Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
f*nc*ps.*** - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: f*nc*ps.*** (/showthread.php?tid=588)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Wargod2633 - 15.05.2023

Już mam sklep

[Obrazek: IMG-20230515-213859.jpg]

Prawie 20 lat na krajowce z RC epizod z dwójką mefa  i tyle nie znam tematu, sklepów kto co i jak. Mój błąd że nie podpytalem i dokładnie nie czytałem co na forum tylko hura zamawiam i jeszcze na bani 🤣


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - PUDZILLA - 15.05.2023

Wargod2633 czapko dalej wysylają za granice stalym klientom? ja tam robilem zakupy od ponad dwoch lat, mam pelno zamowien i kilka recenzji na stronie, robi wyjatki, czy zamawiales na terenie nl? 


btw, tez mam ten zestaw, jeszcze łopatke i wachlarz mam


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - kot_kreskowy - 15.05.2023

Btw, 
A to czapki jeszcze do nas wysyłają?
Coś mi świta, że chyba nie.


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - PUDZILLA - 15.05.2023

Wargod2633 no dobra ale odnieś się do funcapsa jeszcze, bo akurat on mnie bardziej interesuje


RE: Designer-Chems.com - Temat główny - Wargod2633 - 15.05.2023

No pisałem że nie wysyła, na miejscu odebrałem

[Obrazek: IMG-20230515-220203.jpg]

Z lewej cupsy z prawa sand

Sand na wysyłkę potrzebował 4 dni cupsy dwa dni a ten skurwiel osiem dni i jeszcze nie dotarło do tego trzeba chuja prosić przypominać i co dzień dopytywać co i jak czasem odpisze lub nie straszna chujnia kompletny brak profesjonalizmu. Szkoda że jest w partnerskich to sugeruje że sklep jest ok a nie jest.

Do NL mam nie daleko wracając z dwiema pakami na siedzeniu miałem mniej stresu niż po tej chujni co wysłał designer MIESIĄC czasu kurwa szła a na koniec i tak chuja dostałem

Ja nie mam siły przebicia, ale wy gromowladni szefowie powinniście potrząsnąć skurwielem niech się ogarnie. Szkoda żeby jakiś newbie ( np jak ja ) szarpał się z nim później. Uczmy się na cudzych błędach 🤣

Nawet dobra ta 3 choc miałem nadzieję że porobi jak mefka

Panowie z tą alfa to jak zacząć ? Od 5 mg ? I dokładać czy od razu 20-30 ? Wygląda się po tym jakoś rano ??


RE: f*nc*ps.*** - wwojtuss - 20.05.2023

Wargod2633  zacznij od 10-15mg uczuleniowki, jak bedziesz czul sie dobrze to dorzuc 20mg, trzymaj sie sie dawek 30-50mg
a na przyszlosc czytaj watki tematyczne, alfy-pvp wiadomo szukaj w Stymulantach


RE: f*nc*ps.*** - xumbo - 20.05.2023

Ahh fun.. Z ręką na sercu mogę stwierdzić, że był to najlepszy sklep jaki kiedykolwiek istniał. Piszę w czasie przeszłym, bo już nie wysyła do Pl.


RE: f*nc*ps.*** - wwojtuss - 20.05.2023

xumbo  chyba professor jeszcze shipuje, a to na 95% sklep satelicki capsa


RE: f*nc*ps.*** - MamCieNaOku - 29.05.2023

(20.05.2023, 15:06)wwojtuss napisał(a): xumbo  chyba professor jeszcze shipuje, a to na 95% sklep satelicki capsa

Funcaps niestety wysyła już tylko na terenie Holandii 😞☹️

(20.05.2023, 12:46)xumbo napisał(a): Ahh fun.. Z ręką na sercu mogę stwierdzić, że był to najlepszy sklep jaki kiedykolwiek istniał. Piszę w czasie przeszłym, bo już nie wysyła do Pl.

Dokładnie , niestety


RE: f*nc*ps.*** - jasnowidz - 07.06.2023

ostatnio chciałem od nich ADB-Butanice ale niestety jak wyżej wspominaliście niestety do PL przestali wysyłać. Polecili mi jakiegoś zaufany sklep w którym niby jest ta sama ADB co u nich z dostawą do PL? Zamawiał ktoś tam? Chodzi o sklep zzz....... Smile