Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
f*nc*ps.*** - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: f*nc*ps.*** (/showthread.php?tid=588)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: f*nc*ps.*** - horsii - 09.06.2022

wysyłając jakąkolwiek pocztą "zwykłą" możesz sobie to zaadresować jak chcesz, poste restante czy nie. dlaczego mają tego nie wysłać?


RE: f*nc*ps.*** - dekadan89 - 09.06.2022

Szanowny Panie nie mam pojęcia ja nie mam opcji przy składaniu zamówienia wysyłką postNL i tyle. Pytałem dlaczego, dostałem odp za granicę nl tylko kurier. Amen


RE: f*nc*ps.*** - Czarnahexx - 10.06.2022

Hymmm może by zamówić kieszonkowy zestaw do snifowania


RE: f*nc*ps.*** - dekadan89 - 11.06.2022

Nie wiem czy to od wartości zamówienia zależy czy jako pierwszy klient ale taki zestawik dostałem do pierwszego zam


RE: f*nc*ps.*** - horsii - 14.06.2022

Flubromazepam, proch


Package dotarł w 4 dni. (!) Wszystko się zgadza co do miarki.

Flubromazepam mnie zmiażdżył, wybitna partia, wziąłem wczoraj ok 40-50 mg  (bo zlizałem papier po zrzuce Podobno kultowa ) - było mega. I PROSZĘ SIĘ NIE SUGEROWAĆ MOIMI DAWKAMI!!!

tak jak wziąłem wczoraj ok. 13-tej, to do teraz gdy to piszę, czuje afterglow, lekkie ziewanko, otwartość, może nawet ciepelko wewnętrzne, efekty anksjolitycze wciąż wyczuwalne. Niesamowicie prospołeczny, subtelna euforua, rozluźnia lekko mięśnie. Jest to super uczucie feel-good. 

Dla niezaprawionych mysle że dominowałaby komponenta nasenna.

Flubromazepam 1st class.

Rozpuszcza się w wódce spokojnie, chociaż miałem kiedys co do tego wątplwiości, tylko trzeba zrobić łaźnię i tzw. "mieszalnik do farby" (agresywne walenie konia butelką (nie w okolicach przyrodzenia!) xD

Vendor dorzuca gratisy (nie RC!), okulary marki Fun, ulotki, naklejki, karteczki, pakowanie jest eleganckie.

Obsluga profesjonalna, nieporównywalna do polskich """vendorów""".

Gorąco polecam.


RE: f*nc*ps.*** - dekadan89 - 14.06.2022

Kurwa wziąłem wczoraj 40-60mg....
Mi 8mg  przetransferowuje schizowe jazdy na doby humor i można dalej walić. 60mg....... :E

i co posłali postNL? Za chuja nie uwierzę bo by 3 tyg szła i nie wysyłaja przez postNL do pl

nie żebym był wredmy

(09.06.2022, 17:22)horsii napisał(a): dekadan89  jeśli brałeś norflurazepam w prochu, to możliwe że to kwestia partii była, bo pamietam, że byla jedna jakaś do dupy, klepiąca jakby chciała a nie mogła. też myślałem że to dlatego bo to po prostu benzo gówniane, a potem gdy miałem inny sort, to sie okazało że nie gowniane i czopka aż miło. :E

a flubromazepam jak dla mnie to wcale nie "jeden z mocniejszych", o konkretny przelicznik cięzko ale z tego co kojarzę to tak pi razy drzwi to 6-8mg flubromazepamu=10mg diazepamu. fakt, że długo krązy w organizmie, ale nie jest jakimś instant łamaczem pleców jak zolamy niektóre

Coś mi się wydaje że czapki znacznie zwiększą obrót bo już dawno prawiłem żeto 1 liga ale kto tam by słuchał a od vendora wiem że paki latają do pl w duzych ilościach i nie było przykrej akcji


RE: f*nc*ps.*** - PUDZILLA - 15.06.2022

dekadan89 nikt nie bedzie zdradzac szczegolow wysylki

BHP!!!!!!!!!!!!!


RE: f*nc*ps.*** - wwojtuss - 15.06.2022

+
najwazniejsze ze dotarla i to bez przypalu
mily bonus w postaci szybkiego lotu


RE: f*nc*ps.*** - dekadan89 - 15.06.2022

PUDZILLA sory ale horsii  sie kłuci że ślą orzez postnl a chuja prawdy nie dziwiłlbym się jakby to było jego pierwsze. Nie ja się nie dziwię to bylo pierwsze zam, Bez urazy horsii nieraz kłucisz sie wymądrzasz (pewnie po benzo) bez potwierdzonego info.


RE: f*nc*ps.*** - wwojtuss - 15.06.2022

mysle, ze wiecej racji ma ten, kto faktycznie zamowil z funcapsa w ostatnim czasie xD