Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
6CL-ADBA i ADB BUTINACA - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Kannabinoidy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Wątek: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA (/showthread.php?tid=55)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - ProducentRC - 21.08.2023

fiodor miałem kiedyś 5cl które nie powiedział bym że było suche, nie było też mokre jak konsystencja pasty ducha ale było lepkie bardzo i przywierało do ścianek samarki, pamiętam 5f-mdmb2201 tak się nie zachowywało, wgl to byl u nas najpopularniejszy kanna ze względu na długi czas działania i powolnie wyrabiająca się tolerancję w porównaniu do 5cl, szkoda że już nie jest dostępny ludzie brali to jak pojebani


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - fiodor - 21.08.2023

ProducentRC ale mówisz o sportach od Flighta ? Tak jak mówisz te pierwsze jego sorty 6cl były takie jak wosk, pasta coś takiego.


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - ProducentRC - 21.08.2023

fiodor ja bardziej brałem kanna od syntetycznego, i Escobara jak jeszcze miał aktywne kanna, od flaja byłem tylko czestowany maczankami i małymi ilościami prochu żebym maczanke zrobił sobię tak na farta dostałem, ogólnie od tamtych czasów się przebranżowiłem bo z tym był przypał co jakiś czas ktoś wyjebał się na plecy na chodnik przy ludziach i były przypały, po krysztale nikt z ludzi u mnie nie miał takich krzywych akcji więc wolałem do kogoś lipy nie przykładać ręki


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - Dawidx - 01.10.2023

Siemka,podpowiesz z jakiego sklepu sort!?Z Fartem


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - PUDZILLA - 02.10.2023

Dawidx designer chems, zzzzap, chemcloud

dużo vendorow ma ten kannabinoid


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - wwojtuss - 05.10.2023

Dawidx white elephant tez ma ADB-B jak chcesz od Polaka kupic


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - aezakmi - 07.10.2023

(02.10.2023, 03:08)PUDZILLA napisał(a): Dawidx designer chems, zzzzap, chemcloud

dużo vendorow ma ten kannabinoid

a jaki kannaninoid dziala inaczej niz nasennie-amnezyinie? szukam wiecej info na ten temat, ale nie moge wyslac pw


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - PUDZILLA - 07.10.2023

aezakmi ogólnie kannabinoidy mają dzialanie depresyjnie, jeśli szukasz efektów opisanych w odpowiedzi do mnie, to musisz zmienić klasę chemiczną - kannabinoidy, nie tędy droga. 

To nie jest mary jane niestety. Być może były jakieś kannabinoidy, które inaczej dzialały, ale to są czasy złotej ery dopalaczy. Ja akurat nie słyszałem. Każdy kanna działa w jakimś stolniu amnezyjnie-nasennie, rozwin może swoja wypowiedz, a postaram sie swoja doprecyzować.


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - aezakmi - 07.10.2023

(07.10.2023, 23:01)PUDZILLA napisał(a): aezakmi ogólnie kannabinoidy mają dzialanie depresyjnie, jeśli szukasz efektów opisanych w odpowiedzi do mnie, to musisz zmienić klasę chemiczną - kannabinoidy, nie tędy droga. 

To nie jest mary jane niestety. Być może były jakieś kannabinoidy, które inaczej dzialały, ale to są czasy złotej ery dopalaczy. Ja akurat nie słyszałem. Każdy kanna działa w jakimś stolniu amnezyjnie-nasennie, rozwin może swoja wypowiedz, a postaram sie swoja doprecyzować.

mialem kilka razy temat, ktory na 90% byl maczany. efekty jak sativa, dobra kmina, pelen ogar, pozytywnie, tworczo. nie pytam o to co jest teraz dostepne tylko ogolnie czy cos takiego istnieje/istnialo jesli tak to pod jaka nazwa moge szukac. chodzi mi o to ze ew chcialbym wylapac ta substancje.


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - PUDZILLA - 07.10.2023

aezakmi było wiele.maczanek robionych na stymulantach (greenway speedway), nabijaleś zielony korek i zamiast zamułki miałes speeda jak po kresce, ale to były tematy na stymulantach. Obecnie można skorzystać z jakiegoś pirolidynoketona, ale nie znam proporcji ani żadnych proporcji do takowego eksperymentu. Ale jest to możliwe.


a-pihp na przyklad, ztymze nie mam pojecia, jakby zadzialala ta substancja w przypadku palenia  bo jak wiadomo, vapo jest kurewsko mocne. nikt tego publicznie od dawna nie robił, nie spotkałem się z tym, tu na forum ktoś pytał raz o cos takiego, dostal info czego uzyc, ale wrazeniami sie nie podzielił.