Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Nieuczciwe fora - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Nieuczciwe fora (/showthread.php?tid=573)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Nieuczciwe fora - xumbo - 17.03.2023

A co powiecie o forum dopalajmy? Niby cisną z konkurencją dopek, ale sklepy te same, admin pisze identycznie jak... Sami wiecie Smile to jakaś odnoga tamtego forum?


RE: Nieuczciwe fora - horsii - 17.03.2023

xumbo Tak Podobno kultowa Sergiusz nie mógł sobie pozwolić, żeby ludzie których zbanował na dopku za niesubordynację przestali robić zakupy i pisać posty w jego strefie wpływów, więc postawił drugie forum wyglądające jak stare dopalamy.com które było wręcz historycznym "wrogiem" dopka. Admin i moderacja tam deklarują się, że są "kontynuacją forum dopalamy" ale w rzeczywistości nie mają nic wspólnego z tamtym forum - to jakieś parobki sergiusza.


RE: Nieuczciwe fora - xumbo - 17.03.2023

I wszystko w temacie. Napisałem tam post odnośnie Pabla, że co oni gadają jeszcze niedawno zamawiałem pakę wszystko było okej. Nieakceptowany. Potem zalozlem wątek o sklepie ducha którego poleciłem za jego zgoda, post nieakceptowany - obelgi. Dopiero później patrzę listę sklepów, które tam występują i myślałem, że jestem na dopku, ale witryna coś mi nie pasowała. Hipokryzja z ich strony, ale czego się spodziewać jak dalej mają Predatora i Wałsanda w ofercie.


RE: Nieuczciwe fora - Twilight Sparkle - 22.03.2023

horsii czytam to drugi raz i nadal nie ogarniam "kto jest synem kogo" xDDD ile było w końcu tych forów wędkarskich?


RE: Nieuczciwe fora - Czeslawo - 22.03.2023

Twilight Sparkle  ja w skrócie widzę tezę horsii tak , że sergiusz pazera na kase stworzyl forum ktore udaje nowe forum ( to tylko dopek 2 ) czyli takie gdzie moga wszyscy zbanowani tego pierwszego go obrażać za cenę robienia zamówień, bo Ci zbanowani to duża grupa i dużo $ przelatywało koło nosa. 

Więc myślał, że wy*uch Freda a Fred wy*uchał jego prześiwtlając jego "przenikliwy pomysł " 

A mówi się, żę Polacy nie są kreatywni, ale też nie są idiotami.  Smile


RE: Nieuczciwe fora - horsii - 22.03.2023

Twilight Sparkle dużo Podobno kultowa OG dopalamy.com, dopalator, rc-shopineo, były jeszcze pomniejsze inne takie śmieszne, ale generalnie cały cyrk się kręci wokół sergiusza i jego opozycji - kiedyś dopalamy, teraz dopal.


RE: Nieuczciwe fora - Twilight Sparkle - 22.03.2023

Brzmi ciężej niż scenariusz mody na sukces ;___;


RE: Nieuczciwe fora - Czeslawo - 22.03.2023

Bardziej opera mydlana "klasy b "  Wink


RE: Nieuczciwe fora - Bam - 25.03.2023

dopek ::d
tamn zeby na czacie mozna bylo pisac to chyba trzaby miec od morawieckiego albo tuska popracie hehe


RE: Nieuczciwe fora - fiodor - 25.03.2023

Mnie to najbardziej śmieszy dział gdzie kupić ? Praktycznie na każdej stronie co putanie gdzie po 3cmc i na każdej stronie polecane te same sklepy, jakby problem było przeczytać 2 strony wstecz. Ale przecież za darmo słać sampli nie będa, kółko musi się kręcic. Parodia kurwa