Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Nieuczciwe fora - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Nieuczciwe fora (/showthread.php?tid=573)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Forum Dopalajmy.com - Yalasek - 07.06.2022

Spoko nawet mi ktoś tam konto zrobił widzę i posty se pisze No nieźle

Pamiętajcie nie ufajcie fake Yalaskowi z zielonego!  Angel


RE: Forum Dopalajmy.com - Harnas - 28.06.2022

Jedno z gorszych Forum nie mozna wyrażić swojego zdania na temat produktów


RE: Forum Dopalajmy.com - Kajabuza - 05.07.2022

Najlepsze jest to, że przy pisaniu posta pojawia się info na czerwonym bodajże tle, że zakaz to, zakaz tamto, zakaz pisania o konkurencyjnym forum. Smile

Rozumiem. Ktoś by machnął takiego posta, że aż kłuje w oczy czy to wulgarnością czy tam ewidentnym, chamskim bezpodstawnym dyskredytowaniem sklepu czy forum i Moderacja by usunęła to spoko, ale takie pisanie pod dyktando i jeszcze czekanie aż zatwierdzi ktoś...

Bez sensu. Warto zaznaczyć, że właśnie to forum tutaj spamowało swego czasu. Dżentelmeńskie XD

Pozdro dla wariatów z każdego forum.

Smile


RE: Forum Dopalajmy.com - M4xxdd - 05.07.2022

Niech sobie funkcjonują ,niech każdy żyje w spokoju i spełnieniu. Bez chamskich komentarzy czy kopaniu pod kimś dołków.
Jeśli u nich jest jak u Sergiusza to prędzej czy później i tak się wszyscy prędzej później wyniosą.
Widać że u Sergiusza coraz mniej ludzi pisze ,ludzie powoli szukają już innych dróg właśnie przez cenzurę.
Jedyni ludzie którzy wchodzą na dopku to tylko i wyłącznie żeby ponarzekać na Sanda czy Mefisto.

Fakt że gargameli ma tam u nich pierwszy sklep sprawia że można myśleć że to jeden z tworów Sergiusza.


RE: Forum Dopalajmy.com - MarekToZiomal - 05.07.2022

Nie polecam tego forum pełno oszołomów


RE: Forum Dopalajmy.com - M4xxdd - 05.07.2022

Trochę offtopne ,ale... chciałem się odnieść do tamtego oskarżenia Sergiusza na dopku
gargameli powiedziała mu że ma dostęp do kanału "naganiaczy Escobara" ,to skoro miała dostęp do kanału
to.. dlaczego nie zrobiła żadnych screenów? żadnych dowodów? Dlaczego tego nie było w poście oskarżającym?

Wszyscy wiemy jakie baby to manipulatorki i kombinatorki ,nie zdziwiłbym się gdyby po prostu chciała się pozbyć Esco
bo po prostu był jej konkurencją kiedy ona wchodziła na rynek.
Baby takie są ,mściwe.
Nie zdziwiłbym się gdyby Sergiusz jej po prostu uwierzył na słowo bez weryfikacji. I po prostu poszła kula śnieżna w oskarżniach.

Widać że ktoś pod Predem ,Mefisto, Sandiem kopie dołki i wrzuca jakieś głupie komentarze w stylu "zapłaciłem za 50g 3cmc i nic po 3 mieś nie dostałem"


RE: Forum Dopalajmy.com - PUDZILLA - 05.07.2022

co to znaczy "kanał"?

czy ktoś jeszcze prowadzi zdezorganizowaną grupę wykroczeniową po za mną Podobno kultowa

istnieje pewna grupa, ale nie ma ona nic związana z Escobarem, kto ma wiedzieć ten wie, jeśli o to chodzi, to na prawde gruba akcja

przytoczę tutaj cytat mistrza Yody "Strach wiedzie do gniewu, gniew do nienawiści, nienawiść prowadzi do cierpienia. " - ja rozumiem strach przed konkurencją, ale nie było i nie ma żadnego kanału naganiaczy, a podziemne forum to jest sprawa dla wtajemniczonych

zresztą, brama jest zamknięta, ludzie wiedzą, ale z nikim nie współpracujemy Podobno kultowa


RE: Forum Dopalajmy.com - M4xxdd - 05.07.2022

Nie chce mi się screenu wklejać ale widać jak byk
"""Po pierwsze sklep ten zlecał swoim naganiaczom pisanie negatywnych opinii w działach swojej konkurencji. Tę informację mam od osoby, której ufam tu najbardziej - Gargameli. Ona również pomagała temu sklepowi i ma dostęp do kanału informacyjnego na którym jeden z jego naganiaczy przyznał się do powierzonego mu zadania. Gargameli również obrzydzona tym faktem zrezygnowała z dalszej współpracy z tym człowiekiem i lojalnie dała mi znać o całej sprawie. Bo oczywiście "sprytny SCAM" nie zlecał takich zadań lojalnym mi ludziom jak Gargameli. Zlecał je jakimś ćwierć inteligentom lub pisał je sam. Obserwujemy tę sprawę od ponad miesiąca. Zobaczcie sami przykład negatywnej opinii w dziale ChemCentrum""""

Nie przytoczyli żadnych screenow ,żadnych dowodów. Po prostu od tak.
Nie zagłębiam się już w to dalej ,ale sprawa śmierdzi na pierwszy rzut oka.
Świat RC to naprawdę brudne miejsce


RE: Forum Dopalajmy.com - winiu - 05.07.2022

(05.07.2022, 20:34)MarekToZiomal napisał(a): Nie polecam tego forum pełno oszołomów

Wychodzi na to że mam farta, bo to pierwsze forum na którym się zalogowałem i widać że jest solidnie.


RE: Forum Dopalajmy.com - PUDZILLA - 05.07.2022

XD

nie mowie, ze tak moglo by być, ale jeśli chodzi o ten słynny kanał o który nawet Wojt (mod z rozowego) miał ból dupy, to gargamieli dopisała najlepszą mitomańską powieść jaka w życiu widziałem, jestem z rozowego, nic nie wiem o dopkowych podziemiach, ale gdyby takowy był i jak to sam cwelgiuszek powiedział, ze zlecal esco zadania cwiercinteligentom, to dlaczego o moich(naszych) podziemiach wiedzieli, ale nic nie mogli zrobic, a do podziemnym kanalu kiszczakowego potrzeba bylo kreta i specjalnej operacji jakby to putin powiedział Podobno kultowa i jeszcze na czele tego wszystkiego stał el patron pablito

to jest jakiś kurwa stand-up? żaden z tych debili nie byłby wstanie utrzymać tajemnicy przez 7 dni, a o nas wiadomo, ale wypływa coś? z kutasa na morde smieci z dopka

jeśli działo się to na różowym, to moge potwierdzić, że jedyne podziemne kanały to były discordowe, były dla wtajemniczonych i nie dla każdego, jeśli był jakiś kanał na dopku, to nic mi o nim nie wiadomo, nie byłem tam nigdy aktywny i nigdy nie sprzedałem dupy za sample z ich sklepów

tymbardziej, ze mi zniesli range do newbie, za naganianie w dziale pysznego, ztymże każdy dostawał to samo, pyszny wyjebek nigdy nie robił i był vendorem, ktory bez placenia za reklame miał 6cyfrowe obroty miesięcznie, to bolało cweli z dopka, ktorzy brzytwy się łapali w wojnie z Dopalamy - tyle mojej aktywnosci na tamtych forum dla cweli

Boss pamietamy co zrobiles, kosa ci w zebra