Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Nieuczciwe fora - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Nieuczciwe fora (/showthread.php?tid=573)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Escobar.store - Temat Główny - SztywnyMisza - 12.10.2023

Diabeuu666  a co to się ma do tematu escobara? Bo nie wiem. Każdy wiedział że to wyjebkowicz jest jakbyś czytał forum to byś wiedział zresztą nie dziwi cie ze same pozytywne opinie są w jego dziale? Bo do negatywnych nie dopuści zwyzywa cie od najgorszych i wjebie bana klasyka Podobno kultowa


RE: Nieuczciwe fora - horsii - 12.10.2023

Chyba dopka, a nie dopalamy? Co ci dopalamy zrobiło? Podobno kultowa


RE: Nieuczciwe fora - SztywnyMisza - 12.10.2023

horsii chodzi mu o to forum dopalajmy wzorowane na starym dopalamy Podobno kultowa zresztą jak się wpisze dopalajmy to wyskakuje forum dopalamy w nazwie Podobno kultowa a to dopalajmy też Sergiusza jak chuj xD a pierdola że nie i mają wyjebane w te jego sklepy ale reklama jest Podobno kultowa


RE: Nieuczciwe fora - kot_kreskowy - 12.10.2023

(12.10.2023, 19:52)Diabeuu666 napisał(a): Jebać dopalamy i ChemCentrum.. wyjebali mnie na Revoluta i Binance..teraz strasza itp..usuneli mi konta. Frajerzy bez honoru.pedaly


Na dużo popłynąłeś?


Znajomego wyjebał śmieć na bodajże 110 gr tematu.
Wysłał paczkę wypchaną papierami i te jego żelki czy cukierki.
Chłop od razu ban.
Kurestwo tam straszne. 
Tylko to miało miejsce poprzez dopka, ale też cwelcentrum.
Omijać szerokim łukiem.


RE: Nieuczciwe fora - Diabeuu666 - 13.10.2023

150g
No i konto Binance założyłem dla nich i Revoluta
Ale zaczęli coś lecieć w uja więc szybko wbiłem na Revoluta i pozmieniałem hasła itp.
 I się wkurwili i jescze chuje mnie oczernili na obu forach. Srał ich pies.
Cwelgriusz i jego CwelCentrum


RE: Nieuczciwe fora - kot_kreskowy - 13.10.2023

Diabeuu666 
No przykro mi stary.
Dziwię się tylko, że idąc z nim na taki układ nie szukałeś u nas na forum informacji o tej kurwie, tym bardziej że nie jest żadną tajemnicą fakt, że to forum powstało jako przeciwwaga dla tych kurwów by następnie zmiażdżyć ten sergiuszowy cwelowski zakątek, co obecnie ma właśnie miejsce.
Faktycznie, długo z nami nie jesteś, ledwo półtora miesiąca, ale że przez ten czas nie znalazłeś tu żadnego info o tym skurwielu?
Żadnej kuwa weryfikacji gdy dajesz mu do dyspozycji swoje dane? Serio?
Bardzo lekkomyślnie postępujesz.
No nic, teraz to już zupa się wylała. Obyś tylko nie miał problemów przez tego śmiecia.

Swoją drogą, widać że schemat działa dalej;
Zamówienia rzędu 10-20gr wysyła żeby latały jakiekolwiek recki, a większy chajs kradnie i banuje. 
Czyste skurwysyństwo.
Do piekła!


RE: Nieuczciwe fora - Inferno - 13.10.2023

kot_kreskowy po tym co zobaczyłem co tam się odwala to osłupiałem,  - wtedy też przeszedłem tu na forum.
Edytowanie naszych postów przez Administrację i zmiana tekstu na temat odnoszący pozytywnie ich stronie/produktach. - to jedno z wielu 
Totalna cenzura i kłamstwo (w naszym imieniu) publikowane przez moderację.


Cytat:Czyste skurwysyństwo.
To łagodnie powiedziane, tamta strona nie powinna istnieć dla dobra ogółu.


RE: Nieuczciwe fora - Epsiakos - 13.10.2023

Ale niestety będzie istnieć i mieć się dobrze, naganiacze napierdalaja srogo a pan Cwelgiusz siedzi na dobrej posadzie poza granicami państwa Polskiego


RE: Nieuczciwe fora - C84S - 13.10.2023

O kurcze co ja czytam .... takie rzeczy jeszcze się odpierniczaja. Trzeba o tym trąbić i to grubo. 
Ja tyle ile lat żyje nigdy nie zostałem oszukany na pakę, może dlatego że nigdy nikogo nie miałem zamiaru oszukać. 
Ale smutno się robi jak się czyta że ludzi robi się w chuja. 
Cwelow do cwelowni cwelować. A choj


RE: Nieuczciwe fora - kot_kreskowy - 13.10.2023

(13.10.2023, 07:52)Epsiakos napisał(a): Ale niestety będzie istnieć i mieć się dobrze, 

Zasoby ćpunów są wyczerpywalne, że tak to nazwę, a i wieści szybko się niosą więc raczej długo to nie potrwa.

Exodus badaczy i laborantów ze śmieciowego forum trwa, a czas gra na korzyść uczciwych vendorów.

TIK - TOK, TIK - TOK😎