Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Przechowywanie substancji - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Przechowywanie substancji (/showthread.php?tid=559)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Przechowywanie substancji - Beeniepatu - 23.12.2022

Loczek jak to dropsy na mdma, to nie ma wielkiego strachu. Emka to bardzo stabilna substancja. Warto jednak zachowywac standard przechowywania: ograniczyc dostep powietrza i wilgoci. Ja takie tematy trzymam w podelku na cygara.


RE: Przechowywanie substancji - Loczek - 23.12.2022

Dzięki wielkie Beeniepatu  znowu człowiek mądrzejszy  Dodgy


RE: Przechowywanie substancji - Beeniepatu - 23.12.2022

Loczek Shulgin juz opisywal mdma jako substancje, ktora nas przezyje 😎


RE: Przechowywanie substancji - Aladina - 30.12.2022

Ja kiedyś 3CMC przechowywałam tak że było narażone na słońce cały dzień i w niecałe 3 dni zauważyłam że coś się dziać zaczęło i tak jakby się osadziło na ściankach i sporo się zmarnowało.


RE: Przechowywanie substancji - Matrix - 31.12.2022

Nep i hexen trzymam w zimnym miejscu bo raz trzymałem w ciepłym dłuższy okres i szybko stracił moc.
Pamiętaj aby na słonce nie dawać no i żebym był zamknięty dobrze


RE: Przechowywanie substancji - Sandał - 03.03.2023

Podstawa to unikać wilgoci. Jak się to uda, to te inne czynniki jak światło czy ciepło są drugorzędne.
Jak nie uda, to światło i ciepło łączą się w jedną bandą z wilgocią i robią rozpierdol.

I chłodno - 3cmc, 3mmc, 4cmc, hexen, nep, eutylon, efylon, a-php, a-pvp, apihp i wiele więcej RC lubią niskie temperatury. W temp. pokojowej potrafi tracić na mocy.

Można podczas przepakowywania użyć rękawiczki/pensety, wilgoć i tłuszcze na dłoniach mogą mieć różny wpływ zwłaszcza w okresie dłuższego czasu.


RE: Przechowywanie substancji - Lifeisbrutal - 03.03.2023

To by wyjaśniało dlaczego mi się ten Omikron,mokry zrobił.Pewnie temperatura w pokoju była zbyt wysoka.Ale dziwne bo był umieszczony w takim miejscu gdzie był z dala od grzejnika.No,ale temperatura roznosiła się pewnie równolegle po całym pokoju.Więc jakieś rady jak teraz mam przechowywać ten Omikron?Właśnie na niego czekam.I nie chciałbym popełnić znowu jakiegoś błędu


RE: Przechowywanie substancji - mati54 - 09.03.2023

Opisze wam akcje z 3cmc od osiedlowego szamana (oczywiscie on to jako mefedron puszczal), kamulce byly ladne ale bardzo twarde wiec rozbilem calosc od razu i doslownie przerobilem na pyl i tak lezalo przez cala impreze wieczorna, nie byloby tu nic dziwnego gdyby nie fakt ze mniej wiecej w polowie zabawy gdy dobieralem sniffa nagle doslownie mnie cofnelo, nie byl to bol w nosku a bardziej oblesny splyw bardzo podobny do tego co jest przy white sloniku, nie wiem czy w domu mialem wilgotne powietrze czy ocb ale od tamtej pory przerabiam na pyl tyle ile potrzebuje w danej chwili na sniff a reszta grzecznie czeka w kamulcu


RE: Przechowywanie substancji - GlasshanD - 09.03.2023

mati54 przykro czytać że oguem tak się  podziało Podobno kultowa sad as fck 
Nie pozwól nigdy więcej  tym  wszystkim nie bożym czynnikom atmosferycznym aby ponownie kiedykolwiek  notować turbulencje.


RE: Przechowywanie substancji - sebekx9 - 09.03.2023

Brak światła, hermetyczne zamknięcie, niska temperatura - wg mnie najważniejsze rzeczy