Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Grzyby - Temat ogólny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Psychodeliki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Wątek: Grzyby - Temat ogólny (/showthread.php?tid=553)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Grzyby - budynmalinowy - 23.07.2022

Polecam sobie wywar zrobić,według mnie najlepszy sposób


RE: Grzyby - daniel776 - 26.09.2022

co sądzicie o lemon-tek?


RE: Grzyby - PUDZILLA - 26.09.2022

daniel776 powiem ci, ze najlepiej pociac na mniejsze części suche grzyby, pogryzc i zapić zwykłą wodą. ja tak robie i wchodzi juz po 25-30minutach, peak do 60-70minut. 

w żołądku jest już wystarczająco kwaśno, te wszystkie opowiesci, ze niby szybciej klepie to nieudowodnione, poparte tylko dowodami anegdotyczny rozkminki. przereklamowane xd


RE: Grzyby - JokerRC - 03.10.2022

Mi ostatnio chciał kolega dać, ale mówię nie nie, jeszcze mnie znowu wytrzepie, nie ryzykuje, z resztą samemu na wizualach w nocy to nie wiem czy to dobry pomysł 💡 😑


RE: Grzyby - Beeniepatu - 06.10.2022

(26.09.2022, 08:46)daniel776 napisał(a): co sądzicie o lemon-tek?

Psylocybina zmienia sie psylocyne poprzez defosforylacje. Wszystko zalezy od wartosci PH w zoladku. Cytryna, mimo, ze ma odczyn kwasny, w organizmie obniza kwasowosc. Dlatego moze pomoc tylko w przypadku osobniczej nadkwasoty, bo obnizy ph do oczekiwanego by reakcja zaszla. Stad roznice odczuwaja najczesciej Ci, ktorzy doswiadczaja nieprzyjemnego bodyloading'u wrzucajac psychodeliki. Dodawanie cytryny ma przede wszystkim sluzyc uprzyjemnieniu formy podania. Bzdura jest mowienie np, ze dodanie cytryny pozwala np z 1gr grzybow uzyskac efekty jak przy wzieciu 2gr. Cytryna nie ma zadnych super mocy do duplikowania substancji psychoaktywnej, gdyz sama takiej w sobie nie posiada. Takze trzeba z dystansem podchodzic do takich rewelacji - aczkolwiek mozna sprawdzic czy po prostu lepiej znosimy przyjecie substancji nieporzadanych w gratisie, grzyby to w koncu grzyby i nie trawimy ich w calosci. Natomiast jak ktos Wam powie, ze do cytryny jeszcze imbir dodac, to nie robcie tego. Imbir u wiekszosci osob blokuje dzialanie psylocybiny.


RE: Grzyby - ProducentRC - 08.10.2022

Był ktoś w tym roku na łysiczkach? Sam zamierzam wybrać się na łąki w ich poszukiwaniu, do tej pory znalazłem tylko dwie łysiczki w tym roku będąc na zwykłych grzybach


RE: Grzyby - eneduerabe - 28.10.2022

Przejdę się po obiadku zobaczę co tam na łące


RE: Grzyby - SztywnyMisza - 28.10.2022

(08.10.2022, 15:01)ProducentRC napisał(a): Był ktoś w tym roku na łysiczkach? Sam zamierzam wybrać się na łąki w ich poszukiwaniu, do tej pory znalazłem tylko dwie łysiczki w tym roku będąc na zwykłych grzybach

ziomek był jakiś tydzień temu ładne zbiory mu wpadły woj śląskie  Wink


RE: Grzyby - Kapitan - 28.10.2022

Eneduerabe wklej zdjęcia jak jakieś znajdziesz Big Grin


RE: Grzyby - eneduerabe - 28.10.2022

(28.10.2022, 10:57)Kapitan napisał(a): Eneduerabe wklej zdjęcia jak jakieś znajdziesz Big Grin

Wkleję Wkleje