Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Nieuczciwe fora - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Nieuczciwe fora (/showthread.php?tid=573)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Nieuczciwe fora - LooL99X - 26.03.2024

No taa lizać dupę za 2g zanieczyszczonego klefa z podłogi xd


RE: Nieuczciwe fora - Epsiakos - 26.03.2024

On myślał że trafił na osobę które na niebieskim są powszechnie spotykane, czyli przecpana osobę która nie pamięta itp.
Przecież poza tym że bana dostałem za pisanie prawdy, to oficjalnego PW dostałem że prócz "pisania oszczerstw i kłamstw" też za to że siedzę tutaj, i o zgrozo wspieram Esco o resztę sklepów tutaj.

Aż mi się mem skojarzył
-nara jesteś dwulicowy pierdol się

- hej chcesz ze mną pracować? 🥰


RE: Nieuczciwe fora - Czeslawo - 26.03.2024

Sergiusz to brat Klaudiusza Sevkovicia tego z Big Brother co kiedyś grille i miksery  proponował w Mango TV. 
Jego biznes jest tyle warty jak miksery do warzyw za 5 koła.  Big Grin


RE: Nieuczciwe fora - Benito - 26.03.2024

(26.03.2024, 12:40)Epsiakos napisał(a): On myślał że trafił na osobę które na niebieskim są powszechnie spotykane, czyli przecpana osobę która nie pamięta itp.
Przecież poza tym że bana dostałem za pisanie prawdy, to oficjalnego PW dostałem że prócz "pisania oszczerstw i kłamstw" też za to że siedzę tutaj, i o zgrozo wspieram Esco o resztę sklepów tutaj.

Aż mi się mem skojarzył
-nara jesteś dwulicowy pierdol się

- hej chcesz ze mną pracować? 🥰

Tak, tam są przepierdolone łby. Szkoda ich bo te wszystkie kaśki, piaski, centrum i inne skurwysyństwo to sprawka tego kurviska 😡 aż się wkurwiłem
Chuj wie co tam ludziom pchają za gówno, ale pamiętam jak miałem schizy po 3 godzinach z "3-cmc" od nich.
Te sorry to jakiś nieśmieszny żart, analogi analogów pchane wszystkie te same tylko w różnych cenowkach. Już się boje co siedzi w jego "a-pihp". Już tam dawno nie zaglądałem i nie zamierzam, wyjebane niech się tam dzieje dalej taka jazda. Dobrxe że coraz więcej osób do nas przechodzi 💪💪💪


RE: Nieuczciwe fora - Epsiakos - 26.03.2024

A-pihp w samplu dostałem, 1g które w 5h znikło czyli jakoś około 18 skończyłem.
Punkt 22 zacząłem jesc a chyba koło 2-3 spalem


RE: Nieuczciwe fora - Lifeisbrutal - 27.03.2024

Chłopie dostałem od sanda aphip waliłem bezpieczne dawki bo 50mg i tak 3 kreski w przeciągu 4 godzin schizy jak skurwysyn...


RE: Nieuczciwe fora - LooL99X - 27.03.2024

Lifeisbrutal no to napewno to nie była Alfa tylko jakiś syf. Jak paliłem legit alfę całą noc oczywiście rozsądnie to nawet grama schizmy nie miałem. 
Trzeba uważać a najbardziej nowi niech sobie dadzą spokój robić tam jakieś zakupy .


RE: Nieuczciwe fora - Lifeisbrutal - 27.03.2024

LooL99X Pewnie tak tylko ja mam ogólnie podatność do schiz.


RE: Nieuczciwe fora - LooL99X - 27.03.2024

Lifeisbrutal Ja jak tak kiedyś miałem to wrzucałem 0.5 do całego Klona jak jaralem alfę to nie występowało u mnie oni widzą i słyszą .


RE: Nieuczciwe fora - Lifeisbrutal - 27.03.2024

LooL99X" Każdy organizm jest inny stąd też będzie inaczej reagował.