Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
6CL-ADBA i ADB BUTINACA - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Kannabinoidy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Wątek: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA (/showthread.php?tid=55)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - aezakmi - 07.10.2023

(07.10.2023, 23:31)PUDZILLA napisał(a): aezakmi było wiele.maczanek robionych na stymulantach (greenway speedway), nabijaleś zielony korek i zamiast zamułki miałes speeda jak po kresce, ale to były tematy na stymulantach. Obecnie można skorzystać z jakiegoś pirolidynoketona, ale nie znam proporcji ani żadnych proporcji do takowego eksperymentu. Ale jest to możliwe.


a-pihp na przyklad, ztymze nie mam pojecia, jakby zadzialala ta substancja w przypadku palenia  bo jak wiadomo, vapo jest kurewsko mocne. nikt tego publicznie od dawna nie robił, nie spotkałem się z tym, tu na forum ktoś pytał raz o cos takiego, dostal info czego uzyc, ale wrazeniami sie nie podzielił.
czyli poki co oprocz adb nic sensownego nie ma? nie moge pw slac tu


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - PUDZILLA - 07.10.2023

aezakmi no jak Tonego zamkneli, to spowrotem cofnelismy sie do czasow murzynskich

czyli butinaca oraz 5cl, o ile te 5cl jeszcze lata,  bo ban w nl i chinach powoduje to, ze produkcją nikt się nie zajmuje, bo latwiej jest rozprowadzic podobnie dzialajace legale, niz tak samo dzialajace nielegale.


a nie mozesz pisac pw, bo pw jest od 20 postow i 10 reputacji, naklep troche, podsypalem sam ci plusy


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - Demilich - 14.02.2024

Ostatni ciąg na adb-butinaca był naprawdę świetny. Miałem już trochę przerwy, więc tolerancja spadła. 2g zrobione na około 40g podkładu.

Pierwszy buch wysłał mnie na orbitę. Po raz pierwszy poczułem się jak duch albo widmo. Czułem się trochę jakbym nie miał ciała, taki lekki. Klasyczne rozkminki, marzenia, lekko euforyczny / hype profil działania.

Szybko wpadłem w ciąg i zaczęło się: buch/spanie/buch/spanie...buch,spanie. Nie ważne czy dzień czy noc, buch i spanie. Do pracy? Chuj nie idę, buch i spanie.
O mało się nie spaliłem, bo rzuciłem fifkę i 30g popiołu zaczęło się palić xD Ja sobie idę, wracam do pokoju a tam ognisko na stole. Trochę się biurko zwęgliło.

Ale to były piękne dni, odrealnienie totalne, świadomy sen a może nieświadome niespanie?

No ale poczułem, że moc do mnie wraca. Trzeba by podjąć jakiegoś questa. Może harpie? Brzmi paskudnie. Wchodzę w to. "Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę." No shit sherlok, przecież nie pójdę tam sam. Nawinął się jakiś trep z dwumetrowym mieczem? Super, niech robi za mięso armatnie. No i jakiś kapłan w todze... ok

Na miejscu wybiliśmy wszystkie harpie a ci chcą wracać. Chwila chwila, nie czujecie magicznej energii tego miejsca? Jesteśmy w górach, w jaskini, w gnieździe harpii. To miejsce powstało w naturalny sposób, ukształtowała je czysta ewolucja, to że te paskude straszliwe istoty zagnieździły się gdzieś daleko. Ciężko wyobrazić sobie bardziej paskudną istotę niż harpia. Abominacja, wygląda jak połączenie kobiety, z nogami kury, z łuskami i szponami zamiast rąk. I drze mordę, niesamowicie. Już z daleka słychać pisk i skrzekot, jeszcze zanim weszliśmy do jaskini zatykamy uszy woskiem, żeby nie ogłuchnąć albo oszaleć.

Wyczyściliśmy to miejsce do cna. Jesteśmy w sercu gniazda harpii a te trepy chcą wracać. Wracać? To nie czujecie magicznej energii tego miejsca? Nie czujecie jak ukształtowało się ono prawami chaosu? Pewnie, że nie, ale ja tak. Chcę się drzemnąć w tym miejscu i bawić się energią kosmosu jak wodą w basenie.

Siadam w gnieździe harpii i medytuję. Obok duże półmetrowe jaja. Jakieś siano i kamienie, jak to w gnieździe. Zbieram szafiry i chowam wewnątrz gniazda. Teraz to moje gniazdo. Za mną wielki blok rudy żelaza, ale nie ma sensu się z tym szarpać. To oczywiste, że muszę porzucić ludzką formę, transmutować się w pająka jak Syriusz w psa albo Peter Pettigrew w szczura. Tak po prostu, w jednej chwili z człowieka zmieniam się w zwierzę.

No ale coś jest nie tak. Coś mi nie idzie. Prymitywne trepy z mieczami chcą wracać do osady a ja chcę medytować w gnieździe harpii. Trudno. Niezadowolony wracam do wioski. Ale zaraz zaraz. Gdzie żyją pająki? W lesie, nie w górach. A rzut beretem od osady, na półnoć znajduje się... LAS.

Biegnę tam i czuję jak on oddycha. Przede mną wielka kamienna głowa i ołtarz ku czci duchów lasu. Taki prymitywny, z gałęzi i kamieni. Magiczny i potężny. Ja już więcej nie myśśślę.. ssss...

Już jestem pajęczakiem ssss... Świat wygląda inaczej gdy masz 8 oczu i 360 stopniowe pole widzenia. Przede wszystkim nie przejmuję się ludzkimi problemami tylko odpoczywam koło drzewa. A wspominałem, że jestem rozmiaru normalnego człowieka? Taki prawie dwu metrowy pajączek. Idziesz do lasu a tam taki Aragog, koczuje koło ołtarzu Posejdona, bo finalnie tam zasnąłem na wielkim granitowym ołtarzu.

Ale po chwili budzę się zszokowany... Polimorfia przestała działać. Ja leżę na ołtarzy, brudny, w pajęczynach, zszokowany. Biegnę do ossssady. sssss... Ale ja nie jestem pająkiem! Otrzepuję bojową togę maga i ładuję się do karczmy.
Nie jessstem pająkiem... Nie jestem pająkiem! Tak, jestem człowiekiem. Walę się na dywanik ze skóry niedźwiedzia, przed ciepłym kominkiem w którym płomienie tańczą pożerając kawałki drewna. Tak, jestem człowiekiem. mmm... zzz


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - Martin - 21.02.2024

Demilich No niezły Meksyk ci powiem, nie wiem czy brzmi strasznie czy zajebiście chyba oba. Ale na pewno zajebista przygoda.


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - adam2572 - 21.02.2024

witam 
kto aktualnie ma adb pinaca z mozliwoscia placenia btc? 
lub jakis inny dobry canna?


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - horsii - 21.02.2024

adam2572  adb-pinaca nie jest nigdzie dostępne.  adb-butinaca dostaniesz z partnerskich u white elephanta, designera, zzzapa. u każdego zapłacisz btc.


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - adam2572 - 22.02.2024

horsii dzieki mordeczko, tak pomylilem sie Big Grin


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - Kolekcjoner899 - 19.03.2024

Czy  6CL Adb-a jest lepsze od butinaca czy nie.


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - Ferdzio Kiepski - 25.03.2024

Kolekcjoner Butinaca fajne aktywne kanna nie ma co szukać więcej.. nawet nie wiem gdzie takowe kupisz Tongue Podobno kultowa
pozdro! Tongue


RE: 6CL-ADBA i ADB BUTINACA - Kolekcjoner899 - 26.03.2024

To co butinaca jest najlepsza od tego .
A czy te 6CL adb też może być maczanka czy nie