Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Przechowywanie substancji - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Przechowywanie substancji (/showthread.php?tid=559)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Przechowywanie substancji - Szyderca - 28.05.2022

Co do hexa prawilnego bo pewnie o nim piszesz to mialem tego wchuj dużo i wchuj lat i ciągle był taki sam i to hexen od kolka Podobno kultowa


RE: Przechowywanie substancji - shaqu245 - 28.05.2022

(28.05.2022, 19:26)Szyderca napisał(a): Co do hexa prawilnego bo pewnie o nim piszesz to mialem tego wchuj dużo i wchuj lat i ciągle był taki sam i to hexen od kolka Podobno kultowa
Może kwestia temperatury,może stabilny sort miałeśSmile.
U mnie nie wszystkie się zmieniły w znaczący sposób.

Absolutnie nie nyguje,ja przedstawiłem tylko swój punkt widzeniaSmile


RE: Przechowywanie substancji - Alkopoligamia - 30.05.2022

Ja trzymam wszystko w pudełku od leków, które kiedyś dostałam od pewnego V Big Grin


RE: Przechowywanie substancji - dekadan89 - 09.06.2022

Ja z kolei wszystko co się mieści a przewarznie tak jest bo kupuje albo proch i robię swoje kapsuły albo gotowe wytłaczanki, Substancje z jednej rodziny do zipka (parę fiolek reszta zostaje w ogr zipie z informacjami co to)maksymalnie wypierając powietrze a na koniec wszystko ląduje w tekturowych czarnych pudłach np po E-cygarecie. Tak przechowywuje na dłużej a mam też czarną saszetkę od śmiesznych czapek nazywam ją saszetka pierwszej potrzeby wiadomo jakiś stim na szybko czy benzo i to przeważnie mam przy dupie. Przy pierwszym zamówieniu od czapek zawsze dostaniesz saszetkę, rurkę aluminiową z tłoczonym logo i karty do gry bardzo przydatne do tasowania towaru dzielenia itp(karty dostajeę zawsze)
coś w tym stylu, Często rezygnuje z dodatkowych zipówbo pierdolenia sie z tym szeleści a eppendorfki sa absolutnie szczelne

[Obrazek: 20220609-050430.jpg]

[Obrazek: 20220609-051036.jpg]


RE: Przechowywanie substancji - Mockryształów - 01.07.2022

(09.06.2022, 04:14)dekadan89 napisał(a): Ja z kolei wszystko co się mieści  a przewarznie tak jest bo kupuje albo proch i robię swoje kapsuły albo gotowe wytłaczanki,  Substancje z jednej rodziny do zipka (parę fiolek reszta zostaje w ogr zipie z informacjami co to)maksymalnie wypierając powietrze a na koniec wszystko ląduje w  tekturowych czarnych pudłach np po E-cygarecie. Tak przechowywuje na dłużej a mam też czarną saszetkę od śmiesznych czapek nazywam ją saszetka pierwszej potrzeby wiadomo jakiś stim na szybko czy benzo i to przeważnie mam przy dupie. Przy pierwszym zamówieniu od czapek zawsze  dostaniesz saszetkę, rurkę aluminiową z tłoczonym logo i karty do gry bardzo przydatne do tasowania towaru dzielenia itp(karty dostajeę zawsze)
coś w tym stylu, Często rezygnuje z dodatkowych zipówbo pierdolenia sie z tym szeleści a eppendorfki sa absolutnie szczelne

[Obrazek: 20220609-050430.jpg]

[Obrazek: 20220609-051036.jpg]
Ciekawie to wygląda Smile aż chyba skorzystam z twojego pomysłu


RE: Przechowywanie substancji - M4xxdd - 01.07.2022

Ja kupiłem pojemnik próżniowy chyba firmy TightVac i tam przechowuje swoje swoje RC.
Trzymam w domu tylko 4-ho-met i 4-aco-met i po pół roku od zakupu te nie straciły na mocy

Myślę czy by na czas upałów nie schować tego do lodówki.


RE: Przechowywanie substancji - dekadan89 - 03.07.2022

Możesz spróbować ale hermetycznie zwiń pakiet. Ja zawsze trzymam z dala od wilgoci temp nie upalna a pokojowa . szczeknie pozamykane i nigdy nie czego nie zdegradowałem czyniąc jakiś błąd/


RE: Przechowywanie substancji - inspiron - 06.07.2022

najlepiej trzymac z dala od slonca zeby powietrze nie mialo dojscia i w niskich temperaturach i bedzie okej


RE: Przechowywanie substancji - M4xxdd - 06.07.2022

Srodek lata a u mnie prognozują że będzie 19 stopni Big Grin
Ale i tak kupie specjalną lodóweczkę w której nie będę trzymał nic wilgotnego jak w lodówce.
I na próbę wsadzę tam 4-aco-met... choć na 100% nic nie straci na mocy.


RE: Przechowywanie substancji - Dupsko - 07.07.2022

Zależy jeszcze jaka substancja, bucha trzymam w słoiku i jest git Podobno kultowa  Ale ogólnie najlepszym wyjściem jest lodówka, tam wszystko wytrzyma kupe czasu, DOC mój stoi już ze 3-4 lata a telepie równo