Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Nieuczciwe fora - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Nieuczciwe fora (/showthread.php?tid=573)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Nieuczciwe fora - kot_kreskowy - 16.07.2023

(11.07.2023, 13:47)Epsiakos napisał(a): Co do opinii, zwróciłem uwagę że moje oceny 5/10 odnośnie dwóch substancji nie przeszły ale chuj ręką machlem


😂😂😂

Czaicie to? Ocena sortu 5/10 ni chuja nie przeszła 😂
Co to kurwa ma być 🤦
Dno i trzy metry mułu.

No i w końcu znalazłem dział, gdzie powinno się to znaleźć:

[Obrazek: Screenshot-20220419-233058-Chrome.jpg]



[Obrazek: Screenshot-20220419-233109-Chrome.jpg]

Niech wisi, niech widzą😎
Najbardziej by mi pasowało, gdyby to zawisło na dopku, ale obawiam się, że chyba nie przejdzie cenzury 😂😂😂😂


RE: Nieuczciwe fora - Epsiakos - 16.07.2023

Słuchaj spróbować nie zaszkodzi, chyba że masz newbie to po chuju fest szkoda męczyć klawiaturę/telefon  Sick dogadałem się z duchem, poziom kontaktu z nim to jest naprawdę 10/10, nie mam porównania póki co.
Już nie będę mówił że poza profesjonalizmem to rozmowa praktycznie jak ze znajomym, wkrótce będzie lecieć zamówienie i zdam konkretną relacje (będę się starał żeby było rzetelnie jak u mnie) z lotu, pakowania i samej analizy laboratoryjnej  Cool

kot_kreskowy czekam aż znajdziesz resztę rozmów (jeżeli nie wcielo ich, amba nie ojebala) lubię czytać xD
P.S 
Jak ktoś testował Nepa/alphe to prosił bym o odpowiedź w odpowiednich działach bo chciałbym wiedzieć co nie zagrało u mnie (poza chujowymi odczynnikami)
Thanks from the Mountain  Cool


RE: Nieuczciwe fora - kot_kreskowy - 16.07.2023

Epsiakos 
Nie cytuj posta pod postem, miałeś już zwracane o to uwagę i dalej robisz to samo.
I piszesz teraz u dupie maryny, o jakichś kurwa nepach...
Jprdl, nie róbmy syfu.


RE: Nieuczciwe fora - Epsiakos - 16.07.2023

kot_kreskowy  szczerze kliklem po prostu odpowiedz, i nie przypominam sobie żeby mi ktoś zwracał uwagę o to tak naprawdę, ewentualnie moglo mi to umknąć ale zaraz zweryfikuje
A odnosnie Nepa itp było to po "P.S" i prosiłem o odpowiedź w odpowiednich działach

Ale fakt, zajebalem offtop i źle odpowiadam, my bad obiecuje poprawę
Peace
Dopiero się uczę obsługi tego forum, co złego to nie ja


RE: Nieuczciwe fora - Lukas1985 - 16.07.2023

Zastanawiam się tylko -
Po 1 - po co się nakręcacie ? 
Po 2 - po co ich i siebie napedzacie ? 
Takie kwestie są proste. Każdy ma swoje bagienko i w nim siedzi. Niech każdy pilnuje swojego podwórka i będzie dobrze. W wojenkach cierpią zawyczaj niewinni - vendorzy. 
Tak naprawdę to wszystko zaczęło się od pasjonata. To on zaczął napuszczać wszystkich na wszystkich. W dużej mierze to historia dopka wygląda wg mnie tak, że Pred się zwinął z dopalamy i założył własne forum. A, że się dogadywał z jednymi sklepami a z innymi nie to inna sprawa. 
Samo dopalamy do pewnego momentu było ok. Jednak w pewnym momencie wyglądało to tak jakby coś się zmieniło i administracja poszła na wojne z userami. Odstrzelono niepokornych i zostawiono tylko tych z którymi nie było kłopotów. Wielu z nas te czasy wspomina fajnie bo - z jednej strony rynek RC przeżywał rozkwit. Paczka w 24 godziny była u klienta. Jakość kilku sklepów była bardzo dobra.
Jednak jako ciekawostkę powiem...
 W 2016 pojawił się pewien sklep. Nazwę jego zostawie dla siebie. Chciał reklame na dopalamy. I zaczęło sie. Ja podbiłem do vendora. Zaproponowałem usługi samplowe (dej pan grama, ja stestuje i dam znać). Towar miał chłop gitara. Brał towar z bardzo dobrego ale bardzo drogiego źródła (widziałem cennik i dostawca miał w duecie takie ceny jak niektórzy w detal). Jednak dycha jego 3-cmc wystarczyła na tydzień gdzie dycha klefa od kogoś innego to było 3-4 dni. 
No i niestety jako, ze chlop brał towar z innego źródła to zaczęły się problemy. Bardzo szybko sam uciekł z dopalamy. A w jednej z wiadomości podkreślił, że wieksozsc tych sklepów które wtedy działały odejdą exit scamem. Co poza predem okazało się prawda 😄
Zresztą nie tylko on tak uciekł. Conajmniej 3 sklepy szybko przeniosły się na maila. Złapali po kilku hurtowników i olali wydalanie 50 paczek po 5 gr w tygodniu.


RE: Nieuczciwe fora - kot_kreskowy - 17.07.2023

Lukas1985 
Jasna sprawa i trochę popieram Twoje podejście do sprawy, jednakże skoro   Escobar jest cały czas na wojennej ścieżce z tymi kurwami, chuje cały czas atakują jak nie forum, to sklepy, o trollach i i kłamcach przysyłanych tu z ich ramienia nie wspomnę, no to my mamy milczeć?
Pewnie że wolałbym spokój aby każdy zajął się swoim podwórkiem jednak oni tracąc klientów przez swoje wałki, na sto procent jeszcze wyskoczą z niejedną "niespodzianka".
Kurwy zawsze pozostaną kurwami, a ja będąc od wielu lat lojalny wobec pewnych osób, zawsze okażę wdzięczność, pomoc czy dobre słowo.
A nawet dowody na kurestwo sergiusza😎


RE: Nieuczciwe fora - Epsiakos - 17.07.2023

Dopalamy to było te Różowe Forum ? Tam zaczynalem i tam też z pierwszym scamem się spotkałem, początki zakupów przez neta.


RE: Nieuczciwe fora - Lukas1985 - 24.07.2023

No i u sąsiadów znikły chińskie sklepiki. Do tego katys nie działa, drenigma uciekł na maila. 
Rynek idzie w tę stronę o której pisałem już kilka lat temu. 
Po 1 wieksozsc sklepów pójdzie w handel mailowy. Kilka lat temu już kilku vendorow tak uciekło i sobie chwalili
Po 2 prędzej czy później pojawia się nielegale. W nowości mało kto inwestuje a w czasach Bu, Ku, Sru to już loteria.


RE: Nieuczciwe fora - Epsiakos - 24.07.2023

Troche im to zajelo tak naprawde, a co do Katy to akurat dzisiaj gadalismy o tym z PUDZILLA i uwierz ze dziala xD a "kowboje" czekaja na "sexy" fotki itp


RE: Nieuczciwe fora - kot_kreskowy - 25.07.2023

W sumie to i tak wszystko od dawna jest mailowo a strony sklepów to galeria ze zdjęciami asortymentu + podstawowe informacje.