Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Nieuczciwe fora - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Nieuczciwe fora (/showthread.php?tid=573)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Nieuczciwe fora - kurvvisko - 26.01.2024

Mogę wiedzieć, dlaczego uważacie, że dopek jest lipny? Siedzę tam od dłuższego czasu, mało się udzielam i nie widzę takich rzeczy
Bardzo bym prosił o wyjaśnienie, bo jak rzeczywiście jest jak piszecie, to muszę stamtąd zwinąć.


RE: Nieuczciwe fora - horsii - 27.01.2024

kurvvisko całkowita kontrola tego, co przechodzi z postów a co nie - jeśli napiszesz coś negatywnego o sklepach ściśle powiązanych z włascicielem forum, z reguły twój post nawet nie pojawi się na forum, i nie chodzi o jakieś takie posty "z dupy" których autorzy nakręcają jakies koperkowe afery czy coś.. chociaż jak na moje, to takie posty powinny i tak przechodzić - jak to będą wierutne bzdury to to się bardzo szybko zrobi oczywiste, a sprzedawca jeśli faktycznie nie zawinił to koniec końców jakość obroni się sama, takie są fakty. natomiast tam, nawet jeśli twój post to jakaś konstruktywna krytyka, nawet jeśli masz dowody itd., przedstawiłeś sprawe jasno że doszło do takiego czy innego incydentu, coś tam coś tam - sorry winnetou, nikogo tam to nie interesuje że (przykładowo) ty zamówiłeś np. 100gr a dostałeś 50 i od miesiąca obiecają ci, że doślą brakujące, a potem wmawiają ci że wysłali, a wiesz sam że nikt nic nie wysłał itd...


 jest to praktycznie pewne jeśli jesteś nowym użytkowikiem. Posty takie nie są publikowane, moderacja ich nie przepuszcza. dostajesz ostrzeżenia. jesli jesteś już użytkownikiem z rangą, to za taką niesubordynacje i wystąpienie z szeregu jesteś karany m.in. utratą rangi, czyli dostępem do przywilejow na forum i ogólnie administrator robi z ciebie tego "złego" przed "elitą forum" - tymi co z szeregu nie wystąpili i złego słowa o kim trzeba nie powiedzą. masz sie przez to czuć źle i tak dalej, i masz wiedzieć że przestałeś być w tej elitarnej grupie ludzi z rangą - administrator wielokrotnie pisał że utrata rangi = się utrata pierwszeństwa i "lepszego traktowania" w kolejce do darmowych sampli, więc nawet największy debil zrozumie zależność - piszesz niepochlebnie o tym i o tym - to nie ma darmowego ćpanka


po drugie - no właśnie wcześniej wspomniane sklepy wlaściciela forum - konflikt interesu. wszystkie "topowe" sklepy na tym forum są podporządkowane, powiedzmy to "jednej grupie osób" i zdaje sie że praktycznie w dupie mają zachowywanie pozorów, i taką już tajemnicą poliszynela jest to, że za wszystkim stoi jedna szersza ekipa której nie wolno odganiać klientów - ja rozumiem że to jego forum, i sobie tam może robić co mu się tylko podoba, i rozumiem że biznes to biznes, a jeszcze że to taka branza to juz w ogóle wolna amerykanka i róbta co chceta. no ale zdecydujmy się, i bądźmy szczerzy wobec samych siebie - albo dajesz ludziom pisać to co by chcieli napisać, albo bezwzględnie dbasz o interes kosztem wszystkiego innego. nie można zjeść ciasta i go mieć.


administracja tego forum nie robi sobie za dużo z ich użytkowników i nie przeszkadza im reklamowanie sklepow kogucików które hucznie sie reklamują a potem przyjmują 1000 zamowień, realizują 5 i spierdalają z pieniędzmi. teraz to już nie jest tak częste ale w poprzednich latach to była dość normalna rzecz. 

 
admin dopka forum ponadto zalożył sobie trzecie forum,  potocznie "zielone", które wyglądem ma imitować dopalamy.com - swego czasu drugie największe "cpunskie" forum chyba po hyperrealu. obecnie to forum już nie działa, ludzie poprzechodzili, część tutaj, część na dopka. zielone  forum ma podobą nazwę, bo "dopalajmy" ale z forum dopalamy.com nie ma absolutnie nic a nic wspólnego, poza szatą graficzną, ktora łącznie z logiem forum i ogólnie całym wyglądem strony jest niemalże dokładną kopią tego jak wyglądało tamto forum, i wszystko wskazuje na to że przez to, że niektórzy starsi użytkownicy mogą kojarzyć te logo, wystrój i tak dalej to chcą wywołać jakieś skojarzenia, sentymenty, coś takiego - podczas gdy nie może być to nic bardziej mylnego. ludzie którzy tam adminują deklarują sie że są "weteranami dopalamy.com" i że założyli to forum jako kontynuacja dopalamy po tym jak padło itd. ale nikt z dopalamy o tych "weteranach" nie słyszał w życiu Podobno kultowa  ja na dopalamy zęby zjadłem i jeśli coś się działo na forum to wiedziałem o tym pierwszy, no powiedzmy że aktywnie uczestniczyłem w życiu forum itd. Podobno kultowa i nie mam pierdolonego pojęcia kim są ci kolesie i w życiu o nich nie słyszałem, a jestem pewien że bym słyszał.


 ponadto ci panowie marionetkowi admini - tak ich nazwijmy - deklarują sie że są konkurencją dla dopka, podczas gdy wszystkie sklepy które mają reklamy na tym forum, są także sklepami z reklamą na dopku - identyczne. 

generalnie to forum ma pelnić rolę takiej swego rodzaju "siatki" na ludzi którzy odchodzą z dopka, bo dostali bany, albo utracili rangi i nie maja szans na ich odzyskanie, ogólnie na exodus ludzi stamtąd z powodu restrykcji co do tego, o czym można się wypowiadać. ale przeciez szkoda by było jednak żeby poszli do konkurencji i przestali robić zamówienia "u swoich", dlatego uruchomiono taką pozorną konkurencję na pół gwizdka - ale kasa zostaje tam gdzie ma zostać.





to wszystko z opisu brzmi jak jakieś komunistyczne metody, jak jakaś krzyżowka Koreii północnej z forum o dopalaczach - no bo w gruncie rzeczy to takie metody są, jakby nie spojrzeć. jeśli to brzmi dla Ciebie absurdalnie, to polecam Ci spróbować jakkolwiek wyjść tam właśnie przed szereg, zacząć w coś wnikać - bardzo szybko zostaniesz przywołany do pionu i staniesz się obiektem szyderstwa, pomówień i prób zawstydzenia ze strony administratora - taki przyjemniaczek z niego właśnie. przeczytaj sobie również posty w tym wątku, dokładnie to mam na myśli wszystkie te w których jest mnóstwo screenshotów jak posty nie przechodzą, użytkownicy są wysmiewani publicznie, pomawiani o jakieś absurdalne rzeczy bo napisali niewygodną opinie, ich konta są blokowane czy tracą oni rangę. 

 albo jeszcze śmieszniej, spróbuj iść na zielone forum i zapytaj, dlaczego dosłownie połowa treści na ich forum to posty na żywca kopiowane od nas - tamtejsza "elita" po prostu wchodzi sobie tutaj, kopiuje sobie trip raporty, artykuły, notki pisane przez uzytkowników stąd - autorskie treści - i wklejają sobie do siebie jakby były ich, udają wręcz że to oni pisali a nie ktoś inny Podobno kultowa Zapytaj ich o to - zostaniesz oddelegowany bardzo szybko. dużo tego jeszcze jest, za dużo żeby chciało mi się pisać. ale też nie ma takiej potrzeby, bo tutaj wystarczy tylko uchylic rąbka tajemnicy tylko, a potem cały ten ich teatr demaskuje się sam i to w komiczny sposób.



na koniec dodam, że uważam, że żadne forum o dopkach nie ma prawa wręcz być idealne - z samego założenia: tu są za dobre interesy. no ludzie, nie oszukujmy się. 


jednak, na tym forum jeśli napiszesz negatywną opinię, post zostanie opublikowany, jakikolwiek by nie był, nawet jeśli będziesz zmyślał i pisał rzeczy nieprawdziwe, wrecz niemozliwe - tacy zawodnicy też byli. nawet jak sie zarejestrowałeś 5 minut temu i twój pierwszy post to jest wielki negatyw, post będzie zaakceptowany, pojawi sie niezmieniony jesli tylko nie zawiera takich informacji jak dokładne daty dostaw, wysyłek, informacji odośnie metod pakowania przesyłek - takie szczegóły wtedy będą wycięte, ale reszta pojawi się jak jest. podkreślam ten fakt, że faktycznie informacje typu data odbioru paczki są wygwiazdkowane itd. a reszta jest zostawiana w spokoju, bo na forum dopek z kolei krytyczne wobec praktyk sklepów posty od nowych użytkowników nie są dopuszczane do publikacji domyślnie właśnie z powodu tej klauzuli że "dla bezpieczeństwa". nawet jeśli post nie zawiera takich informacji to dostajesz zwrotne info że został odrzucony bo zawierał "delikatne informacje". nie wymoderują tych "delikatnych informacji" tylko odrzucają cały post, jak wygodnie. 


tutaj na post negatywny zapewne sam sprzedawca ci odpowie publicznie na twoje zastrzeżenia czy nawet "zarzuty", cokolwiek tam napiszesz, ludzie to przeczytają, sami odpiszą co myślą, czy mieli podobne doświadczenia, a może doszło do nieporozumienia i ci inny użytkownik wyjaśni o co chodzi, no chuj wie - będzie jakaś dyskusja, i jest to o wiele więcej niż stłumianie i wyciszanie ludzi już na samym starcie. na tamtym forum takie rzeczy są rzadkością - żeby nie powiedzieć że graniczą z cudem.

po prostu czytaj uważnie, i sam szybko zaczniesz wyciągać wnioski
no i życzę miłego pobytu na forum


RE: Nieuczciwe fora - Szatan69 - 27.01.2024

Ja nie byłem aktywnym użytkownikiem na dopku ani na dopalamy ale horsii kojarzę i ma pewnie rację bo kilka lat na forach o dołach  istnieje. Big Grin Ma rację na  dopku ciężko co kolwiek nie przychylnego  napisać


RE: Nieuczciwe fora - Kajabuza - 08.02.2024

hyhyhy Podobno kultowa 

[Obrazek: SCUZI.gif]


RE: Nieuczciwe fora - Ferdzio Kiepski - 09.02.2024

Szatan69 Bo ten pajac Sergio podporządkował sobie ekipkę, która jego interesów broni. Odszedłem kilka miesięcy temu, bo nie dostałem zamówienie z jego sklepiku i chciałem napisać o tym publicznie


RE: Nieuczciwe fora - SztywnyMisza - 09.02.2024

Ferdzio Kiepski a to nie ty z dopalajmy co wyzywał tam escobara że jakieś chujowe sorty ma? Podobno kultowa


RE: Nieuczciwe fora - Ferdzio Kiepski - 09.02.2024

SztywnyMisza nigdy na dopalajmy nie miałem konta, na dUpku nie miałem nazwy takiej jak tu i nigdy nie wyszedłem z rangi Newbie, miałem może z 50 postów. Szybko zorientowałem się co tam się odpierdala i spierdoliłem tutaj. Podobno kultowa


RE: Nieuczciwe fora - Lifeisbrutal - 09.02.2024

Oj oj Ferdzio Kiepski Coś w chuja walisz Miszki i Lajfika nie oszukasz.


RE: Nieuczciwe fora - Ferdzio Kiepski - 09.02.2024

Lifeisbrutal Jakbyś mógł to podeślij mi na chacie link do tego konta, będę patrzył bo coś dzwoni ale nie wiem w którym kościele(kojarzę, chyba?), przez google też nie mogę znaleźć. Jestem facetem blisko 50ki, nie interesują mnie jakieś forumowe przepychanki, nie skradałbym się jak pała żeby przejść skądś tutaj. Nie ukrywałbym tego gdybym miał ten sam nick. Owszem: jeśli coś jest nie tak to chcę to opisać, tak jak tam - niestety te kurwiarze mi nie pozwoliły. Dotyczyło to sklepu sergiuszowego.
Za czasów Escobara na dupku nie miałem konta, możesz myśleć jak chcesz. Twoje własne wolne zdanie, demokracja.. Wink


RE: Nieuczciwe fora - LooL99X - 24.03.2024

(26.01.2024, 19:56)kurvvisko napisał(a): Mogę wiedzieć, dlaczego uważacie, że dopek jest lipny? Siedzę tam od dłuższego czasu, mało się udzielam i nie widzę takich rzeczy
Bardzo bym prosił o wyjaśnienie, bo jak rzeczywiście jest jak piszecie, to muszę stamtąd zwinąć.

Powiem tak, że tam nie było wolności słowa jak coś pisałeś prawdę co by zaszkodziło w jakiś sposób forum byłeś stawiany do pionu .