracałem 5 razy i za każdym razem pare ziarenek jest xD, na ziemi głównie, już za sprzątanie dawno miałem się wziąźć dla spokoju myśli, że już posprzątane i nic nie będzie. I za każdym razem, mówie jak teraz nie znajdę to sprzątam. 

I znajduje.

No kurwa i za każdym razem mnie to klepie a teraz to tyle znalazłem że po spaleniu pół srebra ratowałem drugą połowę bo już pizda była a szkoda na raz wypalić naszukane skoro i tak kopła połowa.

Kiedy to się skończy, chyba szybciej doleci ta kolejna butinaca ale wtedy koło się zapętla... Huh Huh Idea
Strasznie ciężko mi wyjść z tego ale jak już przestanę szukać to do następnego zamówienia mija z 2-3 miechy ;d akurat tym razem tylko zrobiłem drugie tak szybko Big Grin


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - Demilich - 18.04.2023

Czy ktoś aktualnie bada substancję adb-butinaca?
[Obrazek: 1.png]