Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
f*nc*ps.*** - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: f*nc*ps.*** (/showthread.php?tid=588)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: f*nc*ps.*** - horsii - 14.09.2022

fiodor działa ok. 2 razy dłużej niz 2fdck/ketamina, powiedziałbym że dck ma troche mniej intensywne wejście od 2fdck, ale jak się rozkręci już to jest elegancko. na dck latwiej hole zaliczyc.


RE: f*nc*ps.*** - PUDZILLA - 14.09.2022

3mma toksyczne uwazac, moj przyjaciel po wypiciu polowy piwa i zapaleniu lufki dostal ataku, 45min nie przytomnie, karetka go zabrala. Siffy 100+100 i oral 159 w przeciagu 6h, dzialanie ledwo co, stim nic nie warty. Po oralu atak. 

Albo dziwna interakcja, w co watpie, albo to toksyczne gowno.


RE: f*nc*ps.*** - Diabełek25K - 15.09.2022

Ogólnie co do zamówienia to doleciało wszystko bezpiecznie w tempie ekspresowym.Pakowanie trochę lepsze by mogło być,ale mniejsza ważne,że dotarło odbyło się bez kontaktu mailowego z V.Wszystko na miejscu polecam sklep a co do jakości to później
Flunitrazolam 0,25mg 
Pierwsza dawka przyjęta około 10:30 do popicia woda.
Gdzieś w granicach 10:33/34 lekkie odczucie jakby przyjęcie samej tabsy nie działanie benzo ( bo to w sumie niemożliwe żeby tak szybko zaczęło działać ).
10:36 naszła ochota na szluga co w sumie mnie zdziwiło bo jaram tylko jak ktoś mnie zdenerwuje lub czasem bywało kiedyś do zabicia spływu( ta wiem nikotyna podnosi ciśnienie,ale benzo nie zaczęło jeszcze wtedy działać więc moim zdaniem nie zaszkodziło)
 10:45 już w swoich odczuciach czułem, że była to zbyt niska dawka jak dla mnie ale poczekajmy do końca aż się załaduje.Ogólnie zaczął drażnić mnie posmak szlugów w buzi więc stwierdziłem a co tam spróbujemy gum załączonych do zamówienia trzeba przyznać miły gest to z ich strony.
Wracając do benzo
11:02 Benzo się załadowało,zmiana zdania działa jak trzeba ogólnie moje określenie to takie pluszowe benzo co w sumie odpowiada mojej osobie.Nie ma zamuły tylko takie zajebiste uczucie spokoju, wyciszenie, lekkość w nogach zmieniając pozycję z leżącej na stojącą.Co do odczuć jeszcze po prostu jest takie wewnętrzne szczęście,lekkie wyostrzenie obrazu co u mnie normalne przy każdym benzo. Należę do takich osób co lubią eksperymentować więc napiłem się piwa zobaczymy jakie efekty będą z takim połączeniem i tak jak mnie myśl nie myliła działanie benzo się nasiło. Drugie podejście( tak wiem zbyt szybko było zrobione,ale już po fakcie) zarzuciłem 2 tabsy po 0,25mg jedna o od razu piwo pod to w sumie to dwa wypite w szybkim tempem 
11:30 przy takim połączeniu wystąpiło libido up nie wiem czy to kwestia alko plus połączenie benzo czy czegoś innego. Objawy takie jak wyżej ale zdecydowanie bardziej odczuwalne. Jakby kogoś interesowało kwestia czy widać,że się zażywało benzo to tak widać po oczkach są przymknięte,ale to normalne. 
Podsumowując zajebiste benzo polecam lepszego nie próbowałem

ibb.co/HHBC4C1

[Obrazek: IMG-20220915-102752.jpg]


RE: f*nc*ps.*** - Szyderca - 15.09.2022

Flunitrazolam (także: Flunazolam) – organiczny związek chemiczny wykazujący działanie nasenne, uspokajające, antylękowe. Pochodna benzodiazepiny. 
I wy to siekacie w dzień hehe Smile wyjasnij mi ktoś co to wam daje ?  Do zbijania fazy to łykacie czy jak ?


RE: f*nc*ps.*** - Diabełek25K - 15.09.2022

Nie no to było na spróbowanie tak w dzień zarzucone jak na mnie podziała.A,że ktoś polecił to od razu zarzuciłem


RE: f*nc*ps.*** - horsii - 15.09.2022

(15.09.2022, 14:52)Szyderca napisał(a): Flunitrazolam (także: Flunazolam) – organiczny związek chemiczny wykazujący działanie nasenne, uspokajające, antylękowe. Pochodna benzodiazepiny. 
I wy to siekacie w dzień hehe Smile wyjasnij mi ktoś co to wam daje ?  Do zbijania fazy to łykacie czy jak ?


do zbijania fazy, rekreacyjnie, do wszystkiego się nadaje.

Podobno kultowa


RE: f*nc*ps.*** - PUDZILLA - 15.09.2022

Szyderca wjazd taki, ze szkielet sie robi z waty. Czill taki, ze zaden buch tego nie da, a jak piwkiem i lufeczką doprawisz to niebiosa relaksu.


RE: f*nc*ps.*** - fiodor - 15.09.2022

Szyderca  daje chill, spokój wewnętrzny, świat bez problemów, nie zawsze trzeba być Mean Machine hehe


RE: f*nc*ps.*** - UltraKsiężyc - 13.10.2022

Właśnie tego szukałem głównie korzystałem z kart typu jakiegoś marketu,które przy dluższym użytkowaniu były do wyjebania.I tak myslę nad nad tym kieszonkowym zestawem  do sniffowania. Cena ok,ale jak z praktycznością?


RE: f*nc*ps.*** - horsii - 16.10.2022

UltraKsiężyc 
Jak dla mnie te zestawy do sniffowania to zbedne barachlo. 
Jak ktos wali w nos tyle, ze potrzebuje dedykowanego zestawu do tych celow to zamiast wydawac pieniadze na taki badziew moze zainwestowac w implant przegrody nosowej w najblizszej przyszlosci Tongue