Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Nieuczciwe fora - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Nieuczciwe fora (/showthread.php?tid=573)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Nieuczciwe fora - Epsiakos - 13.10.2023

kot_kreskowy staram się prostować tych co znam i wiem że tam na forum są, jest parę osób które dostały teraz range i za chuja nie chcą przejść... mimo iż jednemu dałem spróbować 4mmc, zachwalał itp a potem mi wyjechał z tekstem że no fajne ale on ma 25g miesięcznie gratis i mu się nie opyla xD


RE: Nieuczciwe fora - Diabeuu666 - 13.10.2023

Bo oni mają w chuj ludzi na Revoluty i Binance i robią tak że wysyłają ci 25g a potem niby drugie tyle po otrzymaniu kart które ty zamawiasz na swój adres. A prawda jest taka że jak już mają tego Revoluta i Binance to zmieniaja adres dostarczenia kart. A Tobie wpieraja na siłę że już trzy razy zamówili niby i nic i nie dostanę drugiej części czyli tych ,25,g.
Tak.to własnie wygląda 
Jebać tych pedałów.
Mają Tylko jeden problem ja jestem uzależniony,nigdy nic od nich nie kupiłem, grali na moim uzależnieniu bo wiedzieli że nie raz na glodzie byłem, wyzywali i grozili. Ale nie mają pojęcia że mój ojciec to emerytowany policjant, wujek dalej w policji robi..a dobra sąsiadka jest prokuratorem.w sądzie. Niech tylko cos.kurwy zrobią to lecę z nimi jak z że szmatami!!!!! Mam wszystko, wszystkie rozmowy z wire, maile, hasła, groźby itp
Nie jestem debilem..zabezpieczalem się cały czas.
CwelRiusz pierdolony pachoł


RE: Nieuczciwe fora - kot_kreskowy - 13.10.2023

Kyrie elejson...


RE: Nieuczciwe fora - horsii - 13.10.2023

Tak się kończą interesy z tym towarzystwem.

A co do tego chwalenia się szeroko pojętymi znajomościami w policji czy sądownictwie - no nie wiem, czy ci to tak na dobre wyjdzie...


RE: Nieuczciwe fora - Diabeuu666 - 13.10.2023

Nie chwalę się..ale jak coś odjebia to strzał w kolano sobie zrobią.


RE: Nieuczciwe fora - Epsiakos - 13.10.2023

Nic ci to nie da, nikt się tego nie podejmie.

Papuga żeby się czegoś podjąć aż tak wywrotowego musiał by widzieć zysk z tego, tu nie ma żadnego.


RE: Nieuczciwe fora - horsii - 13.10.2023

Nikt z dobrego serca, prośby sąsiada czy innego kuzyna nie będzie ganiał jakiegoś dopalaczowego wannabe kingpina który zaszył się gdzieś za granicą już na dobre, tylko dlatego że ktoś od niego napisał ci parę nieprzyjemnych maili i powkurwiał na odstawce, może oszukał na temat czy inne konto na giełdzie. Wolne żarty. Żeby do takiego zainteresowania taką (lub na dobrą sprawę, którąkolwiek) ekipą, to musiałoby parę (jak nie paręnaście) osób pierdolnąć od tematu - żeby zrobiło się medialnie, tak jak to miało miejsce w przeszłości. Z tego co wiem to do czegoś takiego nie dojdzie, bo sergiusz-shopy sprzedają głównie stymulanty wątpliwej jakości, a nie u47700, fub-amb i flualprazolam w prochu - a w przeciwieństwie do przedawkowań wcześniej wspomnianych, gdzie wystarczy często 2-3 krotność dawki żeby zaliczyć hospitalizację (jak nie dom pogrzebowy) - przez przypadek nikt nie zarzuci 50cio-krotności dawki jakiegoś "KU", "BU" czy innego "HU". Podobno kultowa


RE: Nieuczciwe fora - Inferno - 14.10.2023

Sergio frajerskie zagrywki idą z tobą w parzę, więc nie marnuj czasu – rozejrzyj się za cmentarzem. 
Farmazonie z miękkim chujem.....-mam cichą nadzieję....że cię wkrótce ktoś odjebie.


RE: Nieuczciwe fora - Lukas1985 - 14.10.2023

(13.10.2023, 10:26)Epsiakos napisał(a): kot_kreskowy staram się prostować tych co znam i wiem że tam na forum są, jest parę osób które dostały teraz range i za chuja nie chcą przejść... mimo iż jednemu dałem spróbować 4mmc, zachwalał itp a potem mi wyjechał z tekstem że no fajne ale on ma 25g miesięcznie gratis i mu się nie opyla xD

Ale co ? Myślisz, że tu nie ma naganiaczy ? Będą wszędzie tam gdzie w grę wchodzi kasa. 
Spójrz sobie na jakieś 3cmc cola co to wyniki analiz miały być już dawno, że nie wspomnę o pojedynku słownym w którym nikt nie odważył się przebadać tego produktu. 
Albo niektórzy mieszają 5 różnych substancji i mówią, że każda klepie książkowo. Kolejna manipulacja. 

(13.10.2023, 12:59)horsii napisał(a): Nikt z dobrego serca, prośby sąsiada czy innego kuzyna nie będzie ganiał jakiegoś dopalaczowego wannabe kingpina który zaszył się gdzieś za granicą już na dobre, tylko dlatego że ktoś od niego napisał ci parę nieprzyjemnych maili i powkurwiał na odstawce, może oszukał na temat czy inne konto na giełdzie. Wolne żarty. Żeby do takiego zainteresowania taką (lub na dobrą sprawę, którąkolwiek) ekipą, to musiałoby parę (jak nie paręnaście) osób pierdolnąć od tematu - żeby zrobiło się medialnie, tak jak to miało miejsce w przeszłości. Z tego co wiem to do czegoś takiego nie dojdzie, bo sergiusz-shopy sprzedają głównie stymulanty wątpliwej jakości, a nie u47700, fub-amb i flualprazolam w prochu - a w przeciwieństwie do przedawkowań wcześniej wspomnianych, gdzie wystarczy często 2-3 krotność dawki żeby zaliczyć hospitalizację (jak nie dom pogrzebowy) - przez przypadek nikt nie zarzuci 50cio-krotności dawki jakiegoś "KU", "BU" czy innego "HU". Podobno kultowa

Rynek się zdecentralizowal. Już wcześniej tak było, że vendorzy szukali sobie pośredników. Pośrednik dostawał jakaś ilość towaru i kase za pracę i zajmował się wysyłkami. Do tego vendorzy zaczeli zatykać "dziury" przez które wyciekały ich dane. To wszystko powoduje, że ciężej jest kogoś oszukać. 

Co do wysyłek itp. nie macie pewności nie kupujcie proste. Ew platność przez btc i tyle.


Bynajmniej. Nie pisze tu, że dopek i dopal za podobnie nieuczciwe. Raczej każdy ma jakieś grzeszki. A, że grzeszki dopka są "nieco" większe i ich rozmach jest o wiele wiekszy 😅


RE: Nieuczciwe fora - PUDZILLA - 14.10.2023

Lukas1985 wynikow nie bedzie, doktor nam zszedł, a nie bede wypierdalac 1200zl czy 1500zl, bo tyle sobie zyczą prywatne labolatoria za analize jakościową gcms, w celu udowodnienia jakiegoś gówna. 


ale milo, ze pamietasz