Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Nieuczciwe fora - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Nieuczciwe fora (/showthread.php?tid=573)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Nieuczciwe fora - rats - 06.08.2023

(16.07.2023, 23:32)Lukas1985 napisał(a): Zastanawiam się tylko -
Po 1 - po co się nakręcacie ? 
Po 2 - po co ich i siebie napedzacie ? 
Takie kwestie są proste. Każdy ma swoje bagienko i w nim siedzi. Niech każdy pilnuje swojego podwórka i będzie dobrze. W wojenkach cierpią zawyczaj niewinni - vendorzy. 
Tak naprawdę to wszystko zaczęło się od pasjonata. To on zaczął napuszczać wszystkich na wszystkich. W dużej mierze to historia dopka wygląda wg mnie tak, że Pred się zwinął z dopalamy i założył własne forum. A, że się dogadywał z jednymi sklepami a z innymi nie to inna sprawa. 
Samo dopalamy do pewnego momentu było ok. Jednak w pewnym momencie wyglądało to tak jakby coś się zmieniło i administracja poszła na wojne z userami. Odstrzelono niepokornych i zostawiono tylko tych z którymi nie było kłopotów. Wielu z nas te czasy wspomina fajnie bo - z jednej strony rynek RC przeżywał rozkwit. Paczka w 24 godziny była u klienta. Jakość kilku sklepów była bardzo dobra.
Jednak jako ciekawostkę powiem...
 W 2016 pojawił się pewien sklep. Nazwę jego zostawie dla siebie. Chciał reklame na dopalamy. I zaczęło sie. Ja podbiłem do vendora. Zaproponowałem usługi samplowe (dej pan grama, ja stestuje i dam znać). Towar miał chłop gitara. Brał towar z bardzo dobrego ale bardzo drogiego źródła (widziałem cennik i dostawca miał w duecie takie ceny jak niektórzy w detal). Jednak dycha jego 3-cmc wystarczyła na tydzień gdzie dycha klefa od kogoś innego to było 3-4 dni. 
No i niestety jako, ze chlop brał towar z innego źródła to zaczęły się problemy. Bardzo szybko sam uciekł z dopalamy. A w jednej z wiadomości podkreślił, że wieksozsc tych sklepów które wtedy działały odejdą exit scamem. Co poza predem okazało się prawda 😄
Zresztą nie tylko on tak uciekł. Conajmniej 3 sklepy szybko przeniosły się na maila. Złapali po kilku hurtowników i olali wydalanie 50 paczek po 5 gr w tygodniu.

Cześć ,
Jak czytam te informacje to aż mi się wierzyć nie chce że ludzie tak mało wiedzą o tym.
A co nie którzy wprowadzają w błąd, i wspierają nie świadomie tego pedała dopka sergiusza.
Przecież wszędzie w 2018 roku pisali o tym.
I aż nerwy mnie mnie biorą że ta kurwa sergiusz DOPEK tak wszystkich wyjebał.
I nikt nawet nie domyśla się jaka była prawda.
Ale jakimi metodami, to jest zwykły skurwiel jakich mało na tym świecie - dopek sergiusz oczywiście.
Z oczywistych względów nie mogę napisać kim jestem, ale napiszę że mam dostęp do akt sprawy predatora.

Prawdziwy predator siedzi w areszcie od 2018 roku do dziś na enkach w radomiu.

https://tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/warszawa-krol-dopalaczy-jan-s-stanal-w-koncu-przed-sadem-jestem-niewinny-5036960

https://www.rp.pl/przestepczosc/art9086241-jak-dzialala-grupa-przestepcza-krola-dopalaczy


Kolekcjoner był aresztowany wyszedł za poreczeniem majątkowym a dziś jes poszukiwany.

https://epainfo.pl/cbs-rozbilo-grupe-handlarzy-dopalaczami-pabianiczanin-poszukiwany/

https://poszukiwani.policja.pl/pos/form/r70400724,WIEROMIEJCZYK-PRZEMYSLAW.html


Pasjonat siedzi w zakładzie karnym od 2018 roku, dostał 8 lat wiezienia.

były artykuły ale te co miałem to zostały usunięte , jak ktoś bedzie chciał to odnajdzie sobie w necie.


Wilk-Demon został aresztowany w 2018 roku ale co dziś z nim to nie mogłem znaleść info.

https://www.gov.pl/web/prokuratura-krajowa/areszt-dla-handlarzy-tzw-dopalaczami



I ci co pamiętają te czasy , to zwrócie uwagę na jedną sprawę
Prokuratury wszczeły mega śledztwa z powodu przypadków śmiertelnych we wszystkich sklepach które wtedy funkcjonowały.
I co dziwne , te sklepy funkcjonowały od wielu lat. I nigdy wcześniej nie było takich przypadków chodzi o masowe w jednym półroczu.
i w 2018 roku zaczeli umierać ludzie , i co jeszcze dziwniejsze ,
te przypadki śmiertelne wszystkie !
pare miesięcy po tym jak powstał dopek , sprawdzałem to , analizowałem , dosłownie wszystkie .

Uważam a wręcz jestem przekonany
Sergiusz miał dostęp do wiadomości prywatnych wszystkich na dopku.
I mógł korespondować z wszystkimi w imieniu sklepów które zamieszczały reklamę na dopek.
To on SERGIUSZ-DOPEK wysyłał tym ludziom zatrute RC jako darmowe próbki.
I dlatego w 2018 roku rozjebali prawie wszystkie sklepy.
I oto w ten sposób sergiusz pozamykał wszystkich , całą konkurencje.
I został sam jeden z możliwością wybrania sklepu z renomą i wyrobioną marką, wybrał sobie predator.
Pomyślicie gdzie tam komuś by się chciało takie rzeczy robić,
Większość nie wie i nawet sobie nie wyobraża
tu chodzi o naprawde duże pieniądze.
Predator przed aresztowanie w 2018 roku miał przychód 50.000 zł dziennie.
A z tego co czytałem inne artykuły to inne sklepy miały podobne dochody.
Sergiusz przejął dział predatora na swoim forum DOPEK
uruchomił sklep predator pod inną domeną , inna końcówka , bo była nl.
I ot historia huja dopka !
Dziś na dopku , nie wszystkie, ale większość sklepów to jest wszystko pod jego ręką.



Pozdrawiam


RE: Nieuczciwe fora - PUDZILLA - 06.08.2023

rats w końcu prawda wybrzmiała


RE: Nieuczciwe fora - Lukas1985 - 06.08.2023

PUDZILLA ale część tych informacji to bzdury 😅
1) Jak jeszcze można było wiele informacji sprawdzić na stronach typu whois czy whatisip to się okazało, ze strony preda czy wilka stawiali Ci sami ludzie. 
2) zatrucia były spowodowane głupota vendorow i opio które się pojawiały wręcz masowo w ofertach wielu vendorow. Dodatkowo wtedy pojawiły się mocarne kanna upoerda**cze - i to wszystko skosilo rynek. I ówczesnych vendorow. 
Kto miał leb na karku zwiał od tego, no śmierdziało na kilometr.
3) w związku z pkt 1 łatwo dojść do wniosku, że skoro Ci sami ludzie (a często pochodzący z jednego / dwóch województw) mieli tych samych informatyków to mieli prosty układ. Poprostu razem zamawiali towar i byli resellerami. 
Czyimi ? To już pomyslcie sami. 
Takich akcji jak ta niżej :
https://icelandnews.is/informacje/ze-swiata/polacy-zatrzymani-w-miedzynarodowej-akcji-antynarkotykowej
Wtedy było od groma. I to są grubasy a nie zatrzymania dilerka który prowadził i pakował 80 paczek dla sklepu x. 
Co do samego dopka. Głośno było o oddaniu predatora przez pewnych ludzi komuś innemu. To tylko potwierdzało teorie, że demon, pred czy kilku innych v to były słupy. Właściciel dopka (czy to Sergiusz czy ktoś inny a może Sergiusz tylko jest informatykiem, albo kilka osób korzysta z jednego konta tego nie wiemy) otwiera sobie sklepy tak jak Esco swoje. 
Ale pisanie, że Sergiusz trul produkty to bzdura. Jeden z chłopaków wysłał próbki cmc od pasjo i okazało się, że były tam śladowe ilości fenta. Vendorzy wtedy nie uważali. 
Jak wpadły paczki pasjonata to on nadal kolejne pod tym samym mailem 😅 takich akcji wtedy było o wiele więcej. Oni się sami pozamykali 😅
Dużo rzeczy by rozwiał baza danych dopalamy. Z tego co pamiętam to Pred się jeszcze logował zaraz po zatrzymaniu 😉


RE: Nieuczciwe fora - ProducentRC - 06.08.2023

Ciekawe teorię oraz wnioski można z tych wydarzeń wysnuć ale mi też się wydaje że po zgonach z analogami fenta związanymi szczególnie jak umarł ten małolat z Targówka od "czarodzieja" jakiegoś chyba (na pewno byl na opio) po drugie szła delegalizacja i pakowali ile wlezie kanna żeby się ich pozbyć i robili pojebane stężenia dodatkowo to były już bardziej toksyczne kanna niż jeszcze pare lat wcześniej na rynku latały takie 5f mdmb 2201 na pewno było bardziej szkodliwe niż ur144 przykładowo chociaż nie twierdzę że ur144 też było zdrowe ale z pewnością mniej toksyczne, u mnie na okolicy też kilka osób umarło po kanna w tamtym okresie


RE: Nieuczciwe fora - PUDZILLA - 06.08.2023

Lukas1985 ta teoria jest niezła, ale z tymi vendorami się zgadza. Rozmawiałem z gościem, który był w pierwszej ekipie preda i zajmował się logistyką oraz stroną vipków. To były takie czasy, że przy zajmowaniu się produktami miałeś łapy upierdolone tematem, a maczany podsypywało się czystym prochem (jak Bakuś). Wiem jak było, a ja nie sprecyzowałem.


RE: Nieuczciwe fora - Lukas1985 - 06.08.2023

(06.08.2023, 17:43)ProducentRC napisał(a): Ciekawe teorię oraz wnioski można z tych wydarzeń wysnuć ale mi też się wydaje że po zgonach z analogami fenta związanymi szczególnie jak umarł ten małolat z Targówka od "czarodzieja" jakiegoś chyba (na pewno byl na opio) po drugie szła delegalizacja i pakowali ile wlezie kanna żeby się ich pozbyć i robili pojebane stężenia dodatkowo to były już bardziej toksyczne kanna niż jeszcze pare lat wcześniej na rynku latały takie 5f mdmb 2201 na pewno było bardziej szkodliwe niż ur144 przykładowo chociaż nie twierdzę że ur144 też było zdrowe ale z pewnością mniej toksyczne, u mnie na okolicy też kilka osób umarło po kanna w tamtym okresie
Nikt nikomu niczego nie kazał zamawiać. Ludzie sami zamawiali i nie testowali substancji 😉

O poziomie naszego rynku niech świadczy fakt, że przez długi czas LL nie chciał handlować z naszymi vendorami i ich produkty ściągano dookoła. 
Kolejna kwestia - jak dobrze pamiętam to jak pasji wszedł na rynek i się przebił to zaczęły się tarcia z predem. I w szybkim czasie pojawił się dopek a na nim pierwszymi vendorami byli Pred i wilk. Od razu pierwsze co się nasunęło to, że chłopaki ogarnęli swoje forum i uciekli od pasjo i nowych właścicieli 

A tak to się zaczęło 😉

https://finanse.wp.pl/polscy-krolowie-dopalaczy-pochodza-z-poznania-6114807450150529a


Aaaa i jeszcze jedna ciekawostka. 
Jak na jakimś produkcie była posucha to w krótkim czasie stan magazynowy aktualizowali wszyscy vendorzy. W dużym skrócie - jak np apihp brakowało, to brakowało wszędzie, jak się pojawiał w każdym sklepie po kolei. Dziwne nie ?

A co do dochodów. Nikt prawdy nie powie ale na hajpie swojego czasu Rabka tajemnicy uchylił pewien vendor. I bynajmniej, po bodaj 3 latach działania miliarderem nie był. Wręcz przeciwnie ewidentnie widać, że część sklepów to ludzie którzy pracują za kasę ale nie dorabiają się na tym. A trzeba jeszcze opłacić transport, magazyny, wynajęte mieszkania itd. oczywiście ten kto trzyma sklep nie zarabia 5200zl / brutto ale jaką mamy pewność, że jeden właściciel nie ma kilku domen ? Albo jak wyżej pisałem, sklep x to nie reseller sklepu Y ?


RE: Nieuczciwe fora - horsii - 06.08.2023

(06.08.2023, 17:07)Lukas1985 napisał(a): 2) zatrucia były spowodowane głupota vendorow i opio które się pojawiały wręcz masowo w ofertach wielu vendorow. Dodatkowo wtedy pojawiły się mocarne kanna upoerda**cze - i to wszystko skosilo rynek. I ówczesnych vendorow.

tak bardzo to, nie chce mi się do końca wierzyć w sergiusza który podsypwał temat komuś trucizną żeby wykręcić aferę... chyba pozapominali coniektórzy tutaj jakie wtedy rc po sklepach można było dostać. to co teraz mamy, to jest chuj. przecież za tamtych lat, koło klefa normalnie było u47700, czy 3m-fuf, maczany na fentalogach, pojebane kanna, chińczycy co chwilę wysrywali coś nowego o nieznanych ubokach czy kompletnie nieprzewidywalnej toksyczności a vendorzy za chwile to sprowadzali... do tego mocne benzosy w prochu typu klonazolam, flualprazolam z dawkowaniem rzędu 0,25mg wcale nie wspomagały instynktu samozachowawczego i logicznego myślenia w trakcie mixowania wszystkich wyżej wymienionych. Podobno kultowa


RE: Nieuczciwe fora - KiszczaK - 03.09.2023

MIDAS to ma te forum zielobe pseudodopalamy tak o cenzurowane jak swoboda w korei.
W dzialach o vendorach mailowych zalozylem ten t duch.store i jak mnie opierdolił, z bluzgal i zmirszal z blotem to zastyglem. 
Cods napisalem o sandzie, kurwa, powtórka a ze tam patronem jest chemcentrum to piszac posta, lekko go kąsilem, wykurwil bana do teraz


RE: Nieuczciwe fora - Mef123 - 05.09.2023

JEBAĆ DOPKA KARCIĆ GO !!!! POLICYJNE FORUM PRED TO PROSI ESCO O RAKIETE XD


RE: Escobar.store - Temat Główny - Diabeuu666 - 12.10.2023

Jebać dopalamy i ChemCentrum.. wyjebali mnie na Revoluta i Binance..teraz strasza itp..usuneli mi konta. Frajerzy bez honoru.pedaly