Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Nieuczciwe fora - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Nieuczciwe fora (/showthread.php?tid=573)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Nieuczciwe fora - Haris777 - 07.07.2023

(07.05.2023, 08:04)Lukas1985 napisał(a): Na dopalamy też była cenzura. Już zapomnieliście jak Wojt usuwał niepochlebne opinie ? 

Już zapomnieliście jak ja napisałem, że Darek/Best handlują miksami i wszyscy się na mnie rzucili ?

Dokladnie tak było,jak napisales. Najgorsze,że przez takie moderowanie dużo osób było oszukiwane,bo prawda była zacierana


RE: Nieuczciwe fora - Epsiakos - 11.07.2023

Idealna lektura na poranną dwójkę.
Czas zaczerpnąć trochę wiedzy, i chyba w sumie czekać na bana na niebieskim ? XD
Poczytałem sporo dzis w roboi zauważyłem parę rzeczy, mianowicie sformułowanie "ukraiński bazar" i "ukraińska kurwa" - to akurat w stronę admina niebieskiegl forum.
Jakby mi ktoś mógł rozwinąć to wszystko będę wdzięczny, póki co zrozumiałem że admin niebieskich jest ze wschodu?

Uwierzcie ta informacja jest dla mnie ważna... Trochę mną nosi, az za bardzo
Jak coś możecie na priv nawet


RE: Nieuczciwe fora - PUDZILLA - 11.07.2023

Epsiakos http://niebezpiecznik.pl/post/wykradl-baze-klientow-netii-odsiedzial-18-miesiecy-a-teraz-wyszedl-i-opowiada-swoja-historie/


RE: Nieuczciwe fora - kot_kreskowy - 11.07.2023

Epsiakos 
A co tu dużo mówić.
Spędziłem tam ponad 3 lata ,prawie 4 w sumie i większość czasu było jeszcze ok choć i tak czasem było widać cenzurę.
Najgorsze bagno zrobiło się gdy kurwisko Sergiusz zaczął sklepy wykupywac jednocześnie mając nieograniczony zasięg cenzury.
Chemcentrum hatfu to jeden wielki selectiv scam, osobiście byłem świadkiem wyjebki na 110 gram tematów majac na to dowody.
Na forum tutaj znadziesz jeszcze screen shoty z wiadomości jaką ta kurwa bezczelna mi wysłała jawnie sugerujac łapówkę za posłuszeństwo XDDDDDD
Ma tam swoich przydupasow i naganiaczy którzy strzegąc cenzury nowe z przepuszczą ani jednej
negatywnej konstruktywnej opinii.
No i trzyma tam tą arcykurwe sandhevens co to prowadzi juz 3 bazar i na każdym robił exitscamy 
Ogolny kurewski argagamedon.


RE: Nieuczciwe fora - xumbo - 11.07.2023

Sandheavens, że ten sklep w ogóle jeszcze stoi i ktoś tam kupuje... To jest niewiarygodne.


RE: Nieuczciwe fora - Epsiakos - 11.07.2023

No chuj mnie strzeli :|
Poza frajerstwem, nie lubię tylko kurestwa i skurwysyństwa.
Dwa lata tam siedzę, po cichu ale wiele rzeczy mi się nie podobalo
Co do opinii, zwróciłem uwagę że moje oceny 5/10 odnośnie dwóch substancji nie przeszły ale chuj ręką machlem
Ale śmieszna sprawa, sklep partnerski ich a mianowicie bolchemist, tam też miałem problem ale jak wrzucałem pozytywną opinię xD

P.s 
Wygląda to na rasizm, ale jako były żołnierz mam swoje wyrobione zdanie niestety na temat sąsiadów ze wschodu

(11.07.2023, 13:43)Xumbi napisał(a): Sandheavens, że ten sklep w ogóle jeszcze stoi i ktoś tam kupuje... To jest niewiarygodne.


Ba, oni kurwa biorą materiału za takie kwoty że kolana strzelają jak krtań u Grzegorza Florydy


RE: Nieuczciwe fora - JureKiler - 11.07.2023

Ja raz w wątku predatora napsialem „w ogole ktoś tu zamawia jak dolatujące paki to loteria?” No i oczywiście post usunięty razem z moim kontem  Tongue


RE: Nieuczciwe fora - majk RC kson - 11.07.2023

czytam czytam o zdrowie pytam. ja tam na luzaku podchodze, ale majstry to jest narkobiznes tu nieczyste zagrywki sa na porzadku dziennym, ale tez sa w porzadku ludzie w tej branzy jak sie okazuje. szkoda waszych nerw, a osoby ktore nieczysto graja i tak tego nie zmienia pod naporem zlosci wylewanej w sieci.


RE: Nieuczciwe fora - Epsiakos - 11.07.2023

Tylko często gęsto te nieczyste zagrywki odbijają się na naszym zdrowiu, zwłaszcza jak ludzie zachwalają czasami towar bo z tego co słyszę mają z tego tantiemy jakieś.

Ja jestem z natury bardzo miła i życzliwa osoba i poniekąd trudno mnie wyprowadzić z równowagi, ale też mam swoje granice  Undecided


RE: Nieuczciwe fora - majk RC kson - 16.07.2023

Epsiakos no w takim przypadku to już nie "nieczysta zagrywka" a bezduszność i brak człowieczeństwa jakiegokolwiek.
Tak jak z moim postem o tym analogu. Napisałem, że to, że tamto, żeby osoby zamawiające miały świadomość, że są pewne negatywy (delikatnie mówiąc), a się okazało chyba, że powinienem napisać, że cud, miód, bez kardio i w dodatku dobrze wpływa na cerę, wygładza zmarszczki i przyśpiesza gojenie ran. Podobno kultowa