Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Nieuczciwe fora - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Nieuczciwe fora (/showthread.php?tid=573)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Nieuczciwe fora - Lukas1985 - 27.03.2024

(27.03.2024, 11:30)Epsiakos napisał(a): Lukas1985 zawsze wiedziałem że to więcej zaszkodzi niż pomoże xD
No chyba że źle zinterpretowałem twoja wypowiedź.

Chodzi o to, że układ GABA jest największym układem hamującym w naszym organizmie. Jeśli go rozrrgulujesz to narażasz się na cały szereg problemów. A największy to "schizy" ataki paniki itp.

Mi się przypomniało jak parę lat temu na d*pku jechali po funfunfun. Ja znając sklep wpakowałem się w te dyskusję. Wbiwjm i mówię - jak to jest ? Nikt nie narzeka na fun tylko same newbie (nowe konta). Czemu nikt tego nie weryfikuje? Czemu nikt nie chce nawet foto opakowania ? 
Riposta była na zasadzie "mamy wiele skarg na fun". 
No ale to nie h ktoś wrzuci jakieś foto zamówienia, żebyśmy wiedzieli, że to od nich. 
Potem się zaczęły pojawiać opinie, że vendor chrzci towar opio. I znów bez zdjęć. No to już był kabaret, bo nadal na kilkanaście opinii nikt nie wrzucił ani testu kolorymetrycznego ani foto opakowania. Vendor wyśmiał to wszytko 🤷

Epsiakos już o tym kiedyś pisałem. Bierzesz od kogoś towar, masz dużo klientów to sobie otwierasz shop, ktoś Ci pomaga postawić stronę i ogarnąć wysyłki. Gdzie widzisz problem ?


RE: Nieuczciwe fora - Epsiakos - 28.03.2024

Lukas1985 szczerze to chyba tylko w tworzenie dwa razy tego samego forum tylko pod inną szatą graficzna.
Bo obstawiam że zabezpieczenia i reszte forum ta sama osoba tworzyła.

A to nie był ten temat gdzie w pewnym momencie udawali że nie widzą twoich postów w konta o których mówisz nie miały więcej niż 30 postów ?
Bo coś pamiętam było jak przeglądałem wątki, i po tych pytaniach pamietam że odpisywali każdy po max 2-3 odpowiedzi

Jak jeszcze tam siedziałem to dziwilo mnie że chyba poza Bossem i kimś jeszcze,  reszta jakby się bala z tobą w dłuższą dyskusje wchodzić xD


RE: Nieuczciwe fora - kot_kreskowy - 02.04.2024

(27.03.2024, 11:38)duch napisał(a): wszyscy powinnismy jak jeden , sklepy , klienci , wy , my , gdzie tylko mozna pisac , i ostrzegac o tym skurwysynie i ich zlodziejskich sklepach
niszcza opinie polskich sklepow na swiecie , okradaja was , 
piszcie gdzie sie da o tych kurwach , 
za kazdego posta , 
za kazde info w necie 
o tym sergiuszu i tych sklepach daje
pake za darmo
wyslij tylko link
i leci 10g za free

Mnie tam na razie ćpanie niepotrzebne ale namówiłeś mnie aby coś gdzieś napisać 😎

Zresztą ile to ja już języka zdarłem na tą kurwę to nie pytaj 😂

Jest taka strona gdzie zgłasza sie takich śmieci, utworzyłem tam temat i można się wpisywać do czego gorąco zachęcam:

https://www.scamadviser.com/check-website/dopek.eu



Przypominam również, że cały czas posiadam dowody na to jak ten śmieć chciał mnie przekupić 😂 gdy byłem jeszcze na tamtym forum a DOPAL jeszcze nie istniał.

[Obrazek: Screenshot-20220419-233058-Chrome.jpg]


[Obrazek: Screenshot-20220419-233109-Chrome.jpg]


RE: Nieuczciwe fora - Diabeuu666 - 04.04.2024

A na Revoluta czy Binance nikogo nie próbowali przekupić? że 50g substancji dostajesz za jedno założone konto.
Raz mi wysłali telefon. Bo zawsze tak robią. Karzą potem instalować VPN shark
I pisza co masz robić..potem odesłać telefon..jak wszystko ok to dostajesz połowę towaru. Potem czekają na zamówione karty które nigdy nie przychodzą hahahaha bo oni maja ten telefon z założonym Revolutem i hasła i szybko sobie zmieniają adres dostawy tych kart. I nie wysyłają ci drugiej części i jeszcze cię oskarżają o to że nie chcesz wysłać kart hahhaha.
Raz mnie tak zrobili..odczekalem. wysłali telefon. Ale pisałem żeby lepszy jakiś bo tamten zacinał się bo to 2 Ramy i lipa. Zaoferowałem konto Binance.
Wysłali Samsunga jakiegoś wartego 999zł
Wtedy powiedziałem albo dosyłasz 25 tamto albo zaraz tracisz tamto konto i telefon.

Odgrażali się.

Support
Następny dzień ze zablokowali im konto.


Dosłali 25g

I tyle.mnie było. I nowy tele miałem z opłaconym z góry VPN surfshark na 12 miesiecy.


RE: Nieuczciwe fora - LooL99X - 04.04.2024

(27.03.2024, 11:38)duch napisał(a): wszyscy powinnismy jak jeden , sklepy , klienci , wy , my , gdzie tylko mozna pisac , i ostrzegac o tym skurwysynie i ich zlodziejskich sklepach
niszcza opinie polskich sklepow na swiecie , okradaja was , 
piszcie gdzie sie da o tych kurwach , 
za kazdego posta , 
za kazde info w necie 
o tym sergiuszu i tych sklepach daje
pake za darmo
wyslij tylko link
i leci 10g za free


Co ja się kiedyś owojowałem z nim to głowa mała. Na tych ich forach leciały bany za to, że napisałem prawdę albo z czymś się nie zgadzałem. Pisałem nawet tam gdzie sergiuszka nie ma mocy . Niech widzą może przypadkiem ktoś modry przeczyta i zobaczy co się dzieje.

Kurwe trzeba przygasić !!!
Niema srania po krzakach xd


RE: Nieuczciwe fora - dzwudziesty - 04.04.2024

Hahhaa ale jajca XDD 
DUCHU po prostu się nie pierdoli w tańcu Big Grin


RE: Nieuczciwe fora - Lifeisbrutal - 04.04.2024

kot_kreskowy Hahahhaa to żeś dostał prezent na zajączka 🤣❤️


RE: Nieuczciwe fora - kot_kreskowy - 04.04.2024

Lifeisbrutal 
Mówisz o tych screenach?
Powiem Ci, że pomimo iż to jest wiadomość sprzed dwóch lat gdy wypierdoliłem stamtąd, to dużo się nie pomyliłeś bo to właśnie gdzieś granice świąt wielkanocnych XD

JEBAŁ GO PIES.


RE: Nieuczciwe fora - Lifeisbrutal - 04.04.2024

kot_kreskowy Aaa, ok czaje. Myślałem że to aktualne


RE: Nieuczciwe fora - kurvvisko - 04.04.2024

Właśnie jak ostatni raz tam zamawiałem z tego forum (zanim znalazłem was), to zamówiłem z jednego sklepu, a mejla dostałem z drugiego i coś mi już śmierdziało. A ze właśnie wtedy poczułem się wydymany, bo coś nie tak było z zamówieniem, to szczęśliwie dotarłem tutaj.