Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Nieuczciwe fora - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Nieuczciwe fora (/showthread.php?tid=573)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Nieuczciwe fora - Lukas1985 - 07.05.2023

(31.05.2022, 11:48)Admin napisał(a): To wygląda jak odklejka od tamtego śmiecia. Z dawnym dopalamy to nie ma nic wspolnego. Pomawia mnie i pisze nie prawde a jak ktoś próbował coś wyprostowac to pozytywne posty są usuwane. Nastepne forum w którym jest mocna cenzura i manipulowanie opiniami. Nastepny debil łączy nas  z kolejnym  sklepem z którym nie mamy nic wspólnego. hahahaha  koleś ma jakąś obsesje na naszym punkcie, wyciąga dziwne brudy nie pozwalając sie do nich odniesć.  Jak to sie mówi ...  " PSY SZCZEKAJĄ A KARAWANA JEDZIE DALEJ" ..... JEBAC !


Na dopalamy też była cenzura. Już zapomnieliście jak Wojt usuwał niepochlebne opinie ? 

Już zapomnieliście jak ja napisałem, że Darek/Best handlują miksami i wszyscy się na mnie rzucili ?


RE: Nieuczciwe fora - xumbo - 07.05.2023

Szalona przeszłość na szczęście już za nami, forum dopal nie ma nic wspólnego z Wojtem i dopalajmy na koniec dodam, że jest to najlepsze forum o tematyce RC.


RE: Nieuczciwe fora - Lukas1985 - 07.05.2023

Pod względem ilości wiedzy to jedno ze słabszych. Pod względem namiaru na sklep też się kręcicie w okół sklepów które się tu reklamują.


RE: Nieuczciwe fora - xumbo - 07.05.2023

Wiadomo, że to nie hyperreal. Ale słucham? Wymień mi drugie lepsze, może ten cały dopek?


RE: Nieuczciwe fora - Lukas1985 - 07.05.2023

Ale poziom wiedzy i opisów jest na trzech pozostałych forach podobny. Jakby nie horsii to w sumie byłoby tak saml. Dopóki na forach będzie taki nacisk na sklepy to ludzie którzy przestają ćpać nie chcą wchodzić, żeby nie kusiło.


RE: Nieuczciwe fora - PUDZILLA - 07.05.2023

Lukas1985 o witam mr. Luks, trochę długo zajęła Ci pobudka z tego niebieskiego szoku. 

tutaj panuje chociaż uczciwa konkurencja, tym się odróżniamy, posty nie są usuwane/modyfikowane ze względu na treść, chyba, że są to wierutne bzdury nie poparte żadnymi naukowymi faktami, ani obserwacjami. Osobiście po Escobarze jechałem, na chatboxie polecałem wszystkie sklepy po za jego, te zagraniczne również, porównałem go do sklepu sportsdirect, też dostałem grube pociski i co? Mija 4 miesiące i człowiek idzie po rozum do głowy, bo mamy wspólnego wroga - dopek.cwel, nienawiść do tamtych skurwysynów trzyma mnie przy forum bardziej, niż chęć brania dragów. Następna sprawa, nie zgadzam się z tą teorią, że dopóki na forach będzie nacisk na sklepy, to ludzie którzy przestają ćpać nie będą tu zaglądać. To jeżeli kończysz z tym tematem, to po co zaglądać na forum? Nie lepiej zajrzeć do zagranicznej prasy, poczytać co nowego w Kensington się dzieje, co u ruskich na aipsin wykryto znowu, albo kwartalne raporty na npsdiscovery? Nwm, erowid poczytać, czy ten biedny psychonautwiki? Zawsze jest opcja bluelight. Kolejny argument, że jak ktoś przestaje ćpać, to przestaje też pić i odcina się totalnie, bo uzależnionym jest się do końca życia, idzie w sport, w rozwijanie starych pasji, w religię, wszędzie tam, byle z daleka od środków psychoaktywnych. Może takich ludzi których wymieniłeś jest trochę, ale na pewno nie większość.


RE: Nieuczciwe fora - PUDZILLA - 06.07.2023

Ghost rozjebał z lekami i teraz cwele na dopku zrobili shop z tym samym, oni nie maja swojego pomyslu na biznes


RE: Nieuczciwe fora - horsii - 06.07.2023

Pomijając absurdalne ceny za leki, to oni się już nawet z tym nie kryją, że te wszystkie sklepy to jeden i ten sam właściciel. Postawiliby 30 takich sklepów i dzbany dalej by tam kupowały.


RE: Nieuczciwe fora - Lukas1985 - 06.07.2023

(06.07.2023, 18:38)PUDZILLA napisał(a): Ghost rozjebał z lekami i teraz cwele na dopku zrobili shop z tym samym, oni nie maja swojego pomyslu na biznes

Na FB i Telegramie kupisz wszystko z branży leków 😉


RE: Nieuczciwe fora - PUDZILLA - 06.07.2023

Lukas1985 żadna tajemnica,, sam kiedyś korzystałem, ale Ghost to nie telegramista, tylko ktoś z doświadczeniem nie od wczoraj. 

nie ta półka